• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EYLÜL 2020

EYLÜL 2020


EYLÜL 2020


2 EYLÜL BALIK DOLUNAY’I 
Sevgili Aslanlar Eylül ayına Balık Dolunay’ı ile sizlerin 8.ev alanınızı  aydınlatıyor ve  eğer evli iseniz eşinizin parasal konuları ile ilgileniyor olabilirsiniz, parasal konularla ilgili bir konunun tamamlanması söz konusu olabilir. Ortaklıklardan gelen kazançlar, vergi, sigorta , nafaka, banka ile ilgili işlemler ilgili konularla ilgili tamamlanmalar gündeminize gelebilir. Bir vergi borcunuz olabilir ya da bir kredi borcunuz bitebilir.
5 EYLÜL MERKÜR TERAZİ BURCUNDA
Zihinsel ya da iletişimsel becerilerinizi geliştirme konusunda fırsatlar yakalamanız   söz konusu olabilir. Kimileriniz fikirlerinizi konuşma veya yazma yoluyla başkalarına iletmek açısından şanslı olabilirsiniz. Kimilerinizin yakın çevre, kardeşler, akrabalar, komşularla olan iletişiminde  artışlar olabilir ve tartışmalar, konuşmalar gündeme gelir. Önemli görüşmeler, anlaşmalar yapmak için uygun bir dönemdir. Başkalarının görüşlerine açık ve esnek olmak ve iyi iletişim sayesinde çevre ilişkilerinizi geliştirmek mümkündür. Eğitim almak, eğitim vermek, lisan öğrenmek, el becerileriyle ya da ifade becerileriyle ilgili şeyler öğrenmek, seyahat etmek, fikirlerini yazmak ve yayınlamak açısından en ideal transitlerden biridir. Kişi görüşlerini etkin bir şekilde ifade edebilir Özellikle de transit Merkür natal ASC yöneticisine, 3. ev yöneticisine, 9. ev yöneticisine, Güneş’e ya da Merkür’e uyumlu açılar yapmaktaysa bu durum daha da belirgindir..
6 EYLÜL VENÜS ASLAN  BURCUNDA
Sevgili Aslanlar herkesin ilgisini çekebileceğiniz bir süreçte olacaksınız . . Uzlaşmacı tavır ve iyi ilişkileriniz  sayesinde, dikkatleri üzerinize  çekebilme ve koşulları istediğiniz  gibi yönlendirebilme şansınız artabilir.  Kendinize  bakım yapmak, dış görünüşte, giyim kuşamda değişiklikler yapmak açısından uygun zamandır. Bu değişiklikler, başkaları tarafından rahatlıkla fark edilebilecektir. Bu dönemde kendinizi başkalarına ifade etme, başkalarıyla sosyalleşme arzunuz  da artar Başkalarına ayak uydurabilmek, birlikte hareket edebilmek kolaylaşır. Arkadaşlarla hoş vakit geçirmek, eğlenceli konulara yönelmek, biraz hareket etmek, hatta seyahat etmek için ideal bir transittir. Bu dönemde  ilişkilerinde zorluk çeken kişilerin bir araya gelmesine de vesile olabilir, başkalarına arabuluculuk edebilir, aralarını düzeltici bir rol oynayabilirsiniz.
10 EYLÜL MARS GERİ GİDİYOR
9.evinizde Kasım ayına kadar bizi harekete geçiren ve motive eden gezegenimiz Mars geri hareketine başlıyor. Yurt dışı bağlantılı işler, hukuksal süreç ve ticari faaliyetlerle ilgili attığınız adımları yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir.
13 EYLÜL JÜPİTER İLERİ GİDİYOR
İş , eğitim, sağlık ile ilgili konularda sıkıntılarınız azalıyor olacak. İş koşulları, astlar, hizmetliler ve çalışanlarla ilgili  fayda ve destek bulacağınız bir sürece giriyorsunuz, sevgili Aslanlar, Jüpiter 6. evden geçerken, iş koşullarıyla ilgili fırsatlar getirebilir. İş yeteneklerini geliştirmek ve iş koşullarını iyileştirmek için ideal bir transittir. Amaç duygusunun güçlülüğü ve sorumluluğun altından kalkabildiğiniz oranda başarı şansınız da artabilir. 6. ev aynı zamanda hastalıklar ve zayıflıklar evidir. Jüpiter, transit geçmekte olduğu ev konularıyla ilgili koruyucu ve iyileştirici özellikler getirir. Kötü alışkanlıklardan kurtulmak açısından da Jüpiter’in buradan geçiş yapıyor olması olumludur, günlük hayatınızı iyi düzenlemek, spor ve benzeri aktivitelere vakit ayırmak söz konusu olabilir.
 
17 EYLÜL BAŞAK YENİAY’I
Maddi konularda neler yapmanız gerekiyor bu konular gündeminize gelecek. Yeniay maddi gelirleriniz anlatan 2.evinizde gerçekleşeceği için para kazanma konuları gündeme gelecek, yakın çevrenizden ve çalışanlarınızdan , size hizmet eden kişilerden alacağınız destekle yeni başlangıçlar yapacağınız , yeni para kazanma yollarını irdeleyeceğiniz ve yeni başlangıçlar yapacağınız bir Yeniay olacak sizin için.
 
22 EYLÜL GÜNEŞ TERAZİ BURCUNDA
Merak ettiğiniz  her türlü konuyu öğrenmek için uygun bir süreçte olacaksınız , her türlü ilişkilerinizde  fikirlerinizi  konuşma veya yazma yoluyla başkalarına iletmek daha fazla önem kazanacak. Bu konuda  kendinize güveninizin  yükseleceği bir süreçte olabilirsiniz. . Etkin ve dikkat çekici bir ifade tarzı ortaya koymak isteyebilirsiniz bu da başkalarının görüşlerine açık olamamak, esneklikten yoksunluk, kendi fikirlerine öncelik vermek gibi hatalara düşmenize neden olabilir, dikkatli olmanız bencillik yapmamanız  gerekebilir, başkalarının da fikirlerine önem verdiğinizi karşınızdakilere hissettirmeye   özen göstermelisiniz. Bu dönemde sosyal etkileşim vurgulanır ,başkalarına biraz daha fazla zaman ve ilgi gösterme zamanı , başkalarının  çabalarını sizin adınıza fark edin ve bağlantılarınızı güçlendirin. Her zamankinden daha fazla işler, evrak işleri, telefon görüşmeleri ve sosyalleşmeyle oldukça meşgul olabilirsiniz. Yakın çevrenizi anlamak ve ona uyum sağlamak için çok fazla enerji harcamanız gerekebilir.  Kardeşler, komşular, yakın akrabalar, arkadaşlar ve iş arkadaşları bu döngü sırasında hayatınızda normalden daha önemli bir rol oynayabilir. Bilimsel veya teknik olsun, yeni şeyleri araştırmaya hevesli olacağınız bir süreç olabilir.   . 
27 EYLÜL MERKÜR AKREP BURCUNA GİRİYOR
Bu, artan konsantrasyon gücünün tadını çıkarabileceğiniz bir zamandır. Bu döngü sırasında zihinsel çalışmayı yapmak için yalnızlığa ihtiyacınız olabilir. Hafızanız her zamankinden daha kalıcıdır ve düşünceleriniz genellikle kişisel meselelere, ailenize ve sevdiklerinize döner. Bu döngü sırasında özellikle erken yaşamınız, geçmişiniz veya aile meselelerinizle ilgili tartışmalardan zevk alabilirsiniz. Aslında, artık kişisel meseleler söz konusu olduğunda daha mantıklı olduğunuz için sevdiklerinizle sohbet etmenin tam zamanı gelmiş gibidir. Zihniniz genellikle ev içi kaygılara ve evinizi, ailenizi ve kişisel geçmişinizi çevreleyen sorunlara yönelir. Öte yandan, bu transit bazen iç çevrede özellikle yoğun ve belki de telaşlı bir dönemi gösterir. Örneğin, evden çalışabilir veya insanların bu döngü sırasında sık sık evinize uğradığını görebilirsiniz .Kimileriniz bu süreçte   ev değiştirme veya evde yapılacak değişikliklerin konuşulması ve planlanması gibi durumlar yaşayabilir.   Bu aynı zamanda geleceğe yönelik planları gözden geçirip, bundan sonrası için dikkatli ve akıllıca adımlar atmak gereken bir zaman dilimi olabilir. Bu dönemde belki bazılarınız özel hayatınızı yeniden organize etme gereği duyabilirsiniz.  Bu süreç  kendinizi  yeniden yapılandırmak için gerekli kararları alma zamanıdır.