• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EYLÜL 2020

EYLÜL 2020


EYLÜL 2020

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ
2 EYLÜL BALIK DOLUNAY’I  
Sevgili Koçlar Dolunay  sizlerin  12.evinizde oluşuyor bu süreçte  izole olmak yalnız başınıza kalmak isteyebilirsiniz. Dua ve meditasyon çalışmaları yapmak iyi gelebilir. Bu süreçte mesaj veren rüyalar görebilirsiniz. Bu transit güçlü kişilere ya da  hayatınızdaki önemli erkek figürlerine (patron, amir, baba, koca) duyulan güveni azaltıcı etki yaratabilir. Maddi konularda beklenmedik sürprizler yaşayabilirsiniz, yanınızda çalışanlar size destek verebilir.
5 EYLÜL MERKÜR TERAZİ BURCUNDA
Merkür  sizlerin ilişkiler alanınızda seyahat edecek yaklaşık 3 hafta boyunca uzlaşmacı, diplomatik tavırlar içinde olabilirsiniz.  Merkür’ün bu yerleşimi ticaret, satış ve pazarlama açısından çok olumludur. Sözlerinizle ve kendinizi  ifade ederken kullandığınız  kibar ve nazik ifadeleriniz ile diğer kişileri kendinize hayran bırakabilirsiniz. 7. ev aynı zamanda anlaşmalar ve sözleşmelerle de ilişkilendirilir. Merkür bu evdeyken  önemli anlaşmalar, sözleşmeler, işle ilgili olabileceği gibi, evlilik veya alım-satım ile ilgili de olabilir. Bu dönemde başkalarıyla birlikte hareket etmek, ikili ilişkilerde taktik ve strateji geliştirmek, bilinçli davranmak size olumlu yansıyabilir. Yakın ilişkide olunan kişilerle önemli konuları konuşmak, açığa kavuşturmak için de uygun günlerdir. Eğer ikili ilişkilerinizde  zorluk yaşıyorsanız   üstesinden gelmek için açıkça konuşmak, önemli konularda danışmanlık ve tavsiyeler almak açısından  kullanabileceğiniz olumlu bir zamandır. Ortak işlere girmek, birlikte seyahate çıkmak açısından uygun bir süreç değerlendirmek gerek!
6 EYLÜL VENÜS ASLAN BURCUNDA
1 ay boyunca aşk ve ilişkilerde olumlu etkiler alacağınız bir süreç balayacak sevgili Koçlar, Venüs bu evi sevdiği için buradaki transiti keyifli sonuçlar ortaya çıkarabilir. Cinsel hayatınız  olumlu etkilenebilir, çocuk sahibi olmak adına iyi bir  yerleşimdir. Venüs bu alandan geçerken haritalarınızda diğer gezegenlere olumlu açı yapıyorsa çocuk sahibi olabilirsiniz. .Çocuklarla ilgili ilişkilerde  keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz. Kimileriniz hobilere daha fazla vakit ayırılabilir, sanatsal faaliyetler için de uygun dönemdir, kısa tatillere çıkmak, sosyalleşmek , arkadaşlarla eğlenmek açısından da uygun zamanlardır.
10 EYLÜL MARS GERİ GİDİYOR
Mars sizin yönetici gezegeniniz uzun zamandır 1.evinizde ileri hareketteydi, daha enerjik daha dinamik olduğunuz ve daha öfke ile hareket ettiğiniz bir dönemi yaşadınız. Yaklaşık 90 gün  boyunca Mars 1.evinizde geri hareketine başlıyor ; geri hareket ederken, sabırsızlık en büyük düşmanımız olabilir. Pasif-saldırganlık, Mars'ın geriye dönük döngülerinin tipik bir örneğidir, Koç burcunda geri giden Mars, bizi önceki girişimlere ve arayışlara döndürebilir, inisiyatifimizi, kişiliğimizi, kendimizi ifade etme cesaretimizi ve bağımsızlığımızı  Mars'ın geriye dönük döngüsü sırasında yeniden değerlendirmemiz gerekebilir. Liderlik etme, iz bırakma ve tek başımıza devam etme becerimiz konusunda biraz hayal kırıklığı veya endişe hissedebiliriz. Eski konuları tekrar gözden geçiriyor olabiliriz ya da geçmişi yeniden düşünüyor r olabiliriz. Bu, eski sorunları yeni bir açıdan görmek için mükemmel bir dönemdir.
Düşük canlılık veya sağlık sorunları yaşayabiliriz, özellikle Koç tarafından yönetilen alanlarla (en önemlisi yüz ve baş) ilişkili olanlar. Kazalar, Mars'ın gerileme dönemi boyunca daha güçlü bir olasılıktır. İlaç, araba, makine vb. Konularda ekstra özen göstermeliyiz.
 
Mars'ın gerileme döneminde projelerinizi askıya almanız için kesinlikle hiçbir neden yoktur. Mevcut projeleri yeniden çalışmak ve yeniden tanımlamak özellikle tatmin edici ve sonuçta çok ödüllendirici olabilir. Geriye dönük herhangi bir gezegen, gerileme döneminde hayatımızda özellikle güçlü ve baskın bir enerjidir. Döngü sırasında dünyaya en yakın olduğu için, gezegenin enerjisi baskınken, kontrollü ve bilinçli bir şekilde kullanılması daha zordur. Bu, özellikle Mars eylemi ve inisiyatifi yönettiği için irrasyonel davranışlara ve tepkilere yol açabilir.
13 EYLÜL JÜPİTER İLERİ GİDİYOR
Sevgili Koçlar Jüpiter sizlerin kariyer alanında yaklaşık 4 aydır geri harekette idi , bu gerileme, kariyerinizle ilgili konularda sizin yaşam yolunuza gerçekten uygun olup olmadığını anlamak için mükemmel bir fırsattı .Şimdi ise ileri hareketinde kariyeriniz ile ilgili yapmak istedikleriniz konusunda sıkı çalışmanız kaydı ile size fırsatlar, şanslar veriyor olacak.
17 EYLÜL BAŞAK YENİAY’I 14:00 24 DERECE
Altıncı evdeki Yeni Ay, yeni diyet rejimlerinin, sağlıklı rutinlerin ve tatmin edici çalışma programlarının başarılı bir şekilde başlatılabileceği bir zaman habercisidir. İşinizi halletmenin, ayrıntılarla başa çıkmanın ve yeniden organize ederek ya da sadece işinize yetişmenize yardımcı olacak görevlerde hevesle çalışarak verimliliğinizi artırmanın zamanı geldi. Ayrıca, eleştirel düşünme şu anda en üst noktada olduğu için, her türlü analiz için iyi bir zamandır. Bu dönem, her şeyi çözme arzusu, aynı zamanda faydalı olma arzusunda olabilirsiniz. Bu Yeniay Satürn ve Venüs karşıtlığı var dolayısı ile ailevi ve evlilik ilişkilerinde zorlanma, sorunlar, soğuma, hüsran ve kopuş yüksek olasılıktır. İlişkinin beklendiği gibi olmadığının farkına varma, tatminsizlik, ilişkiyle ilgili endişe ve korkular ortaya çıkabilir.
22 EYLÜL GÜNEŞ TERAZİ BURCUNDA
Güneş’in bu alana transit etmesiyle birlikte ikili ilişkiler hareketlenmeye, dikkat çekmeye ve önem kazanmaya başlar. Kimilerinizin  hayatına tanınmış, önemli, insanların dikkatini çeken kişiler  girebilir. Güneş’in kişisel haritalarınızdaki gezegenlere açılarının uyumlu ya da uyumsuz olmasına bağlı olarak bu kişiler size destekçi veya tersine köstekçi olabilirler. Güneş’in bu alandan geçişi sürecinde kişisel haritalarınıza  uyumlu açıları ağırlıkta ise, başkalarıyla birlikte hareket etmekten fayda sağlar , güç elde edersiniz, bazılarınız önemli iş bağlantıları gerçekleştirebilir.. Bu transit aynı zamanda kişinin hayatını bire bir paylaştığı, onun için önem taşıyan kişilerin ihtiyaçlarına da eğilmek, destek vermek durumunda kalabileceğiniz zamanları da anlatır.  İşle ilgili konularda, deneyimli kişilere danışılabilir. 7. evin diğer bir anlamı da taşınmak, yer değiştirmektir. Bu transit sürecinde yer değişikliği de yapılabilir.
27 EYLÜL MERKÜR AKREP BURCUNA GİRİYOR
Merkür'ün kişisel haritalarınızda  8. evden transiti, parasal konulan konuşmak, planlamak adına uygun zamanlarda olunduğunun göstergesidir. Başka kişilerle iş konusunda finansal ortaklıklar yapma konusu gündeme gelebilir. Kimileriniz bu süreçte  genel anlamda projelerine destek alma şansı yakalayabilir. Ortaklaşa işlerde çıkması muhtemel sorunlara karşı, her şeyi yazıya dökmekte, haklarınızı  korumak açısından, imzalanan herhangi bir belgeyi iyice okumakta fayda vardır. Bu dönem, kendinizden çok başkalarının işleriyle uğraşmayı gerektirecek bir dönem olabilir. Müşterek sahip olunan değerlerle ilgili konular açısından, başkalarından beklenen alacaklarla ilgili konuşmalar, anlaşmalar, kredi ve borç konularıyla ilgili başvurular, başkalarının parasal konularını idare etmeye yönelik işler için de kullanılabilir bu transit. Aynı zamanda okült, metafizik konularla ilgilenmek, bu konularla ilgili konuşmak, yazmak açısından da ideal transitlerden biridir. Ölüm ve miras konulan da gündemin önemli maddelerinden biridir Merkür’ün bu alandan geçişi sürecinde.