• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EYLÜL 2020

EYLÜL 2020


EYLÜL 2020

5 EYLÜL 2020 CUMARTESİ  GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar,  hepimize iyi bir hafta sonu olsun canlar, enerjimiz Ay Koç hareketli bir hafta sonu bizi bekliyor. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
08:25-12:26 Koç’taki Ay Oğlak burcundaki Jüpiter’e zorlu bir enerji gönderiyor, çalışma ve işle ilgili konularda duygusal anlamda zorlanabilirsiniz, abartılı davranışlarda bulunabilir, öfkenizi de abartabilirsiniz. Yeme içme konularında da aşırıya kaçabilirsiniz dikkatli olmakta fayda var arkadaşlar midelerimizi yormayalım.
12:01 Yengeç burcundaki Venüs ve Koç burcundaki Mars arasında gergin enerjiler söz konusu ;her iki gezegen de bulunduğu burçta kuvvetli etkilere sahip. İlişkilerde zorlanmalar söz konusu olabilir. Hassas ve kırılgan Venüs ilişkide şefkat , duygusal destek ararken Koç’taki Mars   öfke, özdenetim eksikliği ve dürtüsel davranışları ile sorunlar çıkarmaya meyillidir bu yüzden arkadaşlar sakin kalmaya özen gösterirseniz iyi olur. Eğer sabırsız veya saldırgan biriyseniz ve  ilişkilerde reddedilmeye maruz kalırsanız öfkenizi kaybetmemeye çalışın. Uzlaşma, düşmanlıktan kaçınmanıza yardımcı olacaktır. Bu enerjiyi ve fiziksel gerilimi spor, egzersiz, yürüyüş  ya da heykel veya dans gibi yaratıcı çalışmalara da aktarabilirseniz birkaç gün sürecek gerginliği kolay atlatabilirsiniz.
18:52-22:51 Ay ve Plüton arasındaki gergin enerji ile önemli duygusal değişimler, duygusal anlamda baskı yaratan, ruhsal anlamda hayatı zorlayan, duygusal olarak derinden etkileyen durumlar söz konusu olabilir ve bu durum aile üzerinde baskı yaratabilir. Anne, eş veya genel olarak kadınlar ile ilgili konulara odaklanma, ev hayatıyla ilgili değişimler olabilir.
22:46 Merkür Terazi burcuna geçiyor yaklaşık 3 hafta boyunca hava elementi ve öncü bir burç olan Terazi de seyahat edecek bununla ilgili ayrı bir post paylaşacağız, sevgiler.