• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EYLÜL 2020

EYLÜL 2020


EYLÜL 2020


2 EYLÜL BALIK DOLUNAY’I 
11.evde gerçekleşen bu  Dolunay bir hasat gibidir; kazancınızı ,sosyal çevrenizi ,arkadaşlarınızla ilgili konularda tamamlanmalar  yaşayacağınız zamanları gösterir. Onlardan en iyi şekilde yararlanmak için hedeflerinize ince ayar yapabileceğiniz bir zaman. Bu Dolunay’da , daha önce ilişkilendirdiğiniz bir arkadaşlığa veya gruba son verebilirsiniz. Genellikle, Dolunaylar  gerçekleri ortaya çıkarır ve etrafınızı çevreleyen insanları daha net görürsünüz, bu süre zarfında duygular yükselir, bu nedenle daha önce birlikte çalıştığınız arkadaşlıklar, çevrelerle  tartışmalar ve anlaşmazlıklar olabilir. Hobileriniz, romantik aktiviteleriniz ve benzeri şeylerin size neyin zevk verdiğine odaklanabilirsiniz.  Ailevi konularla iş yaşamınız arasında dengeleme zamanı olabilir.
5 EYLÜL MERKÜR TERAZİ BURCUNDA
Sevgili Boğalar, bu süreçte bilgi paylaşımları, anlaşmalar artabilir. İş başvuruları, işe alışlar, sözleşmeler açısından kullanılabilir bir zaman dilimidir. Bazılarınız , aynı iş ortamını paylaştığı kişilerle iyi kontaklar sayesinde başarıya daha kolay uzanabilir. Bazı çalışan Boğalar, yanında çalışanların, astların becerilerinden istifade edilebilir. Merkür’ün bu alandan geçişi, iş ortamında daha düzenleyici ve organize olmaya yardımcıdır. Günlük rutin işleri derleyip toparlamak, yapılmış işleri gözden geçirmek, eksiklerini ve hataları tespit etmek, çalışma koşullarını bağlayıcı anlaşmalar yapmak gibi faaliyetler için kullanılabilir. İş koşullarındaki sorunları çözmeye yönelik konuşmalar, planlar yapılabilir. Sağlığı gözden geçirmek de gerekebilir. Bu dönemdeki yoğun tempo da sinirleri gerebilir.
6 EYLÜL VENÜS ASLAN  BURCUNDA
Venüs 4. evinizde , ailevi ilişkiler, yuva, yerleşim, atalardan gelen maddi ve genetik miraslar gündeminizde olacaktır. Venüs’ün yaklaşık bir ay boyunca bu evde hareket edecek olması ev hayatı ve ailevi ilişkilerle ilgili konularda olumlu etkiler yaşanacağının belirtisidir.  Sevgili Boğalar bu dönemde yuvanızda veya ailenizin yanındayken kendinizi daha  güvende ve huzurlu hissedecektir. Venüs estetik ve güzellikle  de ilişkilidir. Venüs’ün bu evde olduğu günlerde, hastalık veya zayıflıklardan belli bir ölçüde korunabilir. Fakat tatlı ve kilo yapıcı yiyeceklerden kaçınmak gerekir. Tembelleşmeye yatkınlık verebilecek bir dönemdir ve kendinizi  formda tutmak için gerekli egzersizler ihmal edilebilir. Bazılarınız bu dönemde  evcil hayvanlara yardımcı olmak, onların bakımını üstlenmek isteyebilir. Bazılarınız evlenebilir, bazılarınız çocuk sahibi olabilir, kimileriniz ev tadilatı veya dekorasyonu ile uğraşabilir.
10 EYLÜL MARS GERİ GİDİYOR
Mars, 12. evinizde geri harekette iken , tıkanıklıklar ve hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Hayati enerjiniz tükenebilir. Eskiden gelen gizli düşmanlıklar tekrar ortaya çıkabilir. Dikkatinizi içsel yolculuğunuza verebilir, inzivaya çekilme ve manevi “ara” ihtiyacınız olabilir, meditatif çalışmalar yapabilirsiniz. Daha önce ameliyat  olmuş veya bir rahatsızlığınız varsa tekrar ortaya çıkabilir. Hastane işleriniz olabilir ya da ameliyatlar gündeme gelebilir.
13 EYLÜL JÜPİTER İLERİ GİDİYOR
Sevgili Boğalar bu süreçte uzak seyahatler ve yabancılar, eğitim, yayıncılık, dini ve ilahi konular, hayata bakışınızı genişletecek felsefi konular, uzak akrabalarla ilgili konularda  olumlu gelişmeler beklenebilir. Bu dönemde öğrenme ve araştırma arzunuz  artar. Özellikle felsefi, dinsel ve ruhsal alanlarda kendinizi geliştirme olanaklarına işaret eder. Sadece öğrenmek, eğitim almak açısından değil, aynı zamanda seminer düzenlemek, bilgi paylaşmak için de bu transitin olumlu getirileri olabilir. Bazılarınız ortaklaşa gelir, miraslar gibi konularda davalarla uğraşması gerekebilir, kimileriniz Metafizik ve okült konularla ilgili  akademik bir eğitim almaya yönelebilir. Kimileriniz başkalarından elde ettiği  imkanları, mirası , eşten aldığı destekleri yüksek eğitimine, seyahatlere ya da yayıncılık alanında girişimler için kullanabilir. Bazılarınız ilahi, ruhsal, ilmi görüşlerini paylaşacağı insanlarla birlikte çalışabilir, arkadaşlarından bazıları ile dış bağlantılı işler, seyahatler yapabilir. Yüksek eğitimi, iyi eğitimli arkadaşlarınız, yurt dışı seyahatleri, yabancı dil öğrenme, yabancı kültürlerden insanlar hayattaki hedeflerinize ve ideallerinize ulaşmasında sizlere yardımcı olabilir.
17 EYLÜL BAŞAK YENİAY’I
Başak burcundaki Yeniay sizlerin 5.evinizde olacak  kendini ifade etme , yaratıcılık, her tür kutlama, eğlenceli ve eğlence amaçlı aktivitelerin vurgulanacağı bir süreç olabilir. Hayatınızın bu döneminde çocukları olan Boğalar çocuklarının eğitimi ile ilgilenebilirler, bazılarınız çocuk sahibi olmaya karar verebilirsiniz. Bazılarınız yeni bir hobiye başlayabilirsiniz.
22 EYLÜL GÜNEŞ TERAZİ BURCUNDA
Güneş’in 6.eve  transitiyle birlikte günlük iş ve sorumluluklar daha fazla önem kazanır. Yaşamımızdaki  sorunlara, sorumluluklara ve görevlere daha fazla önem vereceğimiz bir süreç olabilir.  İş ve sorumluluklar artabilir ve başkalarının görevlerini üstlenmek durumunda kalabilirsiniz ve bu durum sağlığınızı bozacak denli yorucu olabilir. Yapılması öncelikli işler yüzünden kendi ihtiyaçlarınıza yeterince eğilemeyebilirsiniz. Kendinizi ön plana çıkarmakta zorlanılan süreçlerden biridir ve sabırla, yılmadan çalışmaya devam etmek gereklidir. Diğer taraftan, sağlıkla ilgili konuları gözden geçirmek gerekmektedir. Kişisel disiplini iyi korumalı, diyete dikkat etmelidir.
27 EYLÜL MERKÜR AKREP BURCUNA GİRİYOR
Merkür yaklaşık 1 ay boyunca sizlerin ikili ilişkileri ve ortaklıklar alanınızda olacak ,iletişim becerileri, düşünceler ve zihin ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanında olacağı ve  7. ev aynı zamanda anlaşmalar ve sözleşmelerle de ilişkilendirildiği için, önemli anlaşmaların gündeme gelmesine sebep olabilir. Pek tabii ki bu anlaşmalar veya sözleşmeler, işle ilgili olabileceği gibi, evlilik veya alım-satım ile ilgili de olabilir. Bu dönemde başkalarıyla birlikte hareket etmek, ikili ilişkilerde taktik ve strateji geliştirmek, bilinçli davranmak sizlerin lehine olacaktır. Bu ev müşteri ilişkilerini de anlattığından, yeni satış stratejileri geliştirilebilir, önemli mülakatlar veya bilgilendirmeler yapılabilir. Bu ev yakın ilişkileri temsil ettiğinden, bu transit esnasında yakın ilişkide bulunulan kişilerden haber ve bilgi alınabilir. Yakın ilişkide olunan kişilerle önemli konuları konuşmak, açığa kavuşturmak için de uygun günlerdir. İlişkide zorlukların üstesinden gelmek için açıkça konuşmak, önemli konularda danışmanlık ve tavsiyeler almak açısından da kullanılabilir. Ortak işlere girmek, birlikte seyahate çıkmak açısından uygun bir transittir.