• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EKİM 2020

EKİM 2020


EKİM 2020

27 EKİM 2020 SALI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, Ay Balık burcunda ilerlemeye devam ediyor, günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
10:40-14:39 Ay ve Neptün arasındaki uyumlu enerji ile bu saatler arası maneviyatımızın yüksek olacağı, her türlü ruhsal çalışmalar için kullanabileceğimiz zamanlardır. Çevrenizdeki kişilere karşı hassasiyetiniz daha fazla olabilir, yardım elinizi uzatmak isteyebilirsiniz.  Aynı zamanda kuşkulara ve aldanmaya  da açık bir zamandır.
14:36-18:38 Ay ve Jüpiter uyumlu enerjisi  kısa süreli grup aktiviteleri için uygundur. Yardımlaşma, destek verme, birbirini anlayarak yapılacak çalışmalar herkese yarar sağlayabilir. Özellikle pazarlama halkla ilişkiler gibi, ikna etme gerektiren bir işte çalışıyorsanız bu süreden yararlanmalısınız. Bu sürede bu enerji kendinizi iyi hissetmenize, cana yakın olmaya ve bu tür insanlarla birlikteliğe  yol açar. En iyi arkadaşınızla birlikte olmak ve duygusal bağınızı daha da kuvvetlendirmek için de çok iyidir.
18:58-22:58 Ay-Plüton uyumlu etkilerinin  olduğu bu saatler arası derin duygu ve hissedişleri canlandırıcı bir etkidir, ilişkilerimiz de  daha güçlü olabilir . Arkadaşlarınız, sevdiğiniz kişilerle birbirinize karşı ilişkilerinizde de yapıcı olursunuz.
23.06  Ay ve Satürn uyumlu enerjisi görev ve sorumlulukların öneminin kavranabileceği ve duygusal ihtiyaçların dengelenebileceği bir zamandır. Duyguların sizi idare etmesinden birkaç saatliğine bile olsun kurtularak daha doğru düşünmeyi deneyebilirsiniz. Diğer zamanlara göre daha dikkatli ve iradeli olmak daha kolay olabilir aynı zamanda  aklı başında ve olgun kişilerden de destek alabiliriz. Sevgiler..