• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EYLÜL 2020

EYLÜL 2020


EYLÜL 2020

AYIN 22 SİNE KADAR GÜNEŞ BAŞAK BURCUNDA SİZLERİN 10. EVİNİZDE
Ayın 22 sine kadar iş, kariyer, toplumsal statü ve toplumda tanınma konuları gündeminizde olacaktır. Az ya da çok başkalarının ilgisini çekebileceğiniz özellikle kariyer alanınızda fark edilir olacağınız takdir göreceğiniz, beğenileceğiniz bir süreç olacaktır. Geçmiş aylardaki performanslarınızın sonuçlarını alabilirsiniz.  Önemli ve güçlü kişilerden destekler görebilirsiniz. Terfi alabilirsiniz ya da yeni bir iş ya da yani bir kariyer gelişimi söz konusu olabilir.
2 EYLÜLDE BALIK BURCUNDAKİ DOLUNAY SİZLERİN 4.EVİNİZDE GERÇEKLEŞTİ
4. evinizde gerçekleşen dolunay ile ev, aile, yuva konularında değişiklikler, yenilikler olabilir ,iş, kariyer, statünüz, hedefler, anne, annenin genel sağlık durumu, çocukların iş ortamı, sağlığı, eşin, ortağın babası, ailesi ile ilgili konularda sonlanmalar, tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. Yanınızda çalışanlardan sürpriz destekler gelebilir.
5 EYLÜLDE MERKÜR TERAZİ BURCUNA GEÇTİ  SİZLERİN 11.EVİNİZE
Sosyal çevreniz ile iletişim hareketlenir, her türlü aktivitelere veya organizasyonlara katılmak için iyi zamanlardır. Bu süreç, dostlar arasında iletişim sağlamak, sizinle aynı ideali paylaşan kişilerle bir araya gelmek ve ileride yapacağınız şeyleri tartışmak, geleceği formüle etmek, plan yapmak için uygundur.
6 EYLÜLDE VENÜS ASLAN BURCUNA GEÇTİ  SİZLERİN 9.EVİNİZE
Sevgili Yaylar, hayata görüşlerinizi, seyahatler ve yabancı kültürleri anlatan 9.evinizdeki bu seyahat hayata daha pozitif bakacağınız ve yeni deneyim alanları arayacağınız bir süreç yaratabilir. Hukuksal konular, uzakta yaşayan akrabalar, akademik konular ile ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. . Sevdiklerinizle yurtdışı seyahatleri yapabilir, medya, eğitim ve ticari konular gündeminize gelebilir. Bazılarınız aşkı uzaklarda arayabilirsiniz, hayatın tadını çıkarabilirsiniz. Uzaklarda yaşayanlardan fayda görebilirsiniz.
10 EYLÜLDE MARS KOÇ BURCUNDA SİZLERİN 5.EVİNİZDE GERİ HAREKKETİNE BAŞLIYOR.
Bir süredir enerjinizi aşk ve romantizme, çocuklarınıza, sanatsal ve yaratıcı yeteneklerinize sportif aktivitelere, borsa gibi riskli yatırımlara yönlendirdiniz ancak marsın Retro harekete geçmesiyle tüm bu konularda enerjinizin tükendiğini, çabalarınızın boşa gittiğini, çabalarınızın sonuçsuz kaldığını hissedebilirsiniz. Marsın geri hareketinde başlayacak bir ilişkinin devamı ve sonu pek de iç açıcı olmayabilir, işler istediğiniz gibi gitmeyebilir. Bazılarınız için eski sevgilinizin tekrar hayatınıza dahil olma çabası olabilir Gerçek niyetleri anlayıp kapıları sonra açmakta fayda var. Diğer taraftan Mars’ın geri hareketinde riskli yatırımlardan uzak durmakta fayda var karlı gibi gözüküp sonunda sizi zarara uğratabilirler. Mars retrosunun en iyi tarafı ise yaratıcı yönlerinizi aktive etmesi ve yaratıcılıkta üst seviyede olabileceğiniz bir dönem olmasıdır.
13 EYLÜLDE JÜPİTER OĞLAK BURCUNDA SİZLERİN 2.EVİNİZDE İLERİ HAREKETE GEÇİYOR
Jüpiterin 2. Evinizde düz harekete geçmesiyle kazanımlarınızda artış yaşama olasılığınız artacaktır. Bir süredir parasal konulardaki şanslarınızı pek de iyi değerlendiremiyor olabilirsiniz, artık şanslarınızın ve kısmetlerinizin farkında olup doğru değerlendirebilirsiniz. Geliriniz arttırmak için yeni yollar bulabilirsiniz. Diğer taraftan Satürn’ün ve Plüton’un da bu alanda ve Retro olduğunu ve negatif etkilerini göz ardı etmemek yapacağınız işlerde, yatırımlarda son derece sağlam adımlar atmakta abartıya gitmemekte fayda var.
17 EYLÜLDE 10. EVİNİZDE BAŞAK YENİAY’I
17 Eylül civarını yeni kariyer girişimler için kullanabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili yeni planlamalar yapmak, yeni adımlar atmak, yeni girişimlerin ilk adımlarını atmak için kullanabilirsiniz. Bu süreçte terfi alabilir ya da yeni bir işe başlayabilirsiniz.  Diğer taraftan toplum önünde tanınmak için bazı girişimler yapabilirsiniz, sosyal medyada yer almaya başlayabilirsiniz ya da sosyal medyanızı yeniden düzenleyebilirsiniz. İnternet sitenizi açabilir, reklam vererek işinizi tanıtabilirsiniz.
22 EYLÜLDE GÜNEŞ TERAZİ BURCUNA GEÇİYOR SİZLERİN 11. EVİNİZDE
Ayın 22 sinden sonra sosyal alanınız son derece aktif olacaktır. Çevrenizde güçlü ve etkin kimseler çoğalabilir ve siz bu etkin kimselerden fayda sağlayabilirsiniz. Yalnız kalmak istemeyeceğiniz, sosyal platformlarda olmak isteyeceğiniz bir süreç olacaktır. Diğer taraftan Kariyer getirilerinize odaklanabilir, gelecek planlarınızla ilgili destekler bulabilirsiniz. Kendinizi gruplarda daha iyi tanıtabilir, fark edilebilirsiniz ve liderlik özelliklerinizi gösterebilirsiniz.
27 EYLÜLDE MERKÜR AKREP BURCUNA SİZLERİN YÜKSELENİNİZE 12. EVİNİZE GEÇİYOR.
27 Eylül’den sonra kalabalıklardan uzaklaşıp kendi düşüncelerinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz. Bu süreçte yalnız kalıp zihinsel yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Fikirlerinizi hayata geçirmek için hazırlık dönemi gibi değerlendirebilirsiniz. Bu süreç iletişim yeteneğinizi çok iyi kullanamayabilirsiniz. Diğer taraftan geçmişle alakalı unutmak istediğiniz bazı şeyler tekrar gündeminize gelebilir ve bu konular canınızı sıkabilir. İşlerinizi gizlice bozmak isteyen, arkanızdan dedikodu yapan insanlar fazlalaşabilir.