• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EYLÜL 2020

EYLÜL 2020


EYLÜL 2020

2 EYLÜL BALIK DOLUNAY’I
2 Eylül 2020  saat 18:21 de yaşayacağımız Dolunay’da Balık burcunda Ay  ve  Başak burcunda Güneş  birbirine karşıt açıda ;Ay duygularımızı ve kendimizi besleme yeteneğimizi anlatırken Güneş kimliğimizi, egomuzu ve benlik duygumuzu ifade ediyor. Bu iki güçlü enerji  birbirine karşıt olduğunda  aklımız ve  kalbimiz  arasında daha iyi bir denge yaratmamız gerekiyor. Dolunay, rasyonel ve içgüdüsel arzularımızı birleştirerek, her ikisinin unsurlarını göz önünde bulundurarak hayatımızda denge yaratmakla ilgili ve  bizden mistik olanı pratikle, ruhani olanı  dünyevi olanla yeniden ayarlamamızı ve yeniden dengelememizi istiyor.
Bu dolunay, hayallerimize bazı gerçekçi planlar eklememizi ve kendi kendimizi sabote etmeyi bırakıp gölgelerimizle doğrudan yüzleşmemizi talep ediyor.  Uranüs ise Dolunay üzerinde güzel bir etki yaratacak nitelikte ve olumlu değişiklikler , yolumuza çıkan her  konuda evrenin desteğini artıracak sürprizler getireceğe benziyor.
Dolunay an haritasının 6- 12 aksında oluştuğu için hastaneler, hastalıklar, zorluklar ve elde olmayan koşullar söz konusu olabilir.  Salgın hastalıklar yine gündemde olabilir , tedaviye dair yeni açıklamalar gelebilir. Uranüs’ün  dolunay anında Ay’a ve Güneş’e  olumlu enerjiler veriyor olmasından dolayı ; yeni buluşlar söz konusu olabilir ,teknoloji, bilim, toplumsal konularla ilgili sürprizler yaşayabiliriz. Aynı zamanda bu dolunay su grubunda gerçekleştiği için ve yanında Neptün de olduğu için aşırı yağışlar, denizde olabilecek kazalar, sel, sis  gibi doğa olayları görülebilir. Balık dolunayı aynı zamanda yardımlaşma merhamet duygularımızı canlandıracağından  yardım ve bağışta bulunmak isteyebilir ihtiyacı olanlara ulaşabiliriz.
Kişisel haritalarınızda değişken burçların 7-13  dereceleri arasında gezegenleri olanlar daha fazla etkilenecekler  ( Değişken burçlar: İkizler, Başak, Yay, Balık ) Güzel sürprizler yaşayacağımız  zamanlar olması dileği ile sevgiler.
Dolunay’ın  Yükselen burçlara etkisi;
KOÇ
12.evinizde gerçekleşen dolunay ile rüyalarınız mesaj içerikli olabilir, yalnız kalmak isteyebilirsiniz, iç sesinize kulak vermeyi unutmayın. Spiritüel çalışmalar  yapabilirsiniz, çalışma hayatınız ya da günlük rutinlerle , sağlığınızla  ilgili konularda beklenmedik güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.
BOĞA
11.evinizde gerçekleşen dolunay ile sosyal anlamda hareketli günler sizi bekliyor, kariyerinizden gelen kazançlarda sürprizler olabilir. Arkadaşlarınızla beklenmediğiniz bir zamanda seyahat yapabilir, iş yaşamınızda başarılı olabilirsiniz.
İKİZLER
10.evinizde gerçekleşen dolunay ile kariyer konularında tamamlanmalar söz konusu olabilir, daha önce bir iş başvurusu yaptıysanız sonuçlarını alabilirsiniz. Aileden de beklemediğiniz sürpriz destekler alabilirsiniz.
YENGEÇ
9.evinizde gerçekleşen dolunay ile uzak yereler, yurt dışı konuları, eğitimler söz konusu olabilir, bu konularda sonuçlar alacağınız bir süreçte olacaksınız. Yakın çevrenizden sürpriz destekler söz konusu olabilir.
 
 
ASLAN
8.evinizde gerçekleşen dolunay ile başkalarından gelen kazançlar söz konusu olabilir.  Finans konularında sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Otorite figürlerinden, üstlerinizden beklenmedik sürpriz destekler gelebilir. Sağlığınızı ilgilendiren konulara karşı daha tedbirli olmanızda fayda var.
BAŞAK
7.evinizde gerçekleşen dolunay ile  kendinizi  ilgilendiren  konular,  motivasyonlarınız,  fiziksel görünüm, sağlık, başkaları ile olan ilişkileriniz , eşle, ortakla olan ilişkilerinizde tamamlanmalar söz konusu olabilir. Yakın kişilerden veya uzakta yaşayan kişilerden maddi anlamda  sürpriz destekler gelebilir.
TERAZİ
6. evinizde gerçekleşen dolunay ile zorluklar, kayıplar, hastane, gibi kapalı yerleri ilgilendiren durumlar, inzivaya çekilme,  bağımlılıklardan kurtulma ,çalışıma hayatı ile ilgili  konularda , fedakarlıklar.   Başkalarının kaynaklarından gelenlerle sürpriz desteklerle mal- mülk sahabi olabilirsiniz.
AKREP
5.evinizde gerçekleşen dolunay ile arkadaşlar, sosyal çevre, işten gelen kazancınızda yenilikler , değişiklikler olabilir. Yeni bir aşk olabilir, yaratıcı yetenekleriniz söz konusu olabilir, hobi olarak başladığınız bir iş kazanca dönüşebilir. Ortaklıklardan gelen sürpriz destekler olabilir, evlenme kararı alabilirsiniz.
YAY
4. evinizde gerçekleşen dolunay ile ev, aile ,yuva konularında değişiklikler, yenilikler olabilir ,iş, kariyer, statünüz, hedefler, anne, annenin genel sağlık durumu, çocukların iş ortamı, sağlığı, eşin, ortağın babası, ailesi ile ilgili konularda sonlanmalar, tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. Yanınızda çalışanlardan sürpriz destekler gelebilir.
OĞLAK
3.evinizde gerçekleşen dolunay ile akademik  eğitim, yabancılarla ilişkiler, uluslararası ticaret , yerlere seyahatler, hukuksal konular, mahkemeler ile ilgili sonuçlar alacağınız bir süreç olabilir. Farklı sıra dışı yetenekleriniz ortaya çıkabilir, çocuklarla, sevgilinizle ilgili konularda sürpriz gelişmeler olabilir.
KOVA
2.evinizde gerçekleşen dolunay maddi durumunuzda yenilikler, değişimler olabilir, kredi, borç, vergi, sigorta, burs, nafaka, miras konuları, ortaklıklardan gelen para, kayıplar, ameliyatlar, eşin kazanımları bu süreçte gündeminizi meşgul edebilir. Aileden sürpriz destekler gelebilir .  
BALIK
1.evinizde gerçekleşen dolunay ile kendinizle ilgili bir takım yeni ve değişik kararlar alabilirsiniz,  evlilik, eş, ortaklık konuları gündeme gelebilir. Anlaşmalar, davalar, açık düşmanlıklar, söz konusu olabilir, yakın çevrenizden destek alabilir, yeni bir eğitime başlayabilir, sürpriz kısa seyahatleriniz olabilir.