• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EYLÜL 2020

EYLÜL 2020


EYLÜL 2020

AYIN 22 SİNE KADAR GÜNEŞ BAŞAK BURCUNDA SİZLERİN 12. EVİNİZDE
Ayın 22’ sine kadar senenin değerlendirmesini yapmak ve yeni şeylerin hazırlıklarını yapmak için kullanabileceğiniz günlerdir. Geçmişle ilgili konuların, olayların hayatınızı olumsuz etkilemesine izin vermemelisiniz. Bu dönemde yalnız çalışmak avantajlı sonuçlar getirebilir. Diğer taraftan endişe ve korkularınız artabilir, harekete geçmekte zorluk çekebilirsiniz. Yeni bir girişim yapmadan önce, girişim yapacağınız konular iyice araştırılmalı, pekiştirilmeli e mümkünse girişim yapmak için Güneş’ in Terazi burcuna geçeceği ayın 22 sini beklemek doğru olacaktır. Kararlarınızı aceleye getirmek kayıplara yol açabilir. Sağlığınızla ilgili konulara dikkat etmeli, özen göstermelisiniz. İçinize çekilmek, meditasyon gibi çalışmalar yapmak açısından iyi bir süreçtir.
2 EYLÜLDE BALIK BURCUNDAKİ DOLUNAY SİZLERİN 6.EVİNİZDE GERÇEKLEŞTİ.
6. evinizde gerçekleşen Dolunay ile zorluklar, kayıplar, hastane, gibi kapalı yerleri ilgilendiren durumlar, inzivaya çekilme,  bağımlılıklardan kurtulma, çalışma hayatı ile ilgili  konularda, fedakarlıklar söz konusu olabilir.   Başkalarının kaynaklarından gelenlerle sürpriz desteklerle mal- mülk sahibi olabilirsiniz.
5 EYLÜLDE MERKÜR TERAZİ BURCUNA GEÇTİ SİZLERİN YÜKSELENİNİZDE
Merkür’ün transiti ile birlikte kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz, ikna yeteneğinizi daha iyi kullanabileceğiniz, sözleriniz ve fikirlerinizle dikkat çekeceğiniz bir döneme girmiş olacaksınız. Duygularınızdan çok mantığınızla hareket edebileceğiniz için eğer akıllı davranırsanız şartları kendi istediğiniz yöne çekebilirsiniz. Zekanızı daha aktif kullanabileceğiniz, önemli toplantılar, konuşmalar, yazılı anlaşmalar yapabileceğiniz bir dönemdir.
6 EYLÜLDE VENÜS ASLAN BURCUNA GEÇETİ SİZLERİN 11.EVİNİZDE
Geleceğe ve hedeflerinize, ideallerinize yönelik planlarınız ümitlerinizin artacağı, arkadaşlarınızla son derece sosyal olacağınız, organizasyonlara katılmak isteyeceğiniz bir süreç olacaktır. Ancak tüm dünyadaki pandemiyi göz önüne alarak sosyal mesafeyi ve kuralları uygulayarak sosyalleşmek gerektiğini hatırlatmak isteriz.
10 EYLÜLDE MARS KOÇ BURCUNDA SİZLERİN 7.EVİNİZDE GERİ HAREKKETİNE BAŞLIYOR
Mars Koç burcunda 10.evinizde 9-Eylül-15 Kasım tarihleri arasında geri harekette bu yüzden özellikle ilişkileriniz, ortaklıklarınız, eşiniz ya da partnerinizle ile ilgili zorlu bir dönem, sınanacağınız bir dönem olabilir. İlişkilerde agresyon, rekabet, kavga, çekişme tetiklenirken enerjiniz tüm bu çekişmeler için yetersiz kalabilir ani ve büyük patlamalar yaşayabilirsiniz. Bu dönem dava açmak için hiç iyi bir süreç olmayacaktır. Rekabet edecek gücü kendinizde bulamayabilirsiniz. Diğer taraftan eski düşmanlar hortlayabilir, dikkatli olun.
13 EYLÜLDE JÜPİTER OĞLAK BURCUNDA SİZLERİN 4.EVİNİZDE İLERİ HAREKETE GEÇİYOR
Bir süredir ailevi konularda o kadar zorlanıyorsunuz ki, Jüpiter’in ileri harekete geçmesiyle ailevi konular, ev ve yaşadığınız yerle ilgili meselelerde şans ve kısmetleriniz tekrar size gelmeye başlayacaktır. Ev sahibi olmak, gayrimenkul satmak, ev değiştirmek, taşınmak, evde tadilat yapmakla ilgili fırsatlar söz konusu olabilir. Ancak Satürn’ün ve Plüton’un da bu alanda ve Retro olduğunu ve negatif etkileriniz göz ardı etmemek gerek  , alacağınız kararlarda son derece sağlamcı olmakta fayda vardır.
17 EYLÜLDE 12. EVİNİZDE BAŞAK YENİAY’I
Bu Yeniayla birlikte yeni bir içsel yolculuğa çıkabilir, iç dünyanızı rahatlatmak için yeni bir meditasyona  ya da enerji çalışmasına başlayabilir ya da koçluk veya astroloji danışmanlığı alabilirsiniz.
22 EYLÜLDE GÜNEŞ TERAZİ BURCUNA GEÇİYOR SİZLERİN YÜKSELENİNİZE
Güneşin 1.evinizde transit etmesi yeni bir yıla başlamak demektir sizin için. Bu yeni yıl başlarken kendinizi son derece enerjik hissedebilirsiniz ve yeni girişimler yapmak konusunda motivasyonunuz yüksek olacaktır. Kendinize olan güveninizin artacağı, otoritenizi daha iyi ortaya koyabileceğiniz, kendinizi başkalarına daha güçlü bir şekilde ifade edebileceğiniz günlerden geçiyor olacaksınız. Bu süreçte kişisel yeteneklerinizi daha iyi kullanabilir, dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz.
27 EYLÜLDE MERKÜR AKREP BURCUNA SİZLERİN 2. EVİNİZE GEÇİYOR.
Ayın 27’ sinden sonra sahip olduğunuz kaynakları iyi değerlendirebileceğiniz, parayı idare edebileceğiniz  ve para kazanma becerinizi daha iyi kullanabileceğiniz bir döneme girmiş olacaksınız. Maddi sorunlarınız için pratik çözümler bulabilirsiniz. Gelirinizi arttırmak için yeni yollar bulabilirsiniz.