• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EKİM 2021

EKİM 2021


EKİM 2021

CESUR YÜREK MARS SİNODİK  DÖNGÜSÜ
Güneş, 8 Ekim'de Terazi burcunun  15°’de Mars'la kavuşuyor ve Kasım 2023'e kadar sürecek yeni bir sinodik döngüye başlıyor. Güneş,  dünyada ve kendimizde yaptığımız işten memnuniyet kazanmamıza, anlam kazanmamıza ve öncelik vermemize yardımcı olmak için kullandığımız yaşamlarımızdaki amaç duygusudur. Mars fiziksel dayanıklılığımız, harekete geçme, kendimizi savunma ve karar verme yeteneğimizdir. Güneş yolu aydınlatan bilinçtir, Mars bunun gerçekleşmesi için adımlar atar.
8 Ekim kavuşumu bizi yeni bir maceraya atıyor. Adaleti ve sosyal adaleti, eşitliği ve hakkaniyeti ifade eden bir burç olan Terazi'de mücadele uyum içindir. Mars döngüsü, savaşçı Mars'tan herkese adalet dağıtmasını istiyor ve bu adalet dağıtımı 2 yıl boyunca devam edecek arkadaşlar.
Kişisel haritalarınızda bu kavuşum hangi alandaysa o konularla ilgili kimliğimizi ortaya çıkarmak için cesaretle , hırsla azimle çalışacağımızı anlatıyor , bu kavuşum Terazi burcunda olduğu için bulunduğu evin konularıyla ilgili ilişkiler önem kazanacak. Örneğin Terazi kişisel haritalarınızda 4. evde ise 2 yıl boyunca ev, gayri menkul, toprak alımı-satımı, yeni bir yere taşınmak veya aile kurmak, evlenmek, aile bireyleri ile olan ilişkileriniz, baba ile olan ilişkileriniz  , geçmişten gelen konular hayatınızda daha çok ön plana çıkabilir . Mars döngüsünün yükselen burçlara etkisini www.astrodanismanlik.com dan Ekim ayı yorumlarından okuyabilirsiniz,sevgiler.