• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EYLÜL 2020

EYLÜL 2020


EYLÜL 2020

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER
EYLÜL AYI YORUMLARI
2 EYLÜL BALIK DOLUNAY’I 
Eylül ayına Balık Dolunay’ı ile başladık sevgili İkizler. 10.evinizde  gerçekleşen  Dolunay size kariyerinizde  tanınma getirebilir, sosyal medya yayınlarınızda biraz daha popüler olabilirsiniz,  işyerinizdeki patronların ve otoritelerin sizi daha fazla fark ettiğini fark edebilirsiniz. Bu Dolunay bir iş projesine veya kariyere son verebilir. Bazılarınız mevcut işlerini bırakabilir. Daha kişisel bir düzeyde, yaşam yolunuzu ve kariyer yönünüzü çevreleyen gerçek hisleriniz ortaya çıkabilir. Bu Dolunay sizi hayatınızla yapmanız gerekenler konusunda aydınlatabilir, şu anki rolünüzden memnun musunuz? Aynı zamanda yeni iş fırsatları için uyanık olmalısınız ,ani bir iş fırsatı ya da kariyer, ev ya da mülkle ilgili konularda bir tür yardım söz konusu olabilir. Bu aynı zamanda sorumluluk almanızı ve sorumlu tarafınızı göstermenizi gerektiren bir etki yaratabilir.
5 EYLÜL MERKÜR TERAZİ BURCUNDA
Beşinci ev çocuklar, aşklar, eğlenceler, hobiler ve sportif faaliyetlerle alakalıdır. Merkür bu alandan geçiş yaparken,  zihniniz ve düşünceleriniz de bu konular üzerinde odaklıdır. Örneğin, çocuk sahibi olma konusu gündeme gelebilir, konuşulabilir. Bu yönde bazı kararlar alınabilir. Çocuklarla iletişim açısından da değerlendirilebilecek bir zaman dilimidir. Onları ikna edebilme yeteneği artabilir bu dönemde. Aşk ve cinsellik konusu da bu dönemin önemli sohbet konularındandır. Daha fazla iletişim olabilir. Sevdiğiniz kişiden haber ya da teklif alabilirsiniz. Teklifte bulunmak açısından da kullanılabilir bu transit. Zihinsel ve sanatsal konularda yaratıcı projeler ortaya koymak için de çok uygun bir zamandır.
6 EYLÜL VENÜS ASLAN  BURCUNDA
Venüs'ün üçüncü evden transiti, yakın çevreyle sosyallik ve uyum sağlayabilme anlamında olumludur. Çevreyle iyi iletişim içerisinde olmak kapıları açacaktır. Bu transit sürecinde harita sahibi etrafında huzur ve denge sağlayabileceğinden, arabuluculuk yaparak yakın çevresinde olagelen anlaşmazlıkların sona ermesine katkıda bulunabilir. Fikirlerini konuşma veya yazma yoluyla başkalarına iletmek gereken işlerde başarılı olabilir. Reklam, tanıtım, pazarlama, satış, gazete, bilgisayar, internet gibi alanları iyi kullanmak sayesinde başarı elde edebilir. Önemli görüşmeler, anlaşmalar yapmak, seyahatlere çıkmak, eğitim almaya başlamak, iletişimsel becerilerini kullanmak için uygun bir dönemdir.
10 EYLÜL MARS GERİ GİDİYOR
11.evde Mars gezegeni geri hareketine başlıyor bu alan sosyalleştiğiniz, arkadaşlarınızla gruplar kurduğunuz , gelecekle ilgili hayallerinizi, umutlarınızı ve kariyerinizden elde ettiğiniz gelirleri anlatır. Mars ileri hareketinde iken tüm bu konularda harekete geçirici, enerji verici , sizi aktif kılan bir rol oynuyordu fakat geri hareketine başladığında Mars’ın enerjisi düşüyor ve sizler belki biraz sosyal ortamlardan geri durmak isteyebilir  , bu alanda enerjinizin düştüğünü hissedebilirsiniz. Grup çalışmalarında ve arkadaş gruplarıyla sorunlar yaşayabilirsiniz ama köprüleri yıkmamak gerek dikkatli olun sevgili İkizler.
13 EYLÜL JÜPİTER İLERİ GİDİYOR
Sevgili İkizler, 8. ev diğer kişilerden, ortaklaşa işlerden edinilen kazançlarla , ölüm ve miraslar, metafiziksel konularla ilişkilendirilir. Jüpiter alandan geçişi esnasında natal gezegenlere gergin açıları varsa, bu şartlarda giderlerde abartılar görülebilir, boyu aşan kredi ve borç girişimleri yüzünden zarar görülebilir. Ama olumlu açıları varsa ya da en azından olumsuz açıları yoksa, kredi ve borç girişimi açısından bu transit değerlendirilebilir. Eşinizin veya ortağınızın finans anlamında genişlemesini gösterir.8.ev tehlikeler evi olduğu için Jüpiter’in bu alandan geçişi sizleri  tehlikelerden koruyabilir. Ameliyat durumu varsa koruyucu olabilir. Bazılarınız bu dönemde  alacaklarınızı  tahsil edebilirsiniz.
 
17 EYLÜL BAŞAK YENİAY’I
Bu aşamada ev ve aile bir odak noktası olabilir. Kendinizi  güvende hissettiren şey nedir? İç güvenlik hissini keşfetme ve geliştirme zamanı. Bu ev, köklerinizin, samimiyetin ve kırılganlık sorunlarınızın yeniden bilinçlendirilmesi zamanıdır ve duygularınız ve ihtiyaçlarınızla iletişim kurmak için mükemmel bir zamandır  ve başkalarını destekleme biçiminize odaklanmak da olasıdır. Bu, gelecek için uzun vadeli planlar yapmak, her türlü yeniden düzenleme yapmak ve hatta ev veya ev ortamını yeniden modellemek ve aile ile ilgili faaliyetler için iyi bir zamandır.
22 EYLÜL GÜNEŞ TERAZİ BURCUNDA
Güneş 5.evinizde yaklaşık 1 ay boyunca seyahat edecek ; bu süreçte çocuklar, aşklar, hobiler, sportif alanlar hareketlenmeye başlar. Güneş bu alandan geçerken  Güneş’in olumlu açıları varsa  becerilerinizi , özellikle sanatsal becerilerinizi  daha iyi ifade edebilirsiniz. Kimileriniz s portif alanda kendisini kanıtlamak isteyebilir, kimileriniz sanatsal çalışmalar yapabilir, bazılarınız çocuk yapma kararı alabilir.  Bu dönemde hayatın zevkli alanlarına ,eğlenceli aktivitelerine  daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Kendinizi gösterme ve şımarma zamanıdır.
27 EYLÜL MERKÜR AKREP BURCUNA GİRİYOR
Merkür 6.evinizde bilgi paylaşımları, anlaşmalar artar. Bu transit, iş başvuruları, işe alışlar, sözleşmeler açısından kullanılabilir. Bazılarınız  aynı iş ortamını paylaştığı kişilerle iyi kontaklar sayesinde başarıya daha kolay uzanabilir. Çalışanların, astların becerilerinden istifade edilebilir. Merkür’ün bu alandan geçişi, iş ortamında daha düzenleyici ve organize olmaya yardımcıdır. Günlük rutin işleri derleyip toparlamak, yapılmış işleri gözden geçirmek, eksiklerinizi ve hatalarınızı  tespit etmek, çalışma koşullarını bağlayıcı anlaşmalar yapmak gibi faaliyetler için kullanılabilir. İş koşullarındaki sorunları çözmeye yönelik konuşmalar, planlar yapılabilir. Sağlığı gözden geçirmek de gerekebilir. Bu dönemdeki yoğun tempo da sinirleri gerebilir. Evcimen hayvanlar hakkında kararlar almak, onlara bir şeyler öğretmeye başlamak için de kullanılabilir bu transit.