• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EYLÜL 2020

EYLÜL 2020


EYLÜL 2020

MERKÜR TERAZİ BURCUNDA 5 EYLÜL – 27 EYLÜL 2020
Sosyal yaşamınızda temiz bir soluk almaya hazır olun, çünkü Merkür Terazi'ye 5 Eylül Cumartesi günü giriyor ve bu neşeli hava burcunun enerjisi, 27 Eylül'e kadar hepimizi kaynaşmaya ve dostça bağlantılar kurmaya davet ediyor olacak. .
Merkür, iletişimi, düşünmeyi ve programlamayı yöneten gezegendir. Zihinsel konulara odaklanması nedeniyle, enerjisi hava burçlarından geçerken kolayca akma eğilimindedir  ve Terazi'de Merkür, tüm burçlara daha sosyal olmaları, diplomatik olarak iletişim kurmaları ve yenilenmiş bir denge ve şefkat duygusu getirmeleri için ilham verecektir.  Terazi, tüm burçlar arasında en ortaklık odaklı olanıdır , bu nedenle Merkür buradayken arkadaşlarla barışı korumak daha kolay olacaktır. Pandemik yaşam kesinlikle arkadaşlıkları zorladı, bu nedenle Terazi'deki Merkür bu zorluğu atlatmamıza yardımcı olacak nitelikte.  Bu astrolojik geçiş, başkalarının bakış açılarını daha açık fikirli ve açık yürekli bir şekilde ele almamız için bize ilham veriyor bu nedenle, farklı düzeylerde sosyal mesafeler uygulayan insanlar nedeniyle sosyal grubunuzda gerginlik varsa , şimdi iyi bir diplomatik tavır ile uzlaşma zamanı olabilir.
Merkür Terazi'deyken, biz diplomatik ve dostuz. Bu döngü sırasında, bire bir ilişkilere daha rasyonel bir yaklaşım getirebiliyoruz. Müzakere becerilerimizi geliştirmenin yolları hakkında düşünmenin tam zamanı ve  başkalarının bakış açılarını değerlendirmek için iyi bir dönemdir. Adil sonuçlara varma eğilimindeyiz,  başkalarıyla işbirliği yapmak ve iletişim kurmak için güçlü bir arzu  söz konusu olabilir.  İnsanlarla bire bir düzeyde veya kişisel geçmişinizi paylaştığınız kişilerle vakit geçirirken kendinizi çok rahat hissedersiniz. Başkalarıyla diyalog kurarak kendi düşünceleriniz daha net bir hale gelebilir.Yükselen burçlara göre Merkür Terazi geçişi; 

KOÇ
Yakın ilişkide olunan kişilerle önemli konuları konuşmak, açığa kavuşturmak için de uygun günlerdir. İlişkide zorlukların üstesinden gelmek için açıkça konuşmak, önemli konularda danışmanlık ve tavsiyeler almak açısından da kullanılabilir.
BOĞA
İş başvuruları, işe alışlar, sözleşmeler açısından kullanılabilir, aynı iş ortamını paylaştığınız  kişilerle iyi kontaklar sayesinde başarıya daha kolay uzanabilir. Çalışanların, astların becerilerinden istifade edilebilir
İKİZLER
Çocuklar, aşklar, eğlenceler, hobisel ve sportif faaliyetler Merkür bu alandan geçiş yaparken, zihniniz ve düşünceleriniz de bu konular üzerinde odaklıdır. Örneğin, çocuk sahibi olma konusu gündeme gelebilir, konuşulabilir. Bu yönde bazı kararlar alınabilir.
YENGEÇ
Ev hayatını yakın plana alma, evle ilgili planlar yapma, aile arasında önemli konuların konuşulması, geçmişte yaşanmış olayların tekrar gündeme gelip konuşulması, ev değiştirme veya evde yapılacak değişikliklerin konuşulması ve planlanması gibi durumlar gündeme gelebilir.
ASLAN
Zihinsel ya da iletişimsel becerilerinizi  geliştirme konusunda fırsatlar yakalama  söz konusudur. Fikirlerinizi  konuşma veya yazma yoluyla başkalarına iletmek açısından da iyi bir süreçtir.
 BAŞAK
Sahip olduğunuz  kaynakları iyi değerlendirebilme, parayı idare edebilme ve para kazanma becerisini daha iyi kullanabilme şansınız  artabilir. Bu konularda pratik çözümler getirebilir, gelirinizi ve kişisel maddi kaynaklarınızı  artırmak için yeni yollar bulabilirsiniz.
TERAZİ
Kendisini daha iyi ifade edebileceğiniz, ikna yeteneğinizi  iyi kullanabileceğiniz, sözleriniz ve fikirlerinizle  dikkat çekebileceğiniz bir dönemde olacaksınız. Akıllıca davranırsanız, şartları kendi lehinize  çekebilmeniz  mümkündür.
AKREP
Merkür’ün bu transiti esnasında arkanızdan konuşulması, gizli düşmanlarınız  tarafından kulaklarınızın sıkça çınlatılması da söz konusu olabilir . Geçmişle alakalı unutmak istediği şeyler tekrar karşınıza çıkıp canınızı  sıkabilir.
YAY
Sosyal çevreniz ile iletişim hareketlenir, her türlü aktivitelere veya organizasyonlara katılmak için iyi zamanlardır. Bu süreç, dostlar arasında iletişim sağlamak ,sizinle  aynı ideali paylaşan kişilerle bir araya gelmek ve  ileride yapacağınız  şeyleri tartışmak, geleceği formüle etmek, plan yapmak için uygundur.
OĞLAK
İşle ilgili önemli konuşmalar, yazışmalar, anlaşmalar yapılabilir; eğitimler olabilir. Merkür’ün kariyer evinizden geçişi süresince işle ilgili seyahatler yapılabilirsiniz. Bu dönemde, otoriteyi temsil eden kişilerle konuşmak, kariyerle ilgili konularda tavsiyeler almak da akıllıca olacaktır.
KOVA
Her türlü eğitim ve bilgi almaya yönelik aktivite için uygun bir süreçtir. Yurtdışı ve yabancılarla veya eğitim, yayıncılık ve medya ile ilişkili konularda yazışmalar, konuşmalar veya anlaşmalar bu transit döneminde gündeme gelebilir.
BALIK
Başka kişilerle iş konusunda finansal ortaklıklar yapma konusu gündeme gelebilir. Genel anlamda projelerinize destek alma şansınız  yüksektir. Ortaklaşa işlerde çıkması muhtemel sorunlara karşı, her şeyi yazıya dökmekte, haklarınızı  korumak açısından, imzalanan herhangi bir belgeyi iyice okumakta fayda vardır.