• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EKİM 2022

EKİM 2022


EKİM 2022

17 -23 EKİM HAFTASI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Merhabalar, haftaya Ay Yengeç burcunda başlıyoruz , hassas kırılgan olacağımızdan duygusal bağlamda güvencede olmak isteyeceğiz. Koruyucu, kollayıcı , anaç bir ruh halinde , ev ve yuvaya ait konular, ailevi konular da gündemimizde olacak. Haftanın günlerine göre gökyüzü mesajlarına bakacak olursak;
17 Ekim Pazartesi sabahı beklenmedik güzel gelişmelere hazır olun canlar, hoşunuza gidecek bir takım gelişmeler olabilir. Akşam saatlerinde her türlü ilişkilere dikkat özellikle de aile bireyleri ile olan ilişkilerimizde daha hassas olacağımızdan  birbirimize karşı dikkatli davranmakta fayda vardır. Yaratıcı çalışmalar ve manevi, ruhsal aktiviteler için akşamın ilerleyen saatlerini değerlendirebilirsiniz. 23:56’da Ay  Yengeç burcunda boşluğa giriyor , ailevi konularda yarım kalan konuları kolaylıkla halledebilirsiniz.
18 Ekim Salı sabahı erken saatlerde Ay Aslan burcuna geçiyor Perşembe akşam saatlerine kadar Ay Aslan burcu seyahati devam edecek, kendimizi göstermek, organize olmak, yaratıcı yönlerimizi ortaya çıkarmak için güzel zamanlarda olacağız. Ayrıca Ay Aslan günlerinde saçınıza bakım yaptırmak, rengini değiştirmek, kesim yaptırmak için ideal zamanlardır. Bugün ayrıca Güneş ve Mars arasındaki üçgen açı kesinleşiyor etkisini birkaç gün daha hissedeceğiz kendimize güvenimizin artacağı ve cesur bir şekilde girişimlerde bulunacağımız bir süreçte olacağız. Yeni projelere başlamak ve girişimlerde bulunmak ,    herhangi bir engelin üstesinden  gelmek için iyi bir zaman değerlendirin canlar. Yine sabah saatlerinde Ay ve Jüpiter arasındaki uyumlu enerji ile yabancılarla yapılan işler, akademik ve hukuksal konular,
19 Ekim Çarşamba Venüs ve Mars arasındaki uyumlu kontak  kesinleşiyor, kişisel bakım ,estetik, güzellik ile ilgili konularda harekete geçebilir, girişimlerde bulunabiliriz. Kıyafet alışverişleri ve kişisel bakım ürünleri almak , evimizi  güzelleştirme konularında da harekete geçmek için iyi zamanlar. Sabah saatlerinde Ay ve Merkür arasındaki güzel ilişki anlaşmalar ve görüşmeler için güzel etkiler veriyor olacak. Öğleden sonra daha fazla etkili olacak Güneş ve Plüton arasındaki gergin enerji güç çekişmelerine , otorite figürleri veya önemli kişilerle  ego çatışmalarına, krizlere sebep olabilir ve bunun sonucunda da değişimler söz konusu olabilir. Bu süreçte radikal kararlar almamakta fayda vardır. Akşam saatlerinde Ay Uranüs ve Satürn’e de gergin bir konumda olacak beklenmedik , şok edici  etkileri olan olumsuz durumlarla karşılaşabilir, duygusal anlamda daha depresif olabiliriz.
20 Ekim Perşembe günü sözlerimizle karşımızdakileri kırabilir ve hoş olmayan cümlelerimizle kalp kırabiliriz, farkında olalım. Dilimizi , sözlerimizi kalp kırmak için değil kalp onarmak için kullanalım. Yine sabah saatlerinde kesinleşen Venüs Plüton gergin enerjisi ilişkilerde zorlayıcı etkilere sahip , ilişkilerde güç çekişmeleri, manipülatif davranışlar söz konusu olabilir. Sabah 09:12-13:35 arasındaki saatlerde Ay Mars, Güneş  ve Venüs ile olan uyumlu enerjileri ile daha dinamik, ilişkilerde daha hoş bir etki olacağından  önemli  kişilerle görüşmeler yapabiliriz. 13:35-19:25 arasında Ay boşlukta olacak bu saatler arasında önemli girişim ve başlangıçlar yapmamanızda fayda vardır.19:25’te Ay Başak burcuna girecek, dikkat ve özen isteyen işlerimiz için kullanabileceğimiz bir süreçte olacağız.
21 Ekim Cuma, Ay Başak enerjisi ile güne başlıyoruz, titiz davranacağımız, hesap-kitap işlerini düzene sokmaya çalışacağımız , eleştirmeden duramayacağımız ve hijyene daha fazla önem vereceğimiz zamanlar. Ay gece saatlerinde Ay Düğümleri ile güzel bir kontakta olacak  gelecek hedeflerimiz doğrultusunda işbirlikleri yapmak için bu süreci kullanabiliriz.
22 Ekim Cumartesi ,sabah erken saatlerden itibaren beklenmedik  güzel sürprizler oluşabilir bazen çok daralınca  deriz ya “bir mucize olsa” işte böyle bir şey olabilir. Öğleden sonra ise hayal kırıklıkları yaşayabilir, aldanmalar söz konusu olabilir farkında olalım, kafa karışıklıkları, belirsizlikler de cabası canlar, dikkatli olun. Akşam saatleri sakarlıklara, kazalara dikkat Ay Mars karesi var , bayanlar akşam yemeğini hazırlarken kesici aletlere dikkat edin parmaklarınıza kazara  kesik atmayın! Gece 21:17 Ay ve Plüton arasındaki uyumlu kontak gerçek gücünüzle , içsel gücünüzle temasa geçmek için güzel bir süreç. Derin duygusallıklar, psişik algılar söz konusu olduğundan meditasyon yapmak iyi gelebilir. Kendilerini ne kadar çok anlarlarsa, en cesur kişisel kararları vermekte o kadar özgür hissedeceklerdir. Ayrıca  diğer insanların sorunlarını dinlemek için de harikadır  çünkü normalden daha anlayışlı ve daha sezgisel oluruz. 21:17’de Ay boşluğa giriyor.
23 Ekim Pazar , Ay 04:53’de Terazi burcuna geçiş yapıyor, ilişkilerin, adaletin ve  huzurun önemli olduğu birkaç gün yaşayacağız. 00:17’de Güneş ve Venüs kavuşumu kesinleşiyor. Bu ikilinin Terazi burcundaki kozmik birleşimi, zevkin yanı sıra güzelliği tanıma ve  bağlantı kurma yeteneğimizi yükseltecektir. İlişkilerin tadını çıkarmak için ideal bir zamandır eğer romantik bir ilişkiniz yoksa, arkadaşlarınızla vakit geçirmek için harika bir zaman olabilir. Bu aynı zamanda sanatsal aktiviteler ya da sanatsal yaratıcılığınızı aktive etmek için  güçlü bir zaman olabilir. Aynı zamanda rahatlatıcı kişisel bakım ile kendinizi şımartmak için de uygun bir zamandır. Ayrıca yeni bir ilişkiye başlamak için , finansal konular için de şanslı bir süreçtir. Ayrıca Güneş ile Venüs kavuşumu  değişiklik yapmak  için de iyidir bu nedenle aşıksanız sevdiğinize güzel sürprizler yapabilirsiniz ,değer verdiğiniz kişilerle   vakit geçirebilir,  hayatın güzelliklerini sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz . İyi bir hafta geçirmeniz ve  özelikle de  Pazar gününü iyi değerlendirmeniz , dileği ile sevgiler.