• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EKİM 2022

EKİM 2022


EKİM 2022

24 - 30 EKİM HAFTASI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Merhabalar, Ekim ayının son haftasına Ay Terazi enerjisi ile giriyoruz, ilişkilerin önemli olduğu bir hafta olacak canlar. Aynı zamanda hak ve adalet arayışında olacağımız, ilişkilerimizde diplomasinin  önem kazanacağı  ve etrafımızda güzellikler arayacağımız bir süreçte  olacağız. Bu haftanın en önemli olaylarından birisi   25 Ekim Salı günü Akrep burcunda gerçekleşecek olan parçalı Güneş Tutulması  , bir diğeri  27 Ekim tarihinde Jüpiter’in  Balık burcuna geçerek  geri hareketine devam ediyor olması ve 30 Ekim’de Mars gezegenin geri hareketine başlaması evet şimdi haftanın günlerine göre sırası ile bu hareketleri inceleyelim;
24 Ekim Pazartesi günü sabah saatlerinde ailevi ilişkilerle ilgili konularda yaralanmalara açık bir süreçte olacağız, bu süreçte ev ve yuvaya ait konularda geçmişteki  yaralar kanayabilir, özellikle anne  ve annenin duygusal ruh halleri  canımızı sıkabilir. Kariyer konularında da üstlerimizle olan ilişkilerimizde sıkıntılı durumlar söz konusu olabilir .Öğleden sonra hayatımızdaki olgun kişilerden ya da ailemizde bizden yaşça büyük kişilerden , ortaklaşa işler yaptığımız kişilerden destek alabiliriz. Akam saatlerinde ailevi konularla ilgili iletişimin daha rahat aktığı zamanlar, ilişkilerde diplomasinin önem kazandığı zamanlar, tatlı diliniz ile yapamayacağız şey yok, değerlendirin, canlar.
25 Ekim Salı günü Ay Terazi seyahati devam ediyor, güne hayli enerjik bir atmosfer ile giriyoruz. 03:35-10:18 arası Ay boşlukta olacak sabah erken saatlerde yarım kalan işleri tamamlamayı unutmayın ve herhangi bir yeni girişimde bulunmayın arkadaşlar, sonuçsuz kalabilir. 10:18’de Ay Akrep burcu seyahati başlıyor derin bir duygusallık ve yoğun sezgiler içinde olacağız sanki bir okyanusun içinde derinlerde dolaşan  her şeyin arkasındakini öğrenmek  isteyen bir ruh halinde olacağız. Bugün 13:48’de Akrep burcunun 2 derecesinde parçalı Güneş tutulması yaşayacağız bununla ilgili ayrı bir post yayınlayacağız.
26 Ekim Çarşamba sabahı  Akrep burcunda Ay  ve Güney Düğümü kavuşumu   duygusal salıverme istikrarsızlık ve  bir türlü kesinleştiremediğimiz  konuları vurgular . Ayrıca  zor duygular veya acı veren hatıralardan arınma için idealdir. Güney Ay Düğümü Akrep'te olan Ay, geçmişinizden bir duyguyu, yeri veya kişiyi hatırlama veya tekrar ziyaret etme şansı verebilir. Aynı zamanda  bir şeyleri geride bırakma,  bitirme,  geri dönüştürme veya düzene sokma zamanı olabilir. Öğleden sonra Ay Uranüs arasındaki nahoş kontak aniden ortaya çıkan olumsuz durumlarla canımızın sıkılmasına yol açabilir. Akşam saatlerinde ise Ay’ın Satürn ile olan gergin açısı engeller, blokajlar oluşturabilir , yaratıcılığımız kısıtlanabilir, keyif almakta zorlanabiliriz. Gece yarısı Ay Neptün arasındaki uyumlu enerji meditatif çalışmalar yaparak günün zor enerjilerinden arınmak için kullanılabilir.
27 Ekim Perşembe Ay Akrep burcunda ilerliyor günün erken saatlerinde kesinleşen Merkür Mars arasındaki uyumlu enerjiler etkisini  birkaç gün daha gösteriyor olacak. Erken saatlerde hızlı düşünme, kararlar alma ve planlar yapmak için idealdir ama Ay 07:27-13:54 arasında boşlukta olacağından bu güzel enerjinin güzelliklerinden faydalanmak için 13:54 Ay’ın Yay burcuna geçmesinden sonra kullanmakta fayda vardır özellikle de 14:01 de Ay ve Jüpiter üçgeni zamanı  aldığınız kararları yeniden gözden geçirip uygulamaya başlamanız daha iyi sonuçlar doğurabilir. Bu süreçte yabancılarla yapılan işler, ticaret, yurt dışı seyahatleri , hukuksal konular için saat 16:08’e kadar uygun görünüyor. Bu saatten sonra ise Merkür ve Plüton arasındaki gergin enerjiler genellikle iletişimde  güç mücadelelerini anlatır fikrinizi değiştirmeye ve sizi ikna etmeye çalışanlar  olabilir  dikkatli olmalısınız. Bu  birkaç günlük geçişte, zihniniz son derece keskin çalıştığından, araştırma ve inceleme  olayların temeline inmek daha kolay olacağından yapılması gereken projeleriniz, araştırılması gereken bir konu varsa daha rahatlıkla halledebilirsiniz.
28 Ekim Cuma Ay Yay burcunda ilerlemeye devam ediyor. Sabah 08:09’da Koç burcunda bir süredir geri harekette olan Jüpiter bu kez geri hareketine 24 Kasım ‘a kadar  Balık burcunda devam edecek, canlar. Kişisel haritalarınızda Balık burcu hangi alanda ise o alanın konuları ile ilgili tamamlanması gereken konular hayatımıza yeniden girecek ve geçmişte kaçırdığımız fırsatlar yeniden önümüze gelecek bu kez görmemezlikten gelmeyin. Öğle saatlerindeki Ay ve Kiron arasındaki uyumlu enerji bize güzel bir şifalanma  zamanı veriyor. Gece saatlerinde ise Ay ve Satürn arasındaki destek verici enerjiler hayatımızdaki deneyimli kişilerden destek alabileceğimizi anlatıyor.
29 Ekim Cumartesi, 08:59 Ay ve Mars arasındaki gergin enerji söz konusu olduğundan sakarlıklara ve kazalara dikkat etmekte fayda vardır, farında olup kendimizi koruyup kollayalım. Öğleden sonra ise Ay ve Merkür arasında uyumlu enerji ile yabancılarla yapılan ticari anlaşmalar açısından, uzaklara seyahat etme ve hukuksal konularla ilgili görüşmeler açısından uygun görünüyor. Ama Ay Jüpiter ile de gergi bir açıda olacağından abartılardan uzak durmakta fayda vardır. Ay  16:09 -16:21 arası kısa bir süreliğine boşlukta olacak ve 16.21’de Oğlak burcuna geçiş yapacak. Kariyer ve iş odaklaı birkaç gün bizi bekler. 22:22 Merkür Akrep burcuna geçiyor daha derin düşüneceğimiz , görünenin arasındakileri merak edeceğimiz bir döneme giriyoruz canlar.
30 Ekim Pazar günü Ay Oğlak burcundaki seyahatine devam ediyor, sabah erken saatlerde  Ay-Venüs uyumlu birlikteliği her türlü ilişkilerimize  destekleyici bir etki veriyor. Öğleden sonraki  saatlerde Ay ve Kiron arasında  gergin bir etki var, karşılaştığınız herhangi bir  olay eski yaralarınızın kanamasına sebep olabilir, incinmiş  duygularınızla başa çıkmakta zorlanabilir, kendinizi hasta hissedebilirsiniz.  Yine öğleden sonraki saatlerde Ay, Ay Düğümleriyle güzel bir kontakta olacak ,  gelecek hedeflerimiz için işbirlikleri yapmak açısından iyi bir  akışta olacağız. 16:25 ‘te Astrolojinin savaşçı gezegeni Mars İkizler burcunda geri hareketine başlayacak 12 Ocak 2023’kadar geri hareketi devam edecek , bununla ilgili ayrı bir post yayınlayacağız.  21: 21’den sonra Ay Uranüs arasındaki uyumlu kontak bize güzel sürpriz gelişmeler getirebilir, farkında olalım. Güzel bir hafta olsun hepimiz için , sevgiler.