• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EYLÜL 2020

EYLÜL 2020


EYLÜL 2020

6- EYLÜL- 2 EKİM VENÜS ASLAN BURCUNDA “AŞKIN SEVGİNİN GÖRKEMLİ HALİ”
Aşkı, sevgiyi, güzelliği, sanatsal ifadeyi anlatan Venüs görkemi ve ihtişamı seven Aslan burcunda seyahat edecek. Venüs’ün bu alanda olması keyifle, zevkle aşkımızı yaşayacağımızı kendimizi  cesurca aşk maceralarının içinde bulacağımız bir süreç olacak. Bu dönemde önemli, ünlü kişilerin muhteşem aşklar yaşadığına şahit olabiliriz. Ayrıca sanatsal çalışmaları da anlattığı için görkemli sanatsal  çalışmalar ortaya çıkabilir, başarılı  yaratıcı çalışmalara şahit olabiliriz.  Kendini göstermek İsteyen Aslan Venüs’ün etkisi ile kendini aşkla, sanatsal yaratıcılıklarla ,gösterişli bir şekilde ifade etmek ister. Bu dönemde giyim-kuşamda süslü süslü dolaşmak isteyebilir, etrafımızda, kendimizde, evimizde kısacası baktığımız gördüğümüz her şeyde güzellikler, sanatsal incelikler ararız. Pahalı, lüks şeylere meraklı olabiliriz, çok alışveriş yapmak isteyebiliriz. Kendimizi güzelleştirmek için operasyonlar yaptırabiliriz. Özellikle de Aslan burcu saçları ifade ettiği için  gösterişli, şaşalı  kesim, boya  söz konusu olabilir .Saç ile ilgili her türlü  deneyim  için güzel zamanlardır.
Venüs  Aslan’daki yolculuğunda  Boğa burcundaki Uranüs’ten 15 Eylül ‘de dik bir açı yapacak. Bu etki ile   her türlü ilişkilerde ; ortaklık, aşk, ikili ilişkiler, evlilikler ve Venüs maddiyatı, parayı ve finans konularını da anlattığı için tüm bu konularda  hiç akla gelmeyen, beklenmedik ,aniden gelişen sarsıcı etkiler meydana gelebilir. Ani kazanç bolluğu veya ani kazanç düşüşleri yaşayabiliriz. Çok büyük aşklar bu dönemde aniden beklenmedik bir şekilde bitebilir.
VENÜS ASLAN YÜKSELEN BURÇLARA ETKİSİ
KOÇ
Sevgili Koçlar, hayattan aldığımız zevkleri anlatan alanınızda 5.evinizde gerçekleşen bu yolculuk aşk, flört ,çocuklarla geçirilen kaliteli zamanları ve sosyal hayatınızdan  yana şanslı bir dönemde olacağınızı anlatıyor . Tatile çıkmak, sosyal  organizasyonlara katılmak , arkadaş gruplarınız ile vakit geçirmek söz konusu olabilir. Yaratıcılığınızın artacağı , yeni bir yeteneklerinizi keşfedeceğiniz, belki de yeni bir hobiye başlayacağınız bir dönem olabilir.
BOĞA
Sevgili Boğalar,ailenizi, yuvanızı ,ebeveynlerinizi özelliklede babanızı  ilgilendiren  4.evinizde gerçekleşecek bu yolculuk  ile tüm bu konularda hoş gelişmeler olabilir. Bu süreçte yeni bir eve taşınabilir, evinizi dekore ettirebilir, evinizi süsleyebilir,  sevdiklerinizi evinizde ağırlayabilirsiniz. Ayrıca Venüs’ün bu alanda olması söz,  nişan, düğün ,aileye yeni bir bebek katılması konularını gündeminize getirebilir. Bazılarınız bu dönemde evden para kazanabilir, bazılarınız aileden kalan bir mal-mülk edinebilir.
İKİZLER
Sevgili İkizler yakın çevre, kardeşler, komşular, akrabalar  alanınızı anlatan 3.evinizde gerçekleşecek bu yolculukta  hareketli bir dönemde olacaksınız. Bu süreçte bir eğitim alabilirsiniz, yeni bir ticari iş kurabilirsiniz ya da mevcut işinizde güzel gelişmeler kaydedebilirsiniz. Medya, yayıncılık, youtube gibi  sosyal medya işleri ile ilgileniyorsanız herkesin dikkatini çekebilirsiniz. Bu dönemde kısa seyahatlere çıkabilirsiniz, bu seyahatler işinizle de ilgili olabilir.
YENGEÇ
Sevgili Yengeçler parasal durumunuzu anlatan alanınızda 2.evinizde gerçekleşecek bu seyahat maddi ve manevi anlamda durumunuzun daha iyi olacağı bir süreç olacağını müjdeliyor. Bazılarınız bu dönemde daha fazla harcama yapabilir, kimileriniz daha fazla para biriktirebilir kişisel haritalarınızda Venüs’ün aldığı etkiye göre değişebilir. Bazılarınız yeni bir para kazanma yolu bulabilir ,yeteneklerinizi  daha kolay paraya dönüştürebilirsiniz. Bu süreçte sizin için esas olan  yeni para kazanma yolu bulmak ,yeni bir iş yapmak , alım-satım olabilir.
ASLAN
Sevgili Aslanlar sizlerin yükselen burcunuzda 1.eviniz alanında gerçekleşecek bu seyahat ile  her türlü konuda dikkat çekici olabilirsiniz bu ay sizin ayınız ! Bu dönemde başarılarınız ile dikkat çekebilirsiniz . Bu süreçte aşk, ilişkiler konusunda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.. Herkes tarafından sevilen , dikkat çeken biri olabilirsiniz, hayat size güzel olacak yani kısacası! Ayrıca bu dönemde fazla para harcama isteği olabilir, her şeyin en kalitelisini, en lüksünü isteyebilirsiniz.
BAŞAK
Sevgili Başaklar sizlerin en büyük huzuru kendi kendinizle bulacağınız 12.ev alanınızda gerçekleşecek bu seyahatte zihinsel ve fiziksel açıdan kendinizi rahatlatıcı yöntemler arayacağınız bir süreç olabilir. Yine bu süreçte platonik bir aşkınız olabilir, sevdiğinizi fazla belli edemez , sevginizi kendi içinizde yaşayabilirsiniz. Bazılarınızın doktor kontrolleri olabilir, bazılarınız meditasyon, yoga gibi  şifa verecek aktivitelere yönelebilirsiniz. Bazılarınız çok fazla harcama içinde olabilir.
TERAZİ
Sevgili Teraziler, sosyal çevre ve arkadaşlıklar alanınızda 11.evdeki bu seyahatte , arkadaşlar ve sosyal çevrenizde güzel gelişmeler söz konusu olabilir. Kimileriniz önemli bir kariyer çalışmasına imza atabilirsiniz. Bu alan aynı zamanda kariyerden gelen kazanımları da anlattığı için bu süreçte kazancınız artabilir. Hayalini kurduğunuz şeyleri satın alabilirsiniz.  Sosyal çevrenizde ve arkadaş gruplarınız arasında çok sevilen , takdir gören bir durumda olabilirsiniz, sosyal ilişkileriniz sayesinde kazancınızda artışlar da olabilir.
AKREP
Sevgili Akrepler  kariyer alanında 10.evdeki bu seyahatinde güzel gelişmeler elde etme söz konusu olabilir. İş ve kariyeriniz, prestiji ve saygınlığınız , geleceğe yönelik planlarınız ile ilgili güzel etkiler alabilirsiniz. İşinizle  ilgili kişilerle iyi geçinmeniz sayesinde işleriniz kolaylaşacaktır. Yönetici pozisyonundaki kişilerden, hayatınızdaki etkin kadın figürlerinden  iyilik ve fayda görebilirsiniz. Bazılarınız bu dönemde çocuk yapmak gibi kararlara daha iyimser bakabilirsiniz.
YAY
Sevgili Yaylar, hayata görüşlerinizi, seyahatler ve yabancı kültürleri anlatan 9.evinizdeki bu seyahat hayata daha pozitif  bakacağınız ve yeni deneyim alanları arayacağınız bir süreç yaratabilir. Hukuksal konular, uzakta yaşayan akrabalar , akademik konular ile ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. . Sevdiklerinizle yurtdışı seyahatleri yapabilir, medya, eğitim ve ticari konular gündeminize gelebilir.
OĞLAK
Sevgili Oğlaklar 8.evinizde gerçekleşecek bu seyahatte ,finansal  açıdan mali krizlerinizin üstesinden gelebileceğiniz , ortaklıklardan edinilen kazançlarda artış yaşayacağınız bir süreçte olacaksınız. Miras, nafaka, krediler, sigorta ve tazminat konuları gündeminizde olabilir, alacaklarınızı daha rahat tahsil edebilirsiniz.  Eşinizin ,ailenizin  ve ortağınızın da gelirlerinde artışlar ve olumlu gelişmeler  oabilir.
KOVA
Sevgili Kovalar, 7 evinizde gerçekleşecek bu seyahatte  yakın arkadaşlarınızdan, eşinizden, ortaklarınızdan yana olan ilişkilerinizde uzlaşmalar, güzel diyaloglar söz konusu olabilir. Hayatınızdaki bu kişilerle birlikte hareket etmekten keyif alacağınız bir süreç olabilir hatta bu kişilerle aranız bozuksa daha uzlaşmacı bir tavır içinde olabilirsiniz. Bu dönemde bazılarınız evlilik kararı alabilir, bazılarınız ortaklık kurabilir. Süre gelen davalarınız varsa olumlu sonuçlar alabilirsiniz.
BALIK
Sevgili Balıklar 6.evinizde gerçekleşecek bu seyahatte iş ve çalışma koşullarınızı  canlandıracak keyifli gelişmeler söz konusu olabilir. Bazılarınız bu dönemde çalışma arkadaşlarınızla flört edebilir, bir aşk yaşayabilirsiniz. Bazılarınız yeni bir işe başlayabilir, çalışma ortamınızı güzelleştirmek adına bir takım değişiklikler yapabilirsiniz. Çalışma  arkadaşlarınızdan daha kolay destek ve anlayış görebilirsiniz. Bu dönem sorumluluklarınızdan keyif almanız mümkün. Sağlığınızla ilgili bir sorununuz vasa güzel gelişmeler söz konusu olabilir.