• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EYLÜL 2020

EYLÜL 2020


EYLÜL 2020

1 EYLÜL 2020 SALI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar yeni bir aya giriyoruz Eylül ayına, hasat zamanını ve sonbaharın ilk ayını anlatan bir zamanda olacağız. Ay bugün Kova burcunda ilerlemeye devam ediyor. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
05:59-07:56 Ay ve Mars arasındaki uyumlu enerji ile sabah saatlerine daha enerjik ve dinamik başlıyoruz.
07:56-12:34 arasında Ay boşlukta olacak bu yüzden bu saatler arası herhangi yeni bir atılımda bulunmayın sonuçlanmayabilir.
12:34 Ay Balık burcundaki 2,5 günlük seyahatine başlıyor. Ay Balık burcunda iken evrensel sevgiye açık olduğumuz daha merhametli ve yardımsever olacağımız zamanlar. Ay Balıkta iken ayak ağrılarımız çok olabilir, ayaklarımıza masaj yapmayı ve onları fazla yormamayı tercih edin canlar.  Ay Balık burcunda iken yüzmek, meditatif çalışmalar yapmak iyi sonuçlar verebilir.
13:41 Merkür ve Plüton   arasındaki uyumlu enerji ile ki etkisi -3/4 sürecek, yazma ve ifade becerileri güçleneceğinden iletişimimizde karşımızdakileri konuşmamızla ya da kalemimizle etkileyeceğimizi anlatır. Yeteneklerinizi değerlendirebilir, önemli konuşmalarınızı  ve görüşmelerinizi bu saatten sonra yapabilirsiniz.
16:42 Güneş ve Uranüs arasında uyumlu enerjiler  var etkisi -3/4 sürecek. Bu süreçte kişiliğimizin ifadesinde bireyselliğimiz ön plana çıkabilir, daha fazla özgür olmak isteyebiliriz. Hayat hedefleri, iş ve girişimleri ve kendimizi  ifade tarzında arzu ettiğimiz değişiklikleri kolayca ve kendiliğinden yapabiliriz. Otorite figürlerinden, tanınmış ve başarılı ya da güçlü kişilerden destek alabilir. Hızlı bir tanınma ve başarı söz konusu olabilir.
17:40 Venüs ve Plüton arasındaki zor enerjiler ile özel ilişkilerde ve ilişkilere yönelik değerlendirmelerde yeniden yapılanma söz konusudur. İlişkilerde güç kullanma, yönlendirme, dayatma, zorlama, entrikalar söz konusu olabilir. Tutkular başa bela olabilir. Evli iken, başkasına ilgi duymak evliliği yıkabilir. Ama bu stresli açı döneminde girişilen yeni ilişki de kalıcı olmayacaktır. İlişki içerisinde kıskançlık ve aşırı sahiplenme  de yıkıcı olabilir. Venüs yaratıcı sanatsal becerileri de ifade ettiğinden, ilişkisinde dramatik değişimler yaşayanların bunu sanatına yansıtabilir ve  son derece yaratıcı ve radikal bir sanat eseri ortaya çıkabilir . Sevgiler.