• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EYLÜL 2020

EYLÜL 2020


EYLÜL 2020

2 EYLÜL BALIK DOLUNAY’I 
Sevgili Başaklar Balık burcundaki dolunay sizlerin 7.evinizde gerçekleşti. Her türlü ikili ilişkiler, sözleşmeler, yapmayı kabul ettiğiniz herhangi bir şey, imzalı ya da diğer yasal belgelerle ilgili konularda  farkındalık oluşabilir. 7. ev tamamen "öteki" hakkındadır, bu yüzden daha önce karşı tarafta göremediğimiz, fark edemediğiniz şeyler hakkında  aydınlanabilirsiniz.  Bazılarınızın bu dönemde devam eden ilişkileri evlilikle sonuçlanabilir, bazılarınız bir ortaklık kurabilir ya da tam tersi , kötü giden evlilikler, ortaklıklar bitebilir. Dolunay ilişkilerde gizliliği ortaya çıkarıyor  ve insanların gerçek duygularını ve niyetlerini görebiliyorsunuz. Yedinci ev, önemli bir birebir ilişkiyi temsil eder; bir evlilik partneri, önemli bir diğeri, iş ortağı veya bir rakip. Kendi ihtiyaçlarınızla başkalarının ihtiyaçları arasında bir denge kurma zamanı. Uzlaşma ve müzakere zamanı, yaşamınızdaki özel bir kişiyle gerçekten bağlantı kurma şansınız  da var.
5 EYLÜL MERKÜR TERAZİ BURCUNDA
Yaklaşık bir aylık bu süreçte, sahip olduğunuz kaynakları iyi değerlendirebilme, parayı idare edebilme ve para kazanma becerisini daha iyi kullanabilme şansınız artabilir.  Bu konularda pratik çözümler getirebilir , gelirinizi  ve kişisel maddi kaynaklarınızı  artırmak için yeni yollar bulabilirsiniz. Bu dönemde dikkat edeceğiniz şey ;parasal konuları iyi organize etmek, planlı hareket etmek ve harcamalarda akıllıca davranmaktır.  Geçim kaynağınızı , şu anki hayat tarzınızı  karşılayıp karşılamadığını gerçekçi bir şekilde gözden geçirme , ona göre mali tablo çıkarma  dönemidir. Kimilerinizin  maddi konular ve yatırımla ilgili olarak deneyimli kişilere danışmaları mali açıdan  faydalı olur. Bazılarınıza iş girişimleri ve ticari konularda teklifler gündeme gelebilir, ticari becerileriniz , iletişim becerileriniz konuşma, yazma ve öğretme sayesinde kazanç elde edebilirsiniz. Yalnız 10 Eylül tarihinde Mars geri harekete başlıyor ve başkalarından gelen kaynaklarda sıkıntılar olabilir, girişimlerinizi bu tarihe kadar yaparsanız iyi olur.
6 EYLÜL VENÜS ASLAN  BURCUNDA
 Venüs Aslan burcunda ; sizlerin en büyük huzuru kendi kendinizle bulacağınız 12.ev alanınızda gerçekleşecek bu seyahatte zihinsel ve fiziksel açıdan kendinizi rahatlatıcı yöntemler arayacağınız bir süreç olabilir. Yine bu süreçte platonik bir aşkınız olabilir, sevdiğinizi fazla belli edemez , sevginizi kendi içinizde yaşayabilirsiniz. Bazılarınızın doktor kontrolleri olabilir, bazılarınız meditasyon, yoga gibi  şifa verecek aktivitelere yönelebilirsiniz. Bazılarınız çok fazla harcama içinde olabilir.
10 EYLÜL MARS GERİ GİDİYOR
8.evinizde seyahat eden Mars Kasım ayına kadar geri harekette olacak bu yüzden ortaklaşa kazanımlar alanında  işler sizin istediğiniz hızda gitmeyebilir. Siz de zaten işleri  akışına bıraktınız ve ne olduğu kadar olmadığı kader dediğiniz bir süreçte olabilirsiniz. Vergi, sigorta, kredi ve ödemelerle ilgili işlerinizde yavaşlamalar olabilir, işler istediğiniz gibi gitmeyebilir.  Ortaklıktan gelen kazançlarda veya ailevi kazançlarda eleştiren bir tavrınız olabilir. Yapmak istediklerinizle yaptığınız şeyler aynı olmayabilir, amacınıza hizmet etmeyebilir.
3 EYLÜL JÜPİTER İLERİ GİDİYOR
İleri hareketine başlayan Jüpiter sizlerin 5.evinizde size fırsatlar ve şanslar vermeye başlayacak. Jüpiter’in  aşk hayatı, yaratıcı fikirler ve sanatsal yaratıcılıklar, eğlenceli aktiviteler ve kaçamak tatillerle ilişkilendirilen 5. evde hareket ediyor olması,  bu konularda pozitif gelişmelerle karşılaşabileceğinizi  gösterir. Çocuk sahibi olmayı denemek açısından değerlendirilebilir. Çocuklar varsa, bu transit onlarla ilişkileri geliştirici rol oynayacaktır. Onlarla gurur duyulacak olumlu gelişmeler yaşanabilir. Çocuklardan destek alınan, onlar için yatırımlar yapılabilecek güzel bir transittir. Bazılarınızın artistik ve sanatsal işlerde kendini gösterme şansı ve potansiyeli daha güçlü olabilir.. Bazılarınız kendisini  sanatsal anlamda daha güçlü ve bütünsel ifade edebilir; bu alandan daha fazla kazanım elde edebilir. Hobilerine, sportif aktivitelere daha çok vakit ayırabilir. Aşk hayatıyla ilgili olumlu gelişmeler beklenebilir bu dönemde, ayrıca kimileriniz ,kendisinden farklı kültürden veya daha fazla hayat deneyimine sahip kişilerle aşk yaşayabilir.
17 EYLÜL BAŞAK YENİAY’I
Yeni Ay'ın sizlerin 1. evinizde yükselen burcunuzda olması  sizlere güçlü bir etki verir; yeni bir görünüm ya da kendinizi  ifade etme ve sunma gibi, kendinizi  kişisel bir şekilde yeniden keşfetme zamanıdır.. Enerjik ve hevesli hissedebilirsiniz, kişisel olarak yoğun bir zaman. Kendinizi başkalarına nasıl sunduğunuzu düşünün, kişisel alışkanlıklarınızı kendinize olan güveninizi artıracak şekilde değiştirmeye odaklanın ve en iyi  yönünüzü öne çıkarmaya odaklanın, çünkü bu başkaları üzerinde fark edileceğiniz ve kişisel bir izlenim bırakacağınız bir süreç, yaratıcılığınızın sizi besleyeceği ve bu tarafınızı ortaya çıkaran br süreçte olacaksınız değerlendirmekte fayda var.
22 EYLÜL GÜNEŞ TERAZİ BURCUNDA
Güneş’in , yaklaşık bir ay boyunca finansla ilgili konular yani 2.ev konuları  gündeminizde önemli yer tutacağına işaret eder. Bu dönemde Merkür de  Güneş ile birlikte ve bütçenizi  iyi idare edebilme, doğru yönlendirebilme kabiliyetinizi  artırabilir. Kendi idari becerilerinizin,  bilinçli ve iradeli seçimlerinizin  yanı sıra, önemli kişiler ya da hayatınızda etkin erkek figürlerinden  gelen destek sayesinde de gelir elde edebilirsiniz. Fakat  bu dönemde başkalarından beklentiler yerine, kendi bütçenize ve yeteneklerinizden elde edeceğiniz  gelirlere  güvenmenizde  fayda vardır. Bu dönemde kişisel haritalarınızda Güneş ve Merkür iyi etkiler alıyorsa gelirinizin artması mümkündü aksi takdirde harcamalarınız artabilir.
27 EYLÜL MERKÜR AKREP BURCUNA GİRİYOR
Merkür’ün Akrep burcuna sizlerin 3.ebinizde kalacağı sürede zihinsel ya da iletişimsel becerilerinizi  geliştirme konusunda fırsatlar yakalama söz konusudur. Fikirlerinizi konuşma veya yazma yoluyla başkalarına iletmek açısından da avantajlı olabilirsiniz.  Yakın çevre, kardeşler, akrabalar, komşularla iletişim artar; tartışmalar, konuşmalar, çok sayıda kontak gündeme gelir. Önemli görüşmeler, anlaşmalar yapmak için uygun bir dönemdir. Başkalarının görüşlerine açık ve esnek olmak ve iyi iletişim sayesinde çevre ilişkilerini geliştirmek mümkündür. Eğitim almak, eğitim vermek, lisan öğrenmek, el becerileriyle ya da ifade becerileriyle ilgili şeyler öğrenmek, seyahat etmek, fikirlerinizi yazmak ve yayınlamak açısından en ideal transitlerden biridir. Görüşlerinizi  etkin bir şekilde ifade edebilirsiniz.