• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EKİM 2022

EKİM 2022


EKİM 2022

3 - 9  EKİM HAFTASI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Merhabalar, haftaya Ay Oğlak enerjisi ile başlıyoruz, inatçı, melankolik, karamsar duygular içindeyiz ve bu süreçte duygular yerine mantık devreye gireceğinden duygusal açıdan soğuk ve mesafeli davranabiliriz. Oğlak burcu iskelet sistemimizi, dizleri, baldır ve eklemleri, kemikleri yönettiğinden bu günlerde bol kalsiyum takviyesi almak gerekebilir. Bu haftanın en önemli olaylarına bakacak olursak; Merkür düz hareketine geçti, hafta boyunca etkisini hissedeceğimiz Merkür ve Plüton arasındaki uyumlu kontak ve Plüton gezegeni düz hareketine başlıyor.
3 Ekim Pazartesi; ne güzel artık Merkür Başak burcunda düz hareketinde haftaya başlıyoruz, sabah erken saatlerde duygular ve mantık arasında çatışmalar kadın, erkek ilişkilerine yansıyabilir. Bugün ayrıca öğlene kadar gitmemiz gereken yönde hedeflerimizi belirleyip işbirlikleri içinde olabiliriz. Ayrıca eski ailevi konular gündeme gelebilir, duygusal açıdan eski yaralarımız kanayabilir. Akşam saatlerinde aniden gelişen beklenmedik sürprizler olumlu anlamda gelişen olaylar, planlarımızda değişikliklere sebep olabilir.
4 Ekim Salı ; 06:48-13:20 arası boşlukta olacak bu yüzden yarım kalmış işlerimizi bitirmek için iyi bir süreç çalışanlar ofisteki işlerini düzenleyip yarım işlerini tamamlayabilirler, çalışmayanlar da evde yapmak isteyip te yapamadıkları yarım kalan işleriniz bu saatler arasında daha kolay tamamlayabilirler. 13:202de Ay Kova burcuna geçecek ve daha özgür ve dost canlısı , daha sosyalleşmek isteyeceğimiz, gruplar içinde olmak isteyeceğimiz bir süreçte olacağız.  Bu süreçte  ilgimizi çeken yeni bir hobiye başlayabilir ya da internette daha fazla sörf yapabilirsiniz. Ay Kova zamanları toplardamarlar , varis ve kan dolaşımı sistemini anlatır bu yüzden bu günlerde eğer çok acil değilse bu bölgelerin ameliyatından uzak durulmalıdır. Akşam saatleri yabancılarla yapılan işler , yurt dışı seyahatleri, hukuksal konular, eğitimle ilgili konularda güzel destekler alacağımız zamanlar , şans ve fırsatlar söz konusu olabilir.
5 Ekim Çarşamba; sabah saatlerinde her türlü ilişkilerimizde güzel bir akış söz konusu aynı zamanda kişisel bakım yapmak için de iyi zamanlardır, yapacağımız işlerde de akıl ve mantığımız daha güzel bir akış içinde olacağından girişeceğimiz işlerde daha mantıklı kararlar verebiliriz. Öğleden sonra arkadaşlar ve sosyal gruplarla olan iletişimlerinizde şifalandırıcı etkiler var. Akşam saatlerinde hoşunuza gitmeyen aniden ortaya çıkan olumsuz durumlar canınızı sıkabilir. Ayrıca daha kontrollü kendinizi bastıran tavırlarınızdan dolayı duygusal anlamda zorlanabilirsiniz. Etrafınızda gelişen olaylara karşı daha ketum davranabilirsiniz.
6 Ekim Perşembe;  01:45-15:46 arası ay boşlukta olacak neredeyse günün yarısı boşlukta olacak bu yüzden bu süreçte yeni başlangıçlar yapmak, girişimde bulunmak için hiç doğru bir süreç değildir, farkında olun, canlar. 15:46 Ay Balık burcu seyahati başlıyor, duygusal olarak daha hassas ve istikrarsız bir süreçte olacağız. Hislerimiz kuvvetli, başkalarına karşı daha empatik ve yardımsever tavırlar sergileyeceğimiz birkaç gün bizi bekliyor. Bu günlerde daha yaratıcı olacağımızdan müzik, resim, sinema , öykü, roman, şiir ve benzeri alanlarda yaratıcı yönlerimizi daha fazla ortaya çıkarabiliriz.
7 Ekim Cuma; sabah erken saatlerde Merkür ve Plüton arasındaki uyumlu açı kesinleşiyor her zamankine göre daha yoğun bir odaklanma ve konsantrasyon söz konusudur. Aynı zamanda  zor konuları daha derinden anlayabileceğinizden araştırmalarınıza yoğunlaşabilirsiniz. Karşınızdaki kişilerle  İletişiminiz   daha derin ve önemli olabilir. Bu enerji, gizemlerin de araştırılmasını destekler, aynı zamanda  sözleşme şartlarını , satış pazarlama- reklam konularını  incelemek  için iyi bir zamandır.
8 Ekim Cumartesi; sabah erken saatlerde kazalara ,sakarlıklara açık bir enerji var farkında olalım, canlar. Aynı zamanda agresif tavırlarımız olabilir, öfke patlamaları söz konusu olabilir. Yine sabah saatlerinde hayal gücümüz  ve sezgilerimiz  kuvvetli olabilir. Öğle saatlerinde hem kendimizin hem de başkalarının duygusal sorunlarına ve  problemlerine destek olabiliriz. Aynı zamanda kontrolümüzü ve gücümüzü elimizde tuttuğumuz güçlü göründüğümüz zamanlardır. Öğleden sonra karşınızdaki kişilerle  iletişiminizde daha fevri olabilir, kolayca sinirlenebilirsiniz, ne demek istediğinizi tam ifade edemeyebilirsiniz. Duygularınız ve mantığınız arasında gel- gitler yaşayabilirsiniz. Bu saatlerde önemli anlaşma ve sözleşmeler yapmak, önemli kararlar almamakta fayda vardır. Ay 14:10-18:56 arasında boşlukta olacak, bu süreçte yarım kalan aktivitelerinizi tamamlayabilirsiniz. 18:56’da Ay Koç burcu seyahati başlıyor, düşüncesizce tepkiler vereceğimiz, girişim ve cesaretin ön planda olduğu birkaç gün bizi bekliyor. Bugünlerde baş ağrılarınız veya migren ataklarınız artabilir dikkatli olun canlar. Gece saatlerinde Ay Jüpiter kavuşumu ile güzel bir akış söz konusu geçmişte kaçırdığımız şans ve fırsatlar tekrar karşımıza çıkabilir.
9 Ekim Pazar ; 00:55 ‘te Plüton ileri hareketine başlıyor. Plüton kişisel haritalarınızda hangi alanda ise  o konularla  ilgili  sorunları anlamanıza yardımcı olur ve gerekli  değişiklikleri yapmanıza olanak sağlar. Yani bir nevi temizlenme ve  yeni  başlangıçlar , büyük bir değişim,  iyileşme söz konusu olabilir ama bunun için daha önce olmadığı kadar mücadele ve uğraş içerisine girebilir, köklü değişimlere gidebilir, kendinizi gerçekleştirme adına tüm gücünüzü ortaya koymanız gerekebilir. Akşam saatlerinde ilişkilere dikkat arkadaşlar, sıkıntılı durumlar olabilir, sözlerimize dikkat edelim. İyi bir hafta geçirmeniz dileği ile sevgiler.