• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EYLÜL 2020

EYLÜL 2020


EYLÜL 2020


AYIN 22’ SİNE KADAR GÜNEŞ BAŞAK BURCUNDA SİZLERİN 9. EVİNİZDE
Ayın 22’ sine kadar seyahatler, yabancılarla ticaret, yabancılarla irtibatla, uzaktaki akrabalarınız, hukuki süreçler ya da akademik süreçler hayatınızda önemli yer tutabilir. Seyahatlerinizin amacı bir şeyler öğrenmek olabilir. Bu süreci işinizi büyütmek, uluslararası piyasalara açılmak için kullanabilirsiniz. Hedeflerinizi geniş tutmakta, yeni alanlara yönelmenizde ve yeni şeyler denemenizde fayda olacaktır. Kitap yazmak, yayınlamak, yeni şeyler öğrenmek, seminer vermek için de uygun bir süreç olacaktır.
2 EYLÜLDE BALIK BURCUNDAKİ DOLUNAY SİZLERİN 3.EVİNİZDE GERÇEKLEŞTİ
3.evinizde gerçekleşen dolunay ile akademik  eğitim, yabancılarla ilişkiler, uluslararası ticaret, yerlere seyahatler, hukuksal konular, mahkemeler ile ilgili sonuçlar alacağınız bir süreç olabilir. Farklı sıra dışı yetenekleriniz ortaya çıkabilir, çocuklarla, sevgilinizle ilgili konularda sürpriz gelişmeler olabilir.
5 EYLÜLDE MERKÜR TERAZİ BURCUNA GEÇTİ  SİZLERİN 10.EVİNİZE
İşle ilgili önemli konuşmalar, yazışmalar, anlaşmalar yapılabilir; eğitimler olabilir. Merkür’ün kariyer evinizden geçişi süresince işle ilgili seyahatler yapılabilirsiniz. Bu dönemde, otoriteyi temsil eden kişilerle konuşmak, kariyerle ilgili konularda tavsiyeler almak da akıllıca olacaktır. Kariyerinizle ilgili konularda eğitimler alabilir, yeni teknikler öğrenebilirsiniz.
6 EYLÜLDE VENÜS ASLAN BURCUNA GEÇTİ SİZLERİN 8.EVİNİZE
Sevgili Oğlaklar 8.evinizde gerçekleşecek bu seyahatler, finansal açıdan mali krizlerinizin üstesinden gelebileceğiniz,  ortaklıklardan edinilen kazançlarda artış yaşayacağınız bir süreçte olacaksınız. Miras, nafaka, krediler, sigorta ve tazminat konuları gündeminizde olabilir, alacaklarınızı daha rahat tahsil edebilirsiniz.  Eşinizin, ailenizin ve ortağınızın da gelirlerinde artışlar ve olumlu gelişmeler olabilir.
10 EYLÜLDE MARS KOÇ BURCUNDA SİZLERİN 4.EVİNİZDE GERİ HAREKKETİNE BAŞLIYOR.
Bir süredir eforunuz, çabanız ailevi konularla ilgili enerjinizi de en fazla ailevi konularda gösteriyordunuz. Marsın geri hareketi ile enerjinizin tükendiğini, çabalarınızın boşa gittiğini hissedebilirsiniz, çabalayacak enerjiniz kalmamış gibi hissedebilirsiniz. Mars retrosu ev almak ya da satmak, evde tadilat yapmak ya da taşınmak için uygun zamanlar değildir. Çok fazla efor sarf etmeniz gerekebilir, bir sürü aksiliklerle karşılaşabilirsiniz. Bu süreç ailenizin sağlığı ile ilgilenmeniz gereken de bir süreç olabilir.. Ailevi ilişkilerde sakin kalmakta onlarla anlaşmakta zorlanabilirsiniz.
13 EYLÜLDE JÜPİTER OĞLAK BURCUNDA SİZLERİN 1.EVİNİZDE İLERİ HAREKETE GEÇİYOR.
Şanslı döneminiz geri dönüyor. İsteklerinizin, dileklerinizin yeniden yerine gelmeye başlayacağı başarıları yakalama şansınızın da artacağı bir döneme girmiş olacaksınız. İstediğiniz koşulları yaratabilme imkanlarını yakalayabileceksiniz. Yakın çevrenizden destek alabilirsiniz, Etrafınızdakilerin güvenini yeniden kazanabilirsiniz. Başkalarının imkanlarını kullanma şansını da yakalayabilirsiniz.
 
17 EYLÜLDE 9. EVİNİZDE BAŞAK YENİAY’I
Bu yeniayla birlikte yeni seyahat planları yapabilir, uzak yerlere seyahatlere çıkabilirsiniz. Bazılarınız bu seyahatleri sanal ortamlara taşıyabilir. Din, felsefe,  hayata bakış, eğitim, yabancılarla ve uzaktaki tanıdıklarınızla ilgili konularda hareketlilik ve yeni başlangıçlar yeni adımlar söz konusu olabilir. Yeni bir eğitime başlayabilir ya da kendiniz hukuki bir sürecin içerisinde bulabilirsiniz. Yeni görüşler ya da yeni fikirler söz konusu olabilir.
22 EYLÜLDE GÜNEŞ TERAZİ BURCUNA GEÇİYOR SİZLERİN 10. EVİNİZDE
Ayın 22 sinden sonra iş, kariyer, toplumsal statü ve toplumda tanınma konuları gündeminizde olacaktır. Az ya da çok başkalarının ilgisini çekebileceğiniz özellikle kariyer alanınızda fark edilir olacağınız takdir göreceğiniz, beğenileceğiniz bir süreç olacaktır. Geçmiş aylardaki performanslarınızın sonuçlarını alabilirsiniz.  Önemli ve güçlü kişilerden destekler görebilirsiniz. Terfi alabilirsiniz ya da yeni bir iş ya da yani bir kariyer gelişimi söz konusu olabilir.
27 EYLÜLDE MERKÜR AKREP BURCUNA SİZLERİN YÜKSELENİNİZE 11. EVİNİZE GEÇİYOR.
Merkür’ün 11. evinize geçmesiyle sosyal çevreniz ile iletişiminiz hareketlenecektir. Arkadaşlarınızla bir arada olmak, organizasyonlara katılmak, dostlarınızla iletişimde olmak isteyeceğiniz iyi bir süreç olacaktır. Bu dönemde dostlarınız arasında arabuluculuk yapabilir aralarındaki sorunları çözebilirsiniz. Siz de arkadaşlarınızdan tavsiyeler alabilirsiniz. Diğer taraftan eskiden beri gelen dostluklarınızı gözden geçirip arkadaş çevrenizi değiştirebileceğiniz de bir süreç olabilir. Kariyer getirirleriniz için fikirler üretebilir bu konuda çevrenizden destek alabilirsiniz.