• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EKİM 2021

EKİM 2021


EKİM 2021

11 - 18 EKİM 2021 HAFTASI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Yeni bir haftaya Pazartesi günü  Ay Yay burcunda ama boşlukta başlayacağız o yüzden akşam saat 20:14’e kadar önemli işler, görüşmeler bu saatler arasında yapılırsa istediğiniz sonuçlara ulaşamayabilirsiniz en iyisi önceden planlanan işlerinizi , yarım kalan görüşmelerinizi , toplantılarınızı yapmanızda fayda vardır. Çalışmayanlar ise evdeki eksik işlerini tamamlayabilirler ya da kendilerine bugün dinlenmek için daha fazla  mola verip keyif yapabilirler. Haftanın önemli gezegen etkilerine bakacak olursak; Pazartesi günü Venüs’ün ay düğümleri ile olumsuz açısı  vadesi dolmuş ilişkilerde kopuşları anlatıyor  ilişkisi olmayanlar  içinse özellikle seyahatlerde, yabancı ülkelerde, spor yaparken ,alışveriş  veya üniversite mekanlarında  kadersel tanışmalar  yaşayabilirler. Yine Pazartesi günü Satürn geri hareketi bitiyor gelecekteki hedeflerimiz için harekete geçme zamanı!
Çarşamba günü ise Venüs Satürn olumlu açısı kesinleşiyor, uzun vadeli ilişkiler, sevilmek ve değerli hissetmek  gerçek aşkı tatmak bu enerji ile mümkün olabilir. Bu birkaç gün daha fazla güvence ,daha fazla bağlılık arayabilir, aynı zamanda her türlü ilişkilerinizde partnerlerinizi mutlu ve memnun etme konusunda sorumluluk alabilirsiniz.  Aynı zamanda bu etki ile  hisse senetlerine, gayrimenkullere veya sanat eserlerine yatırım yapmak isteyebilirsiniz , borcunuzu ödemek için de iyi bir zaman olabilir. Yaratıcı yeteneklerinizi de bu birkaç gün , detay ve organizasyon gerektiren her şeyde kullanılabilirsiniz.
Haftanın bir başka şanslı günü Cuma Güneş ve Jüpiter arasında uyumlu bir enerji var etkisi hafta sonuna kadar sürecek  sosyal ilişkilerden yana şans ve fırsatlar olabilir. Jüpiter finans göstergesi de olduğu için  fırsatlar  maddi büyüme şeklinde  ve memnuniyet seviyenizi artıracak finansal kazançlar olasıdır. Kişisel ve ruhsal gelişim, hayata bakış açınızı genişletmek için de fırsatlar olabilir, seyahatler için de uygun bir süreçtir.
Pazar günü Merkür ve Venüs arasında uyumlu bir enerji var sosyalleşmek, ilişkilerinizde daha az stres ve daha fazla uyum nedeniyle şimdi daha keyifli olmalı. Sevginizi ve sevginizi ifade etme konusunda daha büyük bir yeteneğiniz olacak. Pazar  öğleden sonra Güneş ve Plüton arasındaki dik açı ile  kontrolü elimizde tutmak isteyebilir , diğer güçlü insanlarla veya otorite figürleriyle ego çatışmaları yaşayabiliriz. Birisi ile  bir kriz veya çatışma, aşırı veya yıkıcı davranışlara yol açabilecek yoğun bir enerji hissedebiliriz bu durumlar da büyük bir değişiklik yapmamıza  sebep olabilir, bu dönüşüm bir yeniden doğuş gibidir ve bizi daha büyük bir içsel güç duygusuyla baş başa bırakabilir. Bazılarımız ise  hırs ve sıkı çalışma yoluyla yoğunluğunu başarıya kanalize edebilirler.
YÜKSELEN KOÇ
Haftaya Ay Yay burcunda fakat boşlukta iken başlıyoruz sevgili Koçlar ve akşam 20:14’e kadar Ay boşlukta olacağından eksik kalan projeleriniz ,  akademik çalışmalarınız, medya ,pazarlama işlerinizde eksik olanları tamamlamak için iyi bir fırsat aynı zamanda  arkadaşlarınızla vakit geçirmek de  iyi olabilir. Pazartesi günü Satürn düz hareketine başlıyor sosyal çevre ve arkadaşlıklarınız ile ilgili konularda daha sağlam , ciddi adımlar atarsanız daha kalıcı ve sağlam ilişkileriniz olabilir.  Çarşamba günü   arkadaşlar ve geleceğe yönelik hedeflerinizde, ticari, hukuki konular, sosyal medya konularında,  ilişkilerinizde olumlu gelişmeler olabilir. Cuma günü güzel enerjiler söz konusu sosyal çevre ve arkadaşlarınızla keyifli vakitler geçirebilir, şans ve fırsatlar yakalayabilirsiniz.  Pazar günü ise ilişkilerinize dikkat etmenizde fayda vardır.
YÜKSELEN BOĞA
Haftaya Ay Yay burcunda fakat boşlukta iken başlıyoruz sevgili Boğalar ve akşam 20:14’e kadar Ay boşlukta olacağından eksik kalan ödemeleriniz, vergi ,sigorta konularında yarım kalan işlerinizi ayarlamak, bütçe planı yapmak için uygun bir süreçte olacaksınız sevgili Boğalar. Pazartesi günü Satürn düz hareketine başlıyor , meslek veya uğraşılar, dış dünya ile iletişim, gelecek hedefleri, toplum önündeki pozisyon, yönetim becerileri, üst pozisyonunda bulunan veya hedefleri gerçekleştirme yolunda etkin olan kişilerle ilişkilerde  testlere tabi tutulacağınızı gösterir. Bu dönemde  başarı elde etmek için her zamankinden daha çok çalışmanız  ve gücünüzü ortaya koymanız  gerekecektir, geçmişte sağlam temeller atmış ve iyi çalışmış iseniz, bu dönemde meyvelerini alabilirsiniz.  Çarşamba günü maddi konular ve parasal konularda daha ciddi ve kalıcı bir adım atabilirsiniz, desteklenebilir, olumlu gelişmeler olabilir. Cuma günü ise Güneş ve Jüpiter’in güzel açısı ile iş ve çalışma hayatınızda ve sağlık açısından güzel fırsatlar ve şanslar söz konusu olabilir. Pazar günü ise etrafınızdaki kişilerle ve özel hayatınızla ilgili ilişkilerinizde daha dikkatli olmanız gerekebilir.
YÜKSELEN İKİZLER
Sevgili İkizler her türlü ilişkiler sizin için çok önemli olacak bu hafta gündeminiz ilişkiler olacak . Pazartesi günü  Satürn’ün direkt harekete geçmesi ile seyahatlerinizi, yabancılarla ilişkilerinizi, eğitim ve öğretim konularını ve akademik süreçlerinizi yapılandırabilir, bunlarla ilgili organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Kariyeriniz için eğitimler alarak kendinizi yetiştirme gayretine düşebilirsiniz. Eğitimlerinize odaklanabilir, bu konuda disiplin sağlayıp, sorumluluk aldığınızda kalıcı adımlar atabilirsiniz. Çarşamba günü ise her türlü ilişkilerinizde destek bulacağınız bir süreçte olacaksınız. Cuma günü Güneş ve Jüpiter olumlu açısı ile ilişkiler, hayat görüşlerinizle ilgili güzel gelişmeler ve fırsatlar söz konusu olabilir. Pazar günü sevdiklerinizle ilişkilerinizde daha dikkatli bir iletişim içinde olursanız daha iyi olabilir sizin için.
YÜKSELEN YENGEÇ
Sevgili Yengeçler bu hafta çalışma hayatınız, sağlık konuları gündeminizde olabilir. Satürn Pazartesi günü düz hareketine geçiyor bu dönemde gelirlerle ödemeler arasındaki dengeyi iyi kurmak gerekebilir. Bazı ödemelerin üstesinden gelmekte zorlanılabilir, her türlü yatırım ve harcamayı iyice gözden geçirmeli, vergi, sigorta, pirim, kredi ödemeleri gibi konularda  ayarlamalar yapılmalıdır. Başkalarından gelen kaynaklar veya beklentiler, ortaklaşa kazanımlar, geri ödemeler, krediler konusunda kısıtlayıcı, geciktirici durumlar olabilir ve tüm bu konularla ilgili sorumluluklar alırsanız, ciddi çalışırsanız daha sağlam ilerleyebilirsiniz tüm bu  konularda sağlam adımlar atabilirsiniz.  Çarşamba günü çalışma hayatınız ve ödemelerle ilgili konularda destek alabilirsiniz. Cuma günü Güneş ve Jüpiter uyumlu enerjisi ile ortaklaşa konular, aşk hayatınız ve çocuklarla ilgili şans ve fırsatlar, önemli gelişmeler olabilir. Pazar günü ise sevgiliniz, ortaklarınız ya da çocuklarınızla ilgili konularda ağzınızdan çıkan sözlere dikkat etmeli, güç ve baskı uygulamamalısınız.
YÜKSELEN ASLAN
Bu haftaya sevgili Aslanlar aşk, cinsellik, çocuklar, yaratıcı beceriler, hobiler, boş zaman aktiviteleri, eğlenceli aktivitelerle keyifli başlıyor olacaksınız. .Eğlenceli ve sportif aktivitelere yönelmek için iyi bir haftada olacaksınız. Pazartesi günü Satürn düz hareketine başlıyor, ilişkilerdeki testin ağırlaştığı, karmik konuların gündem olduğu Satürn retrosunun bitişi ile evlilik, ortaklık, anlaşmalar, davalar ve tüm ikili ilişkilerle ilgili sorumluluklarınızı alabilir ve sorumluluklarınızı yerine getirebilir bu konularla ilgili daha kalıcı ve sağlam adımlar atabilirsiniz. Çarşamba günü özel ilişkileriniz ve çocuklarla olan ilişkilerinizde destekleyici etkiler söz konusu . Cuma günü ise Güneş ve Jüpiter arasındaki güzel açı ile yakın çevreniz ve her türlü ikili ilişkilerinizde şans ve fırsatlar sizden yana olacak aynı zamanda herhangi bir davanız varsa iyi sonuçlar alabilirsiniz. Pazar günü ise çalışma arkadaşlarınız, hizmet aldığınız kişiler veya yakın çevrenizle olan iletişiminizde daha sert ve dominant bir ilişki içinde olabilirsiniz , sözlerinize dikkat etmelisiniz.
YÜKSELEN BAŞAK
Sevgili Başaklar bu haftaya ailevi konular ile başlıyorsunuz, aile bireyleri ile keyifli zamanlar geçirebilirsiniz , uzaklarda yaşayan tanıdıklarınızı evinizde ağırlayabilirsiniz. Pazartesi günü Satürn Kova burcunda  düz hareketine geçiyor, yoğun ve detaylı çalışmalar, hizmetliler, günlük işler , kiracılar, stres, hastalıklar ve zayıflıklar, evcil hayvanlar, sorumluluklar ve görevler, çalışarak kazanılan beceriler, angarya işler,  baba tarafından akrabalarla ilişkilendirilen bu alandan Satürn’ün geçişi sürecinde sorumluluklar artar ve günlük yaşantıyı düzenleme gerekliliği ortaya çıkabilir. Tüm bu konularla ilgili sorumluluklarınızı ciddi bir şekilde ele alıp, disiplinli çalıştığınızda daha sağlam ve kalıcı adımlar atabilirsiniz. Çarşamba günü aile bireylerinden çalışma hayatınızla ilgili ya da günlük rutin işleriniz ve sağlık konularıyla ilgili destek alabilirsiniz. Cuma günü Güneş ve Jüpiter uyumlu enerjileri ile parasal konular ve işinizle ilgili şans ve fırsatlar söz konusu olabilir. Geçmişte alamadığınız ortak alanlardan gelen bir parayı alma şansınız olabilir. Pazar günü ise parasal konularla ilgili aile bireyleri ile iletişiminizde çatışmalar söz konusu olabilir, kullandığımız kelimelere dikkat edelim.
YÜKSELEN TERAZİ
Sevgili Teraziler  haftaya Ay Yay burcunda fakat boşlukta iken başlıyoruz  ve akşam 20:14’e kadar Ay boşlukta olacağından  yakın çevreniz, kardeşleriniz, komşular ve akrabalarınızla ilişkilerinizde yarım kalmış konuları konuşmak , ertelediğiniz bir aktiviteyi yapmak için güzel bir zamanda olacaksınız. Yine Pazartesi günü Satürn’ün  direkt harekete geçmesi ile çocuklar, aşk ve cinsellik, hobiler ve eğlenceli aktiviteler, sahnede olma becerileri gibi konularda sorumluluklar alacağınız bir süreç başlıyor. Henüz çocuk sahibi olmayı düşünmeyen ya da kendisini buna hazır görmeyenler için sorumluluk almanın ve bu konuda çaba göstermenin zamanı geldi.  Hobilerinize ya da sportif aktivitelerle ilgili ciddi sorumluluklar alabilirsiniz tüm bu konularda kalıcı adımlar atılabilir. Çarşamba günü yakın çevreniz, aile bireylerinden maddi destekler görebilirsiniz ya da maddi destek verebilirsiniz . Cuma günü Güneş ve Jüpiter uyumlu açısıyla aşk , çocuklarla ilişkilerinizde güzel bir süreç geçirebilir, şans ve fırsatlar yakalayabilirsiniz aynı zamanda yaratıcılığınızın da gelişeceği zamanlar. Pazar günü aile bireyleri ,ev ve yuvaya ait konularla ilgili söylediğiniz sözlere dikkat etmelisiniz, çatışmalar yaşanabilir.
YÜKSELEN AKREP
Sevgili Akrepler  haftaya Ay Yay burcunda fakat boşlukta iken başlıyoruz  ve akşam 20:14’e kadar Ay boşlukta olacağından  parasal konularla ilgili yarım kalan işlerinizi tamamlayabilir, ödemelerinizi ayarlayabilirsiniz. Pazartesi günü Satürn Retro hareketini bitiriyor ailevi konular, ev ve yerleşimle ilgili konularda sorumluluklar alma ve disiplinli davranma zamanı. Geleceğin temelleri,  Satürn’ün 4.evden geçişi döneminde atılmaktadır, dışarıdaki hayatla, gelecek ve kariyer hedefleriyle ilgili mücadeleler söz konusudur. Bazılarınız için yer değişiklikleri, ev alma, ev kiralama , taşınmalar da görülebilir. Çarşamba günü maddi yönden ailenize destek verebilirsiniz, ailevi ilişkilerinizin de desteklendiği ve olumlu olduğu bir gündür. Cuma günü Güneş ve Jüpiter olumlu enerjisi ile ailenizle keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Pazar günü ise dikkatli olun sevgili Akrepler yakın çevre, kardeşler, akrabalar ile ilgili çatışmalar olabilir.
YÜKSELEN YAY
Sevgili Yaylar  haftaya Ay Yay burcunda fakat boşlukta iken başlıyoruz  ve akşam 20:14’e kadar Ay boşlukta olacağından önceden yapmak isteyip te yarım kalan şeylerinizi yapmak için fırsatlarınız olabilir. Arkadaşlarla buluşmak, gezmek gibi aktiviteler olabilir.  Pazartesi günü Satürn Retro hareketini bitiriyor yakın çevreniz, eğitim, bilgi ve iletişimsel konular, seyahatlerle ilgili konularda mesuliyet alabilir ve mesuliyetlerinizi yerine getirebilirsiniz. Zihinsel ve eğitimsel konulara odaklanabilir, sınavlara veya kitap gibi uzun süre emek gerektiren konulara odaklanabilirsiniz. Derin araştırmalar yapabilirsiniz. Ancak çok çalışmanız gerektiğini hatırlamalı ve karamsarlıktan ve endişeden uzak durmalısınız. Kardeşlerinizle ve yakınlarınızla ilişkilerinizdeki gerginlikler taşınma gibi temaları getirebilir ya da kardeşlerinizden biri evden ayrılabilir. Çarşamba günü kişisel gelişim için güzel adımlar atabilirsiniz. Cuma günü ise Güneş ve Jüpiter uyumlu enerjisi ile sosyal ortamda ve arkadaşlar arasında hareketlilik , kariyerden gelen kazanımlarda şans ve fırsatlar olabilir. Pazar günü ise parasal konularda sıkıntılar olabilir, arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde daha dikkatli olmanız gereken bir süreç olabilir.
YÜKSELEN OĞLAK
Sevgili Oğlaklar haftaya Ay Yay burcunda fakat boşlukta iken başlıyoruz  ve akşam 20:14’e kadar Ay boşlukta olacağından  meditasyon yapmak, yalnız kalmak isteyebilirsiniz.  Pazartesi günü  ise Satürn Retro hareketini bitiriyor bu süreçte sahip olunan değerler ve parasal  konularda sorumluluk almak ve dikkatli hareket edilmesi gerekebilir. Eğer Satürn’ün kişisel haritalarınızda sert açıları varsa  maddi anlamda sıkıntılar olabilir, borçlarınızın, kredilerinizin zor ödendiği bir dönem olabilir  eğer olumlu açılar varsa  parasal anlamda zorluk azalır hatta sağlam ve kalıcı, riskten uzak yatırımlar yapılabilir. Çarşamba günü ise parasal konularda  arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz. Cuma günü ise Güneş ve Jüpiter uyumlu açısı ile kariyer konularında şans ve fırsatlar kapınızı çalabilir. Pazar günü ise ilişkilerinizde çatışmalar yaşayabilirsiniz, iş alanında da çatışma yaşamamaya özen gösterirseniz iyi olabilir.
YÜKSELEN KOVA
Sevgili Kovalar  haftaya Ay Yay burcunda fakat boşlukta iken başlıyoruz  ve akşam 20:14’e kadar Ay boşlukta olacağından  arkadaşlarınızla yarım kalan işleriniz varsa onları tamamlayabilirsiniz. Pazartesi günü Satürn Retro hareketini bitiriyor ve düz hareketine başlıyor sizin için eskiye ait şeyler geçerliliğini kaybedebilir ve yeni bir gelişim döngüsü başlayacaktır. Önemli kararlarlar alabilirsiniz. Sağlam ve gerçekçi kararlar almanız gerekmekte olup hayatınıza yeniden şekil verebilirsiniz. Kendinize odaklanıp hayatla mücadeleye daha gerçekçi ve daha sağlam devam edebilirsiniz. Daha fazla sorumluluk alabilir, yeni adımlar atabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz, kilo kaybedebilirsiniz. Zayıflamak isteyenler için de çok iyidir. Çarşamba günü arkadaşlarınızdan destek alacağınız bir günde olabilirsiniz. Cuma günü ise Güneş ve Jüpiter uyumlu enerjisi ile gelecekle ilgili ,eğitim ile ilgili şans ve fırsatlar söz konusu olabilir. Pazar günü ise yabancılarla olan ilişkilere dikkat etmeli , ağzınızdan çıkanlara
YÜKSELEN BALIK
Sevgili Balıklar  haftaya Ay Yay burcunda fakat boşlukta iken başlıyoruz  ve akşam 20:14’e kadar Ay boşlukta olacağından  kariyer alanınızla ilgili tamamlamanız gereken konuları rahatlıkla halledebilirsiniz.  Pazartesi günü Satürn Retro hareketini bitiriyor ve düz hareketine başlıyor , bir nevi yeni başlayacak döngüye hazırlık dönemidir. 12. ev, aksiyon almaktan çok, hazırlık yapmak gereken bir alandır. Eski ve tatminsizlik getiren enerjilerin bırakılmak istendiği bu alanda hareket eden Satürn, doğasının özelliklerini burada belirgin bir şekilde ortaya koyar. İstenmeyen alışkanlıklar bu dönemde temizlenebilir. Tabii sıkıntılar olabilir. Ruhsal olarak gerginlik hissedilebilir. Ama sonuç olarak bir nevi temizlenme, arınma dönemidir bu. Çarşamba günü  önemli kişilerden , otorite figürlerinden destek alabilirsiniz. Cuma günü maddi konularda şans ve fırsatlar söz konusu olabilir. Pazar günü arkadaşlarınızla aranızda parasal kaynaklı bir çatışma yaşayabilirsiniz, dikkatli olmanızda fayda vardır.