• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EKİM 2020

EKİM 2020


EKİM 2020

VENÜS TERAZİ BURCUNA KENDİ EVİNE GELİYOR 28 EKİM  -21 KASIM 2020

Aşk ve para gezegeni en favori burçta yani yönettiği evde  bu yüzden bütün gücünü çok rahat bir şekilde  bize gösteriyor olacak. Bir gezegen yönettiği burcundayken, onun özelliklerinin en eksiksiz ifadesine yani tam erişim hakkına sahip olur. Venüs’ün bu konumu  yaklaşık 1 ay boyunca hayatımızda güzellik, estetik, aşk , ilişkiler ,sosyalleşme, moda, sanat ,dekorasyon konularını  gündemimize getirecek. Bu süreçte neler olabilir?

*Bekarlar flört etmeye başlayabilir,
*Kararsızlıklar  yaşayabilirsiniz,
*Sosyalleşmekten ve gezmekten keyif alabilirsiniz,
* Yalnız kalmaktan hoşlanmayacağız,
* Güzel ve  zarif görünmekten hoşlanır, modayı sıkı takip eder, her ortama göre giyinmeyi [ea1] her zamankinden daha çok iyi yapabiliriz,
* İlişkilerde dengeli hareket edilmesini isteyeceğiz, uyum, eşitlik bizim için  önemli olacak,
* Evimizi , çalıştığımız ofisimizi güzelleştirmek isteyebiliriz,
* Maddi anlamda rahat etmek isteyebiliriz,
*Artistik yeteneklerimiz bu süreçte daha fazla gelişebilir,

Terazi'deki Venüs, romantizm ve  aşk arzumuzu artıracak. Bir ilişkimiz varsa, romantik çabalarımızı bir adım öteye taşımak için harika bir zaman olacaktır. Kendimizi ve bizim için özel olanı  her zamankinden daha fazla düşünürken, ona sevgimizi  ifade etmek için her türlü yaratıcılığımızı kullanabiliriz.  
Venüs'ün Terazi'de kalmasının yanı sıra bazı  zorlukları  da olmadan olmayacak, çünkü Venüs Terazi seyahatinde  Oğlak burcundaki Satürn ve Pluto'ya  kare açı yapacak  ve bizi istesek de istemesek de  her türlü ilişkilerimizde dönüşüm için gerekli adımları atmaya zorlayacak. Venüs Terazi geçişinin burçlara etkisini www.astrodanismanlik.com Ekim ayı burç yorumlarından okuyabilirsiniz, sevginin ve aşkın , tüm güzelliklerin sizinle olması dileği ile sevgiler.