• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EYLÜL 2020

EYLÜL 2020


EYLÜL 2020

 YENGEÇ  VE YÜKSELEN YENGEÇ
2 EYLÜL BALIK DOLUNAY’I 
Sevgili Yengeçler, Eylül ayına Dolunay ile başladık ve 9.ev konularınız aydınlanacak. Yabancılar, uzaklarda yaşayan tanıdıklarla ilgili, ticari işler, yurtdışı konuları, işinizi tanıtma konularında tamamlanmalar söz konusu olabilir. Bazılarınızın sürüncemede kalan hukuki işleri bitiyor olabilir. Bazılarınız yaşamı ile ilgili yeni kararlar alıp hayat görüşlerinde aydınlanacak olabilir.
22 Eylül’e kadar Güneş 3.evinizde kardeşler, akrabalar, yakın çevre ile ilgili ilişkileriniz gündeminizde olacak. Planlamalar, yeni kararlar söz konusu olabilir. Kimileriniz kısa seyahatlere gidebilir. Ticari konular söz konusu olabilir ve güzel destekler alabilir, güzel ortaklıklar kurabilirsiniz. Bazılarınız ailevi konularla ilgili güzel haberler alabilir.
5 EYLÜL MERKÜR TERAZİ BURCUNDA
Bu süreçte ev hayatını yakın plana alma, evle ilgili planlar yapma, aile arasında önemli konuların konuşulması, geçmişte yaşanmış olayların tekrar gündeme gelip konuşulması, ev değiştirme veya evde yapılacak değişikliklerin konuşulması ve planlanması gibi durumlar söz konusu olabilir. Bu aynı zamanda geleceğe yönelik planları gözden geçirip, bundan sonrası için dikkatli ve akıllıca adımlar atmak gereken günlerdir. Bu dönemde  özel hayatınızı belki  yeniden organize etmeniz  yerinde olacaktır. Bu süre  kendinizi yeniden yapılandırmak için gerekli kararları alma zamanıdır aslında, iyi değerlendirin sevgili Yengeç’ler.
6 EYLÜL VENÜS ASLAN  BURCUNDA
Finans ve ilişkiler gezegeni Venüs bu alanda iken alacaklarınızı alabilir, iş fırsatları olabilir. Venüs bu alanda iken parasal konular açısından olumlu etki yaratır. Venüs’ün bu alandan geçiş yapacağı yaklaşık bir aylık süreç boyunca yatırım ve alışveriş yapmak açısından kullanılabilir. Artistik ve sanatsal konulardan, yaratıcılık gerektiren işlerden, hediyelik eşya, giyim kuşam eşyaları, takılar gibi Venüsyen alanlardan kazanç elde etme fırsatları çıkabilir. Keyifli konulara, örneğin giyim-kuşama, yeme-içmeye, takılara, sanatsal objelere, ev dekorasyonuna, eğlenceye para harcamak için de uygun zamanlardır.
10 EYLÜL MARS GERİ GİDİYOR
Mars Koç burcunda 10.evinizde 9-Eylül-15 Kasım tarihleri arasında geri harekette bu yüzden kariyeriniz ile ilgili zorlu bir dönem, sınanacağınız bir dönem olabilir. Bazılarınız iş değiştirmek isteyebilir, yeni bir iş kurmak isteyebilirsiniz ama bu süreç bu işler için uygun değildir dikkatli olun. Aynı zamanda bu ev evlilik ,anne ile ilgili konuları da anlattığı için eşinizle sorunlar yaşayabilirsiniz. Bazılarınız ise anne ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz.
13 EYLÜL JÜPİTER İLERİ GİDİYOR
Ortaklık teklifleri, ortaklaşa projeler konularında  hareketlenme olabilir. Evlilik, ortaklık gibi resmi imza gerektiren birliktelikler için ideal zamandır.  Eğer kişisel haritanızda Jüpiter olumlu konumda ise   maddi imkânları geniş olan bir partner veya eş bulabilir, evlenebilir ya da ortaklık kurabilirsiniz. Önemli, saygın, kültürlü kişiler özel veya profesyonel anlamda hayatınıza girebilir, size yardımcı olabilirler. Jüpiter yabancı kişileri ifade ettiğinden , bu dönemde yabancı bir eş veya yabancılarla ortaklaşa işlere girilebilir. Jüpiter buradan geçerken sizlerin başarısı da görünür olacaktır. Sosyal anlamda destek görebileceğiniz bir süreçtir. Bazılarınız   farklı kültürlere ve deneyimlere sahip kişiler ile  ufkunuzu genişletebilirsiniz. 7.ev yasal davalarla da ilişkilidir bu yüzden  hukuksal sorunları olanlar için  davalar lehinize olabilir.
 
17 EYLÜL BAŞAK YENİAY’I
Başak burcundaki Yeniay sizlerin 3. evinizde , iletişim becerilerinizi, öğrenme yöntemlerinizi, günlük etkileşimlerinizi ve temaslarınızı anlatır. Bu, yeni bir şeyler öğrenmek, sosyal durumlarda rahat hissetmek, günlük yaşamın ayrıntılarına bakmak ve başkalarıyla zihinsel bir ilişki geliştirmek için uygun bir zamandır. Çevreniz hakkında daha fazla bilgi sahibi olacağınız ve daha fazla uyanıklık yaşadığınız zamandır. Testlere girmek, formları doldurmak, yeni bir kursa başlamak, mektup yazmak, telefon görüşmeleri yapmak ve günlük işlere enerji vermek için iyi bir zaman. Tüm bu konularla ilgili diğer kişilerden , yakın arkadaşlarınızdan , ortaklarınızdan veya eşinizden destek alacağınız bir Yeniay olacaktır.  Ayrıca kardeşler, yakın çevre ve komşularınız ile ilgili yeni haberler alabilir onların hayatları ile ilgili yeni kararlarını öğrenebilirsiniz.
22 EYLÜL GÜNEŞ TERAZİ BURCUNDA
4.evinize geçen Güneş Merkür ile aynı alanda olacak. Ailevi ilişkiler, gayri menkuller, ev ve eve ait konular söz konusu olabilir alım-satım, mal-mülk konuları gündemleriniz olabilir tüm bunları 9 Eylül’e kadar  halletmeniz gerekebilir çünkü bu tarihten sonra Mars geri harekete başlayacağı için işleriniz zor olabilir. Bazılarınızın ebeveynlerinin hayatında önemli gelişmeler yaşanabilir. Aileniz size ihtiyaç duyabilir, onlarla ilgilenmeniz gerekebilir  ve hatta aile  arası sorunlar yaşanırsa  çözümlenmesine liderlik edebilirsiniz.  Aile ilişkilerinin güçlendiği bir dönemdir . Kendinizi yeniden yapılandırmak ve gerekli kararları almak için güzel bir dönemdir..
27 EYLÜL MERKÜR AKREP BURCUNA GİRİYOR
Merkür’ün 5.evde olmasıyla  aklınız ,fikriniz çocuklar, aşklar, eğlenceler, hobiler ve sportif faaliyetlerle meşgul olacak demektir. Örneğin, çocuk sahibi olma konusu gündeme gelebilir, konuşulabilir. Bu yönde bazı kararlar alınabilir. Çocuklarla iletişim açısından da değerlendirilebilecek bir zaman dilimidir. Onları ikna edebilme yeteneğiniz artabilir bu dönemde. Aşk ve cinsellik konusu da bu dönemin önemli sohbet konularındandır. Daha fazla iletişim olabilir, bazılarınız sevdiğinize çıkma teklif edebilir ya da alabilirsiniz, teklifte bulunmak açısından iyi zamanlardır. Aynı zamanda zihinsel ve sanatsal konularda yaratıcı projeler ortaya koymak için çok uygun bir zamandır.