• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EYLÜL 2020

EYLÜL 2020


EYLÜL 2020

AYIN 22 SİNE KADAR GÜNEŞ BAŞAK BURCUNDA SİZLERİN 11. EVİNİZDE
Ayın 22’ sine kadar sosyal alanınız son derece aktif olacaktır. Çevrenizde güçlü ve etkin kimseler çoğalabilir ve siz bu etkin kimselerden fayda sağlayabilirsiniz. Yalnız kalmak istemeyeceğiniz, sosyal platformlarda olmak isteyeceğiniz bir süreç olacaktır. Diğer taraftan Kariyer getirilerinize odaklanabilir, gelecek planlarınızla ilgili destekler bulabilirsiniz. Kendinizi gruplarda daha iyi tanıtabilir, fark edilebilirsiniz ve liderlik özelliklerinizi gösterebilirsiniz.
2 EYLÜLDE BALIK BURCUNDAKİ DOLUNAY SİZLERİN 5.EVİNİZDE GERÇEKLEŞECEK.
5.evinizde gerçekleşen dolunay ile arkadaşlar, sosyal çevre, işten gelen kazancınızda yenilikler, değişiklikler olabilir. Yeni bir aşk olabilir, yaratıcı yetenekleriniz söz konusu olabilir, hobi olarak başladığınız bir iş kazanca dönüşebilir. Ortaklıklardan gelen sürpriz destekler olabilir, evlenme kararı alabilirsiniz.
5 EYLÜLDE MERKÜR TERAZİ BURCUNA GEÇTİ  SİZLERİN 12.EVİNİZE
Merkür’ün bu transiti esnasında arkanızdan konuşulması, gizli düşmanlarınız tarafından kulaklarınızın sıkça çınlatılması da söz konusu olabilir. Geçmişle alakalı unutmak istediği şeyler tekrar karşınıza çıkıp canınızı sıkabilir. Bu dönemi içsel gözlem için kullanabilirsiniz.
6 EYLÜLDE VENÜS ASLAN BURCUNA GEÇTİ SİZLERİN 10.EVİNİZE
Sevgili Akrepler Venüs’ün 10.evdeki seyahati ile kariyer alanınızda güzel gelişmeler elde etmeniz söz konusu olabilir. İş ve kariyeriniz, prestiji ve saygınlığınız, geleceğe yönelik planlarınız ile ilgili güzel etkiler alabilirsiniz. İşinizle ilgili kişilerle iyi geçinmeniz sayesinde işleriniz kolaylaşacaktır. Yönetici pozisyonundaki kişilerden, hayatınızdaki etkin kadın figürlerinden iyilik ve fayda görebilirsiniz. Bazılarınız bu dönemde çocuk yapmak gibi kararlara daha iyimser bakabilirsiniz.
10 EYLÜLDE MARS KOÇ BURCUNDA SİZLERİN 6.EVİNİZDE GERİ HAREKKETİNE BAŞLIYOR
Marsın 6. Evdeki transiti iş enerjinizi ve temponuzu yükseltmiş olmalı ancak marsın Retro yapmasıyla enerjiniz tükenmiş, işler üzerinize yıkılıyor gibi hissedebilirsiniz. İş alanınızda sinir patlamaları yaşamanıza sebep olabilir. Rekabet ettiğiniz kişilerle sorunlar yaşamanıza ya da rekabet edecek gücü bulamamanıza sebebiyet verebilir. Hem fiziksel hem de ruhsal sağlığınızla ilgili eski bir sorun tekrar gündeme gelebilir yeniden ameliyat gibi bir tedaviye ihtiyaç duyabilirsiniz.
13 EYLÜLDE JÜPİTER OĞLAK BURCUNDA SİZLERİN 3.EVİNİZDE İLERİ HAREKETE GEÇİYOR.
Bir süredir özellikle iletişim kurmakta, eğitim konularında ve yakınlarınızla ilişkilerinizde son derece zorlanıyorsunuz ki, Jüpiter’in ileri harekete geçmesiyle tüm bu konularda şans ve kısmetleriniz tekrar size gelmeye başlayacaktır. Çeşitli eğitim fırsatları yakalayabilirsiniz, seminerler verebilir, sosyal medyada daha fazla yer alabilirsiniz. İlgilendiğiniz konularda araştırmalar yapabilir ve araştırmalarınızı geliştirebilirsiniz. Yakınlarınızla ilgili iletişiminiz düzeleceği gibi onlardan fayda görebilirsiniz. Ancak Satürn’ün ve Plüton’un da bu alanda ve Retro olduğunu ve negatif etkilerini göz ardı etmemek yapacağınız işlerde ve yakınlarınızla ilişkilerinizde son derece sağlamcı olmakta fayda vardır.
 17 EYLÜLDE 11. EVİNİZDE BAŞAK YENİAY’I
Yeni sosyal gruplara, yeni arkadaşlıklara merhaba diyebilirsiniz. Bir sosyal sorumluluk projesine başlayabilirsiniz. Hayat hedeflerinizi gözden geçirip neler yapabileceğinizi, arkadaşlarınızın hedeflerinize nasıl katkıda bulunabileceğini planlayabilirsiniz ve hayat hedeflerinizle ilgili küçük adımlar atabilirsiniz.
22 EYLÜLDE GÜNEŞ TERAZİ BURCUNA GEÇİYOR SİZLERİN 12. EVİNİZDE
Ayın 22 sinden sonra senenin değerlendirmesini yapmak ve yeni şeylerin hazırlıklarını yapmak için kullanabileceğiniz günler olacaktır. Bu süreçte geçmişle ilgili konuların, olayların hayatınızı olumsuz etkilemesine izin vermemelisiniz. Bu dönemde yalnız çalışmak avantajlı sonuçlar getirebilir. Diğer taraftan endişe ve korkularınız artabilir, harekete geçmekte zorluk çekebilirsiniz. Yeni bir girişim yapmadan önce, girişim yapacağınız konular iyice araştırılmalı, pekiştirilmeli e mümkünse girişim yapmak için güneşin akrep burcuna geçeceği zamanı beklemek doğru olacaktır. Kararlarınızı aceleye getirmek kayıplara yol açabilir. Sağlığınızla ilgili konulara dikkat etmeli, özen göstermelisiniz. İçinize çekilmek, meditasyon gibi çalışmalar yapmak açısından iyi bir süreçtir.
27 EYLÜLDE MERKÜR AKREP BURCUNA SİZLERİN YÜKSELENİNİZE 1. EVİNİZE GEÇİYOR.
Kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz, ikna kabiliyetinizi kullanabileceğiniz, sözleriniz ve fikirlerinizle dikkat çekeceğiniz bir daneme girmiş olacaksınız. Akıllıca davranırsanız şartları kendi lehinize çevirebilirsiniz. Bu süreç duygularınızdan çok mantığınızla hareket edebileceğiniz, zekanızı her zamankinden daha efektif kullanabileceğiniz ve iletişim konularının daha hızlı akabileceği bir süreç olacaktır.