• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EKİM 2021

EKİM 2021


EKİM 2021

18 -24 EKİM HAFTASI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
“BOLLUK BEREKET DÜZE ÇIKIYOR, ŞANSLAR,FIRSATLAR KAPIMIZDA”
Merhabalar, önemli bir haftaya giriyoruz, Merkür düz harekete dönüyor, Jüpiter düz harekete dönüyor , Koç burcunda  Marsiyen bir Dolunay yaşayacağız, aksiyonu bol, şansımızın döndüğü  bir hafta bizi bekliyor.
18 Ekim Pazartesi günü Ay Balık burcunda ama boşlukta giriyoruz, öle saatlerine kadar önemli iş ve girişimlerde bulunmamak gerekiyor, farkında olalım. Sabah saat 08:30 saatlerinde Jüpiter düz hareketine Kova burcunda başlıyor, bilimsel ve akademik konularda bir takım gelişmeler, fırsatlar olabilir, sosyal çevre, arkadaşlarla olan ilişkilerimiz artabilir. Farklı, orijinal , alternatif getiren konulardan kazanç sağlama konusunda fırsat ve şanslar olabilir.  İnsanların iyiliği için buluşlar yapılabilir, her türlü sorunlarına akılcı çareler bulunabilir. Kişisel haritalarımızda Jüpiter hangi alanda ise yine haritalarınızın vaad ettiği ölçüde bolluk, bereket ,şans ve fırsatlar kapınızda olacaktır, bu konulardaki ters iden işler yoluna girebilir. 13:03’te Ay Koç burcuna geçiyor, inisiyatif alma ve harekete geçmek için 2,5 gün bizi bekliyor olacak. Akşam saatlerinde ise 18:16 Merkür düz hareketine başlıyor artık hepimiz her türlü iletişim konularında, ticari hayatta,  eğitim konularında , elektronik alışverişlerimizde daha rahat edeceğimiz bir sürece giriyoruz.
19 Ekim Salı günü Mars ve Jüpiter üçgeni ile enerjimiz  ve gücümüz  yükselir. Herhangi bir konuda örneğin, eğitim, yabancılarla yapılan işler , medya konuları, hayatınızı sorgulama gibi konularda başlatabilme yeteneğinizin , öncülüğünüzün, girişimciliğinizin, cesaretinizin  ve mücadele gücünüzün artacağı 4-5 günlük süreçte ,girişeceğiniz  işlerde hızlı ve önemli gelişmeler kaydedebilirsiniz. Sağlıkla ilgili konularda olumlu etkiler söz konusudur. Vücudumuzun  savunma mekanizmasının iyi çalışır bunu sportif aktiviteler için, örneğin kas çalışmak, fiziksel büyüme sağlamak için kullanılabiliriz.
20 Ekim Çarşamba günü akşam saatlerinde Koç burcunda Mars ve Plüton  etkili bir Dolunay yaşayacağız. Öncü burçlarda yaşanacak bir Dolunay  yeni şeylere başlamak ve artık bize hizmet etmeyen şeyleri bitirmek için  ateşli bir enerji ile hareket edeceğimizi ve  yeni başlangıçların gerçekleşmesini sağlayacak nitelikte. Çarşamba akşamı 22:58’de Ay Boğa burcuna geçecek 5 duyu organımızın algıladıklarını şımartma zamanı; yemek yemek, keyif yapmak, doğa yürüyüşleri yapmak için güzel bir iki gün yaşayabiliriz.
21 Ekim Perşembe Mars ve Plüton arasındaki gergin enerji devreye girecek ve 22 Ekim Cuma günü kesinleşecek  bu etki ile gözü karalık ve agresiflik ,ego ve güç tutkusu yükselir, güç elde etme adına zalimce davranabiliriz. Ayrıca  tehlike, şiddet, kaza  riski  olabilir dikkatli olmakta fayda vardır. Bu birkaç günlük süreçte  imkânsız gibi gözüken şeyleri bile başarma peşine düşebiliriz. Cuma gecesi Ay Boğa burcunda boşlukta olacak yarım kalan işler için kullanabilirsiniz.
23 Ekim Cumartesi sabah saatlerinde Ay İkizler burcuna giriyor, bol iletişimli bir günde olacağız. Aynı zamanda Akrep sezonu başlıyor, Güneş Akrep burcuna geçiyor, sevgili Akrepler, Zodyak’ın  dedektifleri doğum gününüz kutlu olsun. Evet değişim dönüşüm zamanı , tutkulu aşkların zamanı .
24 Ekim Pazar günü  güzel bir akış var ,kitap okumak, arkadaşlarla veya ailenizle sohbet etmek , dedikodu yapmak ya da internette sörf yapmak için güzel bir günde olacağız. İyi bir hafta olsun, sevgiler. Bu haftanın yükselen burçlara etkisi;
KOÇ
Nihayet Merkür’ün  düz harekete geçmesi ile özellikle eşiniz, ortağınız, aileniz, partneriniz ve tüm ikili ilişkileriniz düzene girmeye başlayacaktır. Daha güçlü iletişim daha güçlü ilişkiler yaratacaktır. İletişim becerilerinizi son derece iyi kullanırken önemli anlaşmalar ve sözleşmeler de yapabilirsiniz. 18 Ekim’de  gökyüzünün en iyicil, bolluk ve bereket ve iyi şans gezegeni Jüpiter’in  direkt harekete geçmesi ile sosyal çevreniz sayesinde yeni şans ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Daha şanslı ve kısmetli hissedeceğiniz bu dönemde geleceğe yönelik idealleriniz ve umutlarınız da artacaktır.  20 Ekim Koç burcunda Dolunay ile kişisel ihtiyaçlarınıza odaklanabilir bu ihtiyaçlar için yeni yollar ve yöntemler arayışında olabilirsiniz. Farkına vardığınız gerçeklerin sürüklediği yeni yollar her ne kadar Jüpiter’in desteği olsa da sizi zorlayan sonuçlar yaratabilir. Güç çekişmelerine maruz kalabilirsiniz Güneş Akrep seyahati boyunca ortaklaşa kazanımlar, eşinizin veya ortağınızın gelirleri, alacak ve borçlarınız, krediler, vergiler, ödemelere kayacaktır.
BOĞA
 Merkür’ün   düz harekete geçmesiyle bu hafta , iş başvuruları, işe alışlar, sözleşmeler açısından iyi bir süreçte olacaksınız. Kimileriniz  aynı iş ortamını paylaştığı kişilerle iyi ilişkileri  sayesinde daha başarılı olabilir.   Jüpiter’in düz harekete geçmesiyle, meslek veya uğraşılar, amaçlar, dış dünya ile iletişim, talih, üstler, patronlar, güçlü kişiler, gelecek hedefleri konularında pozitif yönde önemli gelişmeler olabilir. 20 Ekim Koç burcunda Dolunay etkisi ile spritüel konularla ilgilenebilir, kontrol dışı olaylarla karşılaşabilir ve ruhunuzu , bilinçaltınızı şifalandıracak yeni  yöntemler bulmak için çabalayabilirsiniz. 23 Ekim’de Güneş  Akrep Burcuna geçiyor  odak noktanız ikili ilişkiler olacaktır, ilişkilerinizde daha tutkulu daha kıskanç tavırlar sergileyebilirsiniz. Aynı zamanda  hayatınızı  bire bir paylaştığınız, sizin için önem taşıyan kişilerin  özellikle de eşinizin, ortaklarınızın, ya da aile büyüklerinizin özellikle de babanızın  ihtiyaçlarına eğilmek, destek vermek durumunda kalabilirsiniz . 
İKİZLER
Merkür’ün direkt harekete geçmesi ile özellikle çocuklarınız ve partnerinizle ilişkilerinizdeki sorunlara çözümler getirmeye başlayabilirsiniz. Onları daha kolay ikna edebilirsiniz. İlişkilerinizdeki düzelmeler sizin daha keyifli zamanlar geçirmenize yardımcı olacaktır. Gökyüzünün en iyicil, bolluk ve bereket ve iyi şans gezegeni Jüpiter’in  direkt harekete geçmesi ile uzak seyahatler, yabancılar,  eğitim, yayıncılık ile ilgili konularda yeni şans ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Eğitim almak, öğrenmek ya da semineler düzenlemek açısından da olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. 20 Ekim Koç burcundaki  dolunayla birlikte, arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz için sosyal konularla ilgili ya da kariyer getirilerinizle ilgili yeni yollar yeni yöntemler uygulama çabasına girebilirsiniz. Bu konularda tamamlanan ve açığa çıkan durumlar söz konusu olabileceği gibi enerjisini tamamlamış arkadaşlıklarınız, özellikle de güç çekişmeleri nedeni ile bitebilir. 23 Ekim Güneş Akrep burcuna geçiyor, hayatınızdaki iş ve mecburiyetler daha fazla önem kazanmaya başlayacaktır ve hayatınızdaki sorunlara ve sorumluluklarınıza daha fazla eğilmeniz ve bu konularda mücadele etmeniz gerekecektir. İş başvurusu ya da işe alım yapabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeli, kişisel disiplininizi iyi korumalı ve diyetinize dikkat etmelisiniz.
YENGEÇ
18 Ekim’de Merkür’ün düz harekete geçmesi ile , ev hayatını yakın plana alma, evle ilgili planlar yapma, aile arasında önemli konuların konuşulması, geçmişte yaşanmış olayların tekrar gündeme gelip konuşulması, ev değiştirme veya evde yapılacak değişikliklerin konuşulması ve planlanması gibi durumlar söz konusu olabilir. 18 Ekim’de Jüpiter düz harekete geçiyor, gökyüzünün en iyicil, bolluk ve bereket ve iyi şans gezegeni Jüpiter’in etkisi ile  başkalarından, ortaklaşa işlerden edinilen kazançlarla ,ölüm ve miraslar, metafiziksel konular gündeme gelebilir. Jüpiter’in kişisel  gezegenlerinize  gergin açıları varsa  giderlerde abartılar görülebilir, boyunuzu aşan kredi ve borç girişimleri yüzünden zarar görebilirsiniz. Ama olumlu açılarınız varsa eşinizin veya ortağınızın  finansal gelirinde artış olur, alacaklarınız varsa onları tahsil edebilirsiniz . 20 Ekim Koç burcundaki  Dolunay  ile kariyer konularına annenize, ailevi konulara, ev ve yuvaya ait konulardaki ihtiyaçlarınız karşılamak için  yeni yollar ve yöntemler arayışında olabilirsiniz. Ancak bu arayışınız agresyonu yüksek bir şekilde geçebilir, gereğinden fazla bir efor sarf etmeniz gerekebilir. Farkına vardığınız gerçeklerin sürüklediği yeni yollar her ne kadar Jüpiter’in desteği olsa da sizi zorlayan sonuçlar yaratabilir.
ASLAN
18 Ekim’de Merkür düz harekete geçiyor, kardeşleriniz ve yakınlarınızla olan iletişimsel problemler çözülmeye başlayacaktır. Yakınlarınızla daha iyi anlaşabilir, onları daha kolay ikna edebilirsiniz. Ertelediğiniz önemli görüşme ve anlaşmaları yapabilirsiniz. Eğitim almak, eğitim vermek, lisan öğrenmek, seyahat etmek için çok uygun bir zaman dilimi olacaktır.18 Ekim’de Jüpiter  düz harekete geçiyor, gökyüzünün en iyicil, bolluk ve bereket ve iyi şans gezegeni Jüpiter’in etkisi  ile yakın ilişkileriniz, ortaklıklarınız, davalarınız ve taşınma ile ilgili konularda yeni şans ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Daha şanslı ve kısmetli hissedeceğiniz bu dönemde ortaklık teklifleri alabilir, ortaklıklar kurabilirsiniz. Evlilik söz konusu olabilir, yabancı bir eş olabilir. 20 Ekim Koç burcunda Dolunayla  birlikte, yabancılar, yabancılarla yapılan işler, uzaktan akrabalarınız, eğitim, yayıncılık, hayata bakış açınızla ilgili konularla ilgili yeni yollar yeni yöntemler uygulama çabasına girebilirsiniz. Bu konularda tamamlanan ve açığa çıkan durumlar söz konusu olabilir. Ayın 23’ ünden sonra ise, Güneş  Akrep burcuna geçtiğinde,  ebeveynlerinizin hayatında önemli gelişmeler olabilir ve aileniz  size çok  gereksinim duyabilir. Aile arası sorunların çözümlenmesine liderlik edebilirsiniz. 1 ay boyunca  odak noktanız eviniz ve aileniz olabilir, bu süreçte kimileriniz  evinizi süslemek, bir ev satın almak veya satmak  için uğraşabilirsiniz.
BAŞAK
18 Ekim’de Merkür düz harekete geçiyor, bir aylık bu süreçte, sahip  olduğunuz kaynakları iyi değerlendirebilme, parayı idare edebilme ve para kazanma becerinizi daha iyi kullanabilme şansınız  artabilir. Bazılarınız için  iş girişimleri ve ticari konularda teklifler gündeme gelebilir. Bazılarınız ise  ticari becerileriniz, iletişim becerileriniz sayesinde kazanç elde edebilirsiniz.18 Ekim’de Jüpiter gökyüzünün en iyicil, bolluk ve bereket ve iyi şans gezegeninin düz harekete geçmesi ile  sağlık, iş ilişkileri ve koşulları, astlar, hizmetliler ve çalışanlarla ilgili  fayda ve destek bulacağını gösterir. 20 Ekim Koç burcunda Dolunay ile başkalarından gelen ortaklı gelirlere ve kendi gelirlerinize odaklanabilir bu ihtiyaçlar için yeni yollar ve yöntemler arayışında olabilirsiniz. Ancak bu arayışınız agresyonu  yüksek bir şekilde geçebilir, gereğinden fazla bir efor sarf etmeniz gerekebilir. Farkına vardığınız gerçeklerin sürüklediği yeni yollar her ne kadar Jüpiter’in desteği olsa da sizi zorlayan sonuçlar yaratabilir . 23 Ekim’de Güneş Akrep burcunda 1 ay boyunca  odak noktanız  iletişim olacaktır. Zihniniz daha aktif, daha fazla fikriniz ve düşünceniz olabilir  ve insanların söylediklerinizi duymasını istersiniz. Yakın çevre, akrabalar ve kardeşler ile daha sosyal olmak ve bağlantı kurmak için iyi bir zamanda olacaksınız.  Bazılarınız  kısa geziler yapabilir, bazılarınız kısa  eğitimler alabilir. Bazılarınız ortaklaşa işler , başkalarından gelen gelirlerle ilgili gündemler yaşayabilir.
TERAZİ
18 Ekim’de Merkür düz harekete geçiyor, kendinizi daha iyi ifade edebilir, ikna yeteneğinizi deha verimli kullanabilirsiniz. Sözleriniz ve fikirleriniz son derece dikkat çekici olacaktır. Akıllıca davranarak, şartları kendi lehinize çevirebilirsiniz. Yine aynı gün  gökyüzünün en iyicil, bolluk ve bereket ve iyi şans gezegeni Jüpiter  düz harekete geçiyor, çocuklarınız, aşk hayatınız, hayattan aldığınız keyif, yaratıcı fikirler, sanatsal yaratıcılıklar ve kaçamak tatillerle ile ilgili konularda yeni şans ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. 20 Ekim Koç burcunda Dolunay’ın etkisi ile yakın ilişkileriniz, ortaklıklarınız, danışmanlıklar, taşınma ve davalarınızla ilgili konularla ilgili yeni yollar yeni yöntemler uygulama çabasına girebilirsiniz. Bu konularda tamamlanan ve açığa çıkan durumlar söz konusu olabilir. Eşiniz, ortağınız, partneriniz ya da yakın ilişkide bulunduğunuz kişilerle güç çekişmeleri söz konusu olabilir. 23 Ekim’de Güneş Akrep burcuna giriyor  finansla ilgili konular gündeminizde önemli yer tutabilir. Bu süreçte  bütçenizi iyi idare edebilme, doğru yönlendirebilme kabiliyetiniz de artabilir. Kendi idari becerileriniz, tanınırlığınız, bilinçli ve iradeli seçimlerinizin yanı sıra, önemli kişiler ya da hayatınızda etkin erkek figürlerinden  gelen destek sayesinde de gelir elde edebilirsiniz. Ayrıca bu süreçte  başkalarından beklenti yerine  kendi bütçenize, yeteneklerinize elde edeceğiniz gelire güvenmenizde  fayda vardır.
AKREP
18 Ekim’de Merkür 12.evinizde düz harekete geçiyor, yaklaşık bir ay boyunca  biraz kalabalıktan uzaklaşıp kendi düşüncelerinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz, yalnız çalışmak size  daha avantajlı sonuçlar getirecektir. Geçmişle alakalı unutmak istediğiniz şeyler tekrar karşınıza çıkıp canınızı sıkabilir. İşlerinizi gizlice bozmaya çalışanlar, arkadan iş çevirenler, dedikodu yapanlar bol olabilir bu dönemde ve siz  bunların neler olduğunu, kimler tarafından yapıldığını fark etmeye de başlayabilirsiniz.  Yine 18 Ekim’de gökyüzünün en iyicil, bolluk ve bereket ve iyi şans gezegeni Jüpiter düz harekete geçiyor, yuva ve yerleşim konularında  önemli şans ve fırsatlar elde edeceğinizi, gelişme veya genişleme yakalayabileceğinizi gösterir. Ev sahibi olmak veya gayrimenkul alışverişlerine girişmek, taşınmak, yer değiştirmek açısından değerlendirilebilir.  20 Ekim Koç burcunda Dolunayla birlikte, çalışma hayatınız , sağlık konuları ve günlük rutin işlerinizde yeni yollar, yeni yöntemler uygulama çabasında olabilirsiniz. Çalışma hayatınız ve sağlığınızla ilgili ailenizden destek alsanız da bir takım güçlükler sağlık , işle ilgili , günlük rutinlerinizle ilgili güçlükler olabilir ve bu yüzden yeniden değişim dönüşüm gerekebilir. 23  Ekim’de  Güneş’in yükselen burcunuza gelmesi ile fiziksel enerjiniz artmaya başlayabilir ve pek çok girişim için rahatlıkla bu süreci kullanılabilirsiniz. Güneş'in 1. evden geçişiyle  kendinize  olan güveniniz artar, otoritenizi daha belirgin bir şekilde ortaya koymaya başlarsınız.
YAY
18 Ekim’de Merkür düz harekete geçiyor, sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla olan iletişimsel sorunları çözebileceğiniz ve daha iyi iletişim kurabileceğinizi ve ikna kabiliyetinizi daha iyi kullanabileceğinizi anlatır. Bu dönemde dostlarınız arasında iletişimi sizin kurmanız gerekebilir. Çevrenizden tavsiyeler alabilir, fikrine saygı duyduğunuz insanlara danışabilirsiniz.  18 Ekim’de Jüpiter , gökyüzünün en iyicil, bolluk ve bereket ve iyi şans gezegeni direkt harekete geçmesi ile kardeşleriniz, yakınlarınız, iletişim, kısa seyahatler, eğitim, yayıncılık ile ilgili konularda yeni şans ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Seminerler verebilir, eğitimler alabilir, sosyal medyada kendinizi tanıtabilirsiniz. 20 Ekim Koç burcundaki  Dolunay la birlikte, çocuklarınız, aşk ve cinsellik, yaratıcı fikirler ve sanatsal yaratıcılıklar, eğlenceli aktiviteler ve kaçamak tatillerle ilgili konularla ilgili yeni yollar yeni yöntemler uygulama çabasına girebilirsiniz. Bu konularda tamamlanan ve açığa çıkan durumlar söz konusu olabilir. Çocuklarınız ya da partnerinizle güç çekişmeleri söz konusu olabilir. 23  Ekim’de  Güneş Akrep burcuna 12. evinize geçişi ile geçmiş bir senenin değerlendirmesini yapabileceğiniz ve yeni girişimler için hazırlıklar yapabileceğiniz bir dönem olacaktır. Bu dönemde, önceden fark etmediğiniz konular ve durumlar su yüzüne çıkabilir. Arkanızdan çevrilen işler, gizli düşmanlıklar söz konusu olabilir. Geçmişle ilgili bir takım olaylar hayatınızda negatif etkiler yaratabilir. Endişe ve korkularınızda artış olabilir. Bu dönemi biraz kendi kabuğunuza çekilerek geçirmekte, meditasyon gibi çalışmalarla ruh sağlığınıza yönelmekte fayda olacaktır.
OĞLAK
18 Ekim’de Merkür düz harekete geçmesi ile ,işle ilgili önemli konuşmalar, yazışmalar, anlaşmalar yapılabilir; eğitimler alınabilir. Bu süreçte işinizle ilgili kısa seyahatler yapabilirsiniz. Bazılarınız  kariyerinizle  ilişkili konularda eğitim alabilir, yeni teknikler öğrenebilirsiniz. Yine 18 Ekim’de gökyüzünün en iyicil, bolluk ve bereket ve iyi şans gezegeni Jüpiter düz harekete geçiyor kazanımlarınızda artış yaşama olasılığınız yükselebilir, parayı idare edebilme ve para kazanma beceriniz  de gelişir. 20 Ekim Koç burcundaki  Dolunay’la birlikte, aileniz, ev ve eve ait konular, taşınma, yer değiştirme, evde tadilat yapma gayri menkul alımı ve satımları ile ilgili konularla  yeni yollar yeni yöntemler uygulama çabasına girebilirsiniz. Bu konularda tamamlanan ve açığa çıkan durumlar söz konusu olabilir. Aile bireyleri ile aranızda güç çekişmeleri söz konusu olabilir. 23 Ekim’de Güneş’in Akrep burcuna geçişi ile  sosyal alanda hareketlilik söz konusu olabilir. Bu süreçte  etrafınızda güçlü ve etkin kimseler artabilir.  Genel anlamda destek veren, güç kazandıran bir transittir. Dışa açılmalı, sosyal ilişkilerinizi daha fazla güçlendirmelisiniz. Bu dönemde  tanışacağınız kişilerden fayda görebilirsiniz. Yalnız kalmak için uygun bir zaman değildir; tam tersine mümkün olduğunca sosyal organizasyonlara dahil olmanız size faydalar sağlayabilir.
KOVA
18 Ekim’de Merkür  düz harekete geçiyor, her türlü eğitim ve bilgi almaya yönelik aktiviteler için uygun bir sürece girmiş olacaksınız. Yurtdışı ve yabancılarla veya eğitim, yayıncılık ve medya ile ilişkili konularda yazışmalar, konuşmalar veya anlaşmalar yapabilirsiniz. Eğitim alabilir ya da verebilirsiniz. Seminer düzenleyebilir ve uluslararası konuşmalar ya da anlaşmalar yapabilirsiniz. Yine 18 Ekim’de Jüpiter’in  direkt harekete geçmesi ile birlikte; şanslı bir döneme tekrar girmiş olacaksınız. İsteklerinizin yerine gelmeye başladığı, gerçekten başarmak istediğiniz şeyleri elde etmeye başladığınız, koşulları istediğiniz şekilde yönlendirebilme şansınızın artacağı, kendinize güveninizin gelişeceği bir döneme girmiş olacaksınız. Yakın çevrenizden destek görebilir, başkalarının kaynaklarından faydalanabilirsiniz. Öğrenmek ve yeni deneyimler edinmek için de çok uygun bir transittir.  20 Ekim Koç burcundaki dolunayla birlikte kardeşleriniz, yakınlarınız, çocukluk arkadaşlarınız, iletişim, eğitim, yakın seyahatler, fikirlerinizi iletmekle ilgili konularla ilgili yeni yollar yeni yöntemler uygulama çabasına girebilirsiniz. Bu konularda tamamlanan ve açığa çıkan durumlar söz konusu olabilir. Yakınlarınızla aranızda güç çekişmeleri söz konusu olabilir. 23 Ekim’de  Güneş Akrep burcuna giriyor  odak noktanız iş, kariyer, toplumsal statünüz ve tanınma konularına kayacaktır. Başkalarının ilgisini üzerinize çekebilir, iş alanınızda takdir görebilirsiniz. Terfi alabilirsiniz. İşinizle ilgili başarı ve ödül kazanabilirsiniz. Yeni bir işe başlayabilir ya da başvuru yapabilirsiniz. Önemli pozisyondaki kişilerden, otorite figürlerinden ya da hayatınızdaki erkek figürlerinden destek görebilirsiniz. Hedefleriniz konusunda gelişmeler yaşayabilirsiniz.
BALIK
18 Ekim’de Merkür ‘ün direkt harekete geçmesi  parasal konulan konuşmak, planlamak adına uygundur. Başka kişilerle iş konusunda finansal ortaklıklar yapma konusu gündeme gelebilir, genel anlamda projelerinize destek alma şansı yüksektir. Ortaklaşa işlerde çıkması muhtemel sorunlara karşı, her şeyi yazıya dökmekte, haklarınızı korumak açısından, imzalanan herhangi bir belgeyi iyice okumakta fayda vardır. Müşterek sahip olunan değerlerle ilgili konular açısından, başkalarından beklenen alacaklarla ilgili konuşmalar, anlaşmalar, kredi ve borç konularıyla ilgili başvurular, başkalarının parasal konularını idare etmeye yönelik işler için de uygun zamanlardır. Yine 18 Ekim’de Jüpiter  12. evinizde düz harekete geçiyor,bu dönemde kendi hakkınızda daha fazla şey öğrenmek mümkündür, kendinizde henüz keşfetmediğiniz yetenekleriniz bu dönemde açığa çıkarabilir, içe çekilerek kendinizi geliştirebilirsiniz.  İç bilgeliğinden en çok istifade edeceğiniz, kendi yaratıcı yönlerinizi fark edeceğiniz , geleceğe yönelik amaçlarınızı saptayacağınız  bunlara yönelik kendinizi hazırlamak için kullanabileceği dönemdir.  Jüpiter’in burada hareket ediyor olması, sağlık ve şifa kazanmak adına olumlu bir göstergedir. 20 Ekim Koç burcundaki  Dolunayla  bütçe ve para kazanma konuları ile  ilgili  yeni yollar yeni yöntemler uygulama çabasına girebilirsiniz. Bu konularda tamamlanan ve açığa çıkan durumlar söz konusu olabilir. Arkadaşlarınızla ya da sosyal çevrenizdeki kişilerle aranızda güç çekişmeleri söz konusu olabilir. 23  Ekim’de Güneş Akrep burcuna giriyor  odak noktanız; seyahatler, dış ticaret, eğitim, dinsel, ruhsal ve ilahi konuların  gündeminizde önemli yer tutacağını gösterir. Bir şeyler öğrenme amaçlı seyahatler için güzel bir süreçtir. Bazılarınızın işini büyütmek istediği bir dönem olabilir ve uluslararası piyasalara açılmak için de uygun olabilir.