• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EKİM 2020

EKİM 2020


EKİM 2020

30 EKİM 2020 CUMA GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, Ay Koç burcunda ilerlemeye devam ediyor ancak bugün zorlu açılar var  canlar, pek parlak bir günde değiliz, farkında olun; günün zorlayıcı mesajlarını sıralarsak;
03:35- 07:41 Ay ve Jüpiter karesi duygularımızı  ifade ederken  abartılı olabiliriz. Duygu zenginliği, bolluğu söz konusudur ve  içi içimize sığmama durumu söz konusu olabilir. Duygusal taşkınlık, aşırı heyecan söz konusu olabilir. Anne veya hayatınızdaki  kadın figürleriyle ilişkilerde bazen dengesiz çıkışlar olabilir.
07:24-11:27 Ay ve Plüton karesi ilişkilerde fazla sahiplenici, kıskanç ve kuşkucu tavırlar ortaya çıkabilir. Sağlıkla ilgili yıpranma, alışık olduğumuz davranış kalıplarındaki değişim zorunluluğu can sıkıcı olabilir.
14:28-18:32 Ay ve Satürn karesi sağlığı zorlayan  ,depresyona açık bir süredir. Sağlık sorunları, yeme içme sorunları da söz konusu olabilir. Mide, ciğerler, göğüsler, hormonlarla ilgili sorunlar yaşanabilir. Gerçeklerle yüzleşmek, mesuliyetler, ayağı yere basma gerekliliği duygusal anlamda zorlamaktadır. Anne veya genel olarak kadın figürleriyle problemler olabilir. Onların sağlık sorunlarıyla ilgilenmek gerekebilir. Ev ve aile hayatıyla ilgili mesuliyetler alınabilir veya önemli zorlanmalar yaşanabilir. Geçmişe ait sorunlu durumlar yeniden ortaya çıkıp can sıkabilir.
17:18-21:06 Ay Merkür karşıtlığı  duygularımızın anlaşılmasını ve iletişimini içerir ,karışık veya kutuplaşmış düşünme, günlük sorunları anlamayı zorlaştırabilir. Bu da duygusal önyargı veya basit bir anlayış eksikliğinden kaynaklanan tartışmalara neden olabilir. Hassas tartışma konuları ve müzakerelerden kaçınılmasında fayda vardır. Bu zorlu günü en iyi şekilde geçirmeniz dileği ile sevgiler.