• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EKİM 2020

EKİM 2020


EKİM 2020

26 EKİM 2020 PAZARTESİ GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, herkese iyi bir hafta olması dileği ile bugünün gökyüzü mesajlarına bakalım bize neler vaat ediyor;
00:18 Ay Balık burcu yerleşiminde olacak,2,5 gün boyunca daha hassas olacağımız bir süreçte olacağız. Merhametli, empatik, herkese yardım etme arzusunda ,sezgisel olarak daha güçlü olacağımız zamanlar. Sağlık açısından ele aldığımızda bugünlerde ayaklar hassas olur dikkatli olun ayaklarınızı fazla yormayın canlar, ayrıca alerji ve zehirlenmelerle de karşılaşabiliriz özellikle dışarıda yemek zorunda olanlar zehirlenme olaylarına karşı önlem alarak davransınlar.
03:12-06:45 Ay ve Merkür arsındaki uyumlu açı sabah saatlerinde önemli konuşmalar ve kararlar almak için kullanabiliriz. Kendinizi anlama ve ruhsal dengeyi temin edebilme başkalarına yardım etmeye  meyilli olacağımız bir süreç. Aile ve geçmişle ile ilgili konular kolaylıkla gündeme gelir,sevgiyi söyleme veya sevildiğini bilme ihtiyacı artabilir.
04:22-08:32 Ay ve Güneş uyumlu enerjisi , birbirimizle olan ilişkiler, grup aktiviteleri, iş, eğlence kısaca pek çok şey için iyi bir zamandır. Sonuçta diğer zamanlara göre daha fazla kazançlı çıkmak kaçınılmazdır. Karşı cinsle olan ilişkiler, arkadaşlık, sevgi, söz, nişan hatta evlilik için iyi gelişmeler olabilir.
15:45-19:41 Ay ve Uranüs arasında da uyumlu açılar var bugün arkadaşlar, bu saatlerde  çabukluk, tez canlılık, telaş, garip bir heyecan hissedilir ancak rahatsız etmeyen, hoş bir etki şeklindedir. Kendinizi, çevredeki insanları canlandırmak, yeni bir hava vermek, sanki her şeyi yeniden düzenlemek gibi bir dürtü ve ihtiyaç hissedilir. Sizin heyecanınız başkalarını  harekete geçirici olabilir. Evinizde, iş ortamınızda, bulunduğunuz her hangi bir mekanda bile ufak da olsa değişiklik arayışı veya durumları, olayların gidişatını değiştirme isteği verir. Bu saatlerde  yeni ve heyecan verici bir kişi ile karşılaşmak veya eski bir arkadaşınızın hiç ummadığı  bir şekilde hayatınıza yeniden girmesi mümkündür, sürprizlerle dolu zaman dilimi olabilir, hepimizin güzel sürprizlerle karşılaşması dileği ile sevgiler.