• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EKİM 2020

EKİM 2020


EKİM 2020

28 EKİM 2020 ÇARŞAMBA GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar Ay Balık burcu seyahati devam ediyor, günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
03:45 Ay Satürn uyumlu açısı kesinleşiyor sabah saatlerinde  bizden daha büyük ve sorumluluk sahibi kişilerden  destek alabileceğimiz zamanlar. Ay bu açısından sonra boşluğa giriyor.
04:33 Merkür Terazi burcuna giriyor bununla ilgili ayrıca bir yazı paylaşacağız.
04:40 Venüs Terazi burcuna giriyor bununla ilgili de yazımızı paylaşacağız.
11:44 Ay Koç burcuna giriyor, birkaç gün daha cesaretli, girişimci, hareketli , coşkulu ve hevesli bir mod içinde olacağız. Bu süreçte baş, göz ağrılarımız olabilir, kendimizi koruyalım. Bu dönem yeni başlangıçlar için de  çok uygundur. Ameliyat, diş çektirme, pansuman vb.  tıbbı işler daha kolay olur ama Merkür Retro olduğu için tüm bu konuları Retro bitimine bırakmak gerekir tabi acil değilse.
12:32 Ay ve Venüs arasındaki karşıt enerji ile  farklı ruh halleri veya ihtiyaçlar nedeniyle bazı sürtüşmeler ortaya çıkarabilir. Bununla birlikte, bu geçiş tek başına kesinlikle büyük bir çatışma veya ilişki zorluklarının işareti değildir ama  sevdiğiniz kimseyle aranızda uyumsuzluk varsa bunu ortaya açıkça çıkartır , içinizdekileri döker tartışırız,  olumsuz gibi görünse de, daha sonra sanki bir yükten kurtulmuş olmanın rahatlığını  hissedebiliriz. Ayrıca, eğer duygusal ihtiyaçlarınız  karşılanmazsa, yeme içme işini abartabiliriz. Bu karşıtlık ,israf ve aşırılık da verebilir, gereksiz yere alışverişler de  yapabilir, aşırı müsrif davranabiliriz.
21:38-23:38 Ay Kiron ile kavuşumda olacak ve duygusal anlamda yaralanmalara açık olacağız, başkalarının enerjilerinin ve duygularının bizi nasıl etkilediğinin de  daha fazla farkına varacağımız bir süreç.