• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EKİM AYI BURÇ YORUMLARI

EKİM AYI BURÇ YORUMLARI


EKİM AYI BURÇ YORUMLARI

YÜKSELEN KOÇLAR
Yükselen Koçlar için bu ayın en önemli temaları;  “ben” den ziyade “biz” üzerinedir. Evliliğimizin, eşimiz ya da birlikteliğimizin ön planda olacağı, anlaşmalar, imzalarla ortaklığa girişmek, yol arkadaşlığı yapmak, yetkili insanlarla tanışmak, fark edilmek ve takdir görmek isteyeceğiniz bir süreçte olacaksınız .
 3 Ekim’de Merkür Akrep burcunda , borç, alacak, kredi gibi konularda yapacağımız düzenlemelerden fayda sağlayabilirsiniz. Eski hesapları gözden geçirip değerlendirmek, bazı finansal planlama ve stratejilerin yapılması için de Merkür’ün enerjisinden faydalanabilirsiniz.
4 Ekim’de Mars Terazi burcuna  geçtiğinde ise evlilik, her türlü ortaklıklar ego çatışmaları zorlayıcı olabilir. İlişkiler bu dönemde canlı ve dinamiktir ve tartışmalar, agresyonlar yaşanabilir. İlişki problemlerini aşmak için en iyisi  işbirliği içinde çalışmaktır .
8 Ekim Venüs Akrep  burcuna geçmesi ile yakın kişisel ilişkilerinizi düzeltmek söz konusu olabilir. Bekarsanız, kararlı bir ilişkiye girmek için normalden daha istekli olursunuz. Ayrıca miras, nafaka, prim gibi bekleyip kavuşamadığınız alacaklarınız varsa onları tahsil edebiliriz.
14 Ekim’de Koç/Terazi aksında bir dolunay gerçekleşecek. Bu aks  genel olarak ilişkiler, sen-ben ilişkisindeki , ortaklıklar ve evliliklerdeki dengeyi vurguluyor olacak . Dolunay kendinizi daha yakından tanıyamaya, hayatınızın yolu veya yaşam yönü hakkında size fikir verebilir. Tabii ki, kendinize bazı hedefler koyduysanız veya bir konuyla ilgili çalışıyorsanız, bu aynı zamanda sonucu görmeye başladığınız bir zaman olacaktır. Tam olarak neyin işe yarayıp  yaramadığını görürsünüz, böylece bir sonraki  değişikliklere yol açmak için gereksiz olanlarıı temizleyebilirsiniz
23 Ekim Güneş Akrep burcunda ,korktuğumuz, ama yine de üstüne gitmekten geri kalmadığımız işlere yoğunlaşmalıyız. Zorunlu durumlar yoksa operasyonlardan, ameliyattan kaçınmak yerinde olur, finansal konular üzerinde durmanız, borç alacak dengesini kurmanız gereken zamanlardır. Hem kendi elinizdeki kaynakları, hem de eşinizden dolaylı olarak gelen paraları değerlendirmek için uygun adımları atmalısınız. Risk almamalı, kumar oynamamalısınız.
28 Ekim’de Yeniay Akrep Burcunda oluşacak bu bir güçlenme zamanı, ayrıca bir finansal plan, tasarruf planı, kredi almak veya birleştirmek ve finans  işlerine uygun bir zamandır. Eşin, ortağın para durumu, miras, finansal konular, krize yol açan durumlar, psikolojik durumlar, dönüşüm, yenilenme temaları ile ilgili yeni girişimler ve başlangıçlar yapmak  da gündemde olacaktır.