• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EYLÜL 2020

EYLÜL 2020


EYLÜL 2020


AYIN 22’ SİNE KADAR GÜNEŞ BAŞAK BURCUNDA SİZLERİN 8. EVİNİZDE
Güneşin 8. Evinizdeki transiti ile birlikte ortaklaşa kazanımlar, müşterek değerler, eş veya ortağın gelirleri, alacak ve borçlar, krediler, vergiler, ödemelerle ilgili konular gündeminizde yer almaya başlayacaktır. Krediler ve her türlü ödemeler gündeminize gelebilir. Güneş 8. Evdeyken biraz başkalarına bağımlı hale gelebiliriz. Eğer miras gibi bir beklentiniz varsa bu dönem o mirası alabilirsiniz. Diğer taraftan tehlikeli ve risk taşıyan durumlar, ameliyatlar söz konusu olabilir.
2 EYLÜLDE BALIK BURCUNDAKİ DOLUNAY SİZLERİN 2.EVİNİZDE GERÇEKLEŞTİ.
2.evinizde gerçekleşen dolunay maddi durumunuzda yenilikler, değişimler olabilir, kredi, borç, vergi, sigorta, burs, nafaka, miras konuları, ortaklıklardan gelen para, kayıplar, ameliyatlar, eşin kazanımları bu süreçte gündeminizi meşgul edebilir. Aileden sürpriz destekler gelebilir.  
5 EYLÜLDE MERKÜR TERAZİ BURCUNA GEÇTİ SİZLERİN 9.EVİNİZE
Her türlü eğitim ve bilgi almaya yönelik aktivite için uygun bir süreçtir. Yurtdışı ve yabancılarla veya eğitim, yayıncılık ve medya ile ilişkili konularda yazışmalar, konuşmalar veya anlaşmalar bu transit döneminde gündeme gelebilir. Hayatınızı değiştirecek yeni görüşlere açık olursunuz ve perspektifinizi genişletecek konulara yönelebilir, sizi aydınlatacak kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Merkür’ün bu transiti ile seminer vermek, eğitim almak, vermek için kullanabileceğiniz iyi bir zaman dilimidir.
6 EYLÜLDE VENÜS ASLAN BURCUNA GEÇTİ SİZLERİN 7.EVİNİZE
Sevgili Kovalar, 7 evinizde gerçekleşecek bu seyahatte yakın arkadaşlarınızdan, eşinizden, ortaklarınızdan yana olan ilişkilerinizde uzlaşmalar, güzel diyaloglar söz konusu olabilir. Hayatınızdaki bu kişilerle birlikte hareket etmekten keyif alacağınız bir süreç olabilir hatta bu kişilerle aranız bozuksa daha uzlaşmacı bir tavır içinde olabilirsiniz. Bu dönemde bazılarınız evlilik kararı alabilir, bazılarınız ortaklık kurabilir. Süre gelen davalarınız varsa olumlu sonuçlar alabilirsiniz.
10 EYLÜLDE MARS KOÇ BURCUNDA SİZLERİN 3.EVİNİZDE GERİ HAREKKETİNE BAŞLIYOR.
Kardeşlerinizle, yakınlarınızla ilişkilerinizde sorunlar, sıkıntılar yaşanabilir. Bir süredir eforunuz ve çabanız yakınlarınızla ilgiliydi ancak marsın retrosunda artık çabalayacak enerjiyi bulamayabilirsiniz, çabalarınız sonuçsuz kalıyor gibi hissedebilirsiniz. Marsın 3. Evde Retro yapması sizler açısından araba kullanırken dikkatli olmanız anlamına geliyor, kazalara açık olabilirsiniz. Ticaretle uğraşanlar içinde ticaret yapmanın çok da kolay olmayacağı, sorunlar, pürüzler, boşa giden çabaların yaşanacağı bir süreç olacaktır. Eğitim konularında da zorlanacağınız bir süreç olacaktır.
13 EYLÜLDE JÜPİTER OĞLAK BURCUNDA SİZLERİN 12.EVİNİZDE İLERİ HAREKETE GEÇİYOR.
Jüpiter’in 12. evinizde geri hareketi sizi bayağı zorlamış olmalı abartılı durumlar yaşamış olabilirsiniz özellikle de sağlığınızla ilgili olarak. Jüpiter’in düz harekete geçmesi ile tedavi süreçleriniz iyi yöne doğru gidecektir. Jüpiter retrosunda çıkardığınız dersleri şansınız olarak kullanma zamanı gelmiştir. İçsel olarak iyi hissedeceğiniz, huzuru bulduğunuz zamanların geri geldiğini söyleyebiliriz.
Hoşlanmadığınız zararlı arkadaşlıklarınızı bırakabileceğiniz ve eski problemlerinizi kafanızda çözebileceğiniz bir süreç olacaktır. Bu dönemde başkalarına gizlice iyilikler yapabileceğiniz gibi sizde farkında olmadan iyilik görebilirsiniz.
17 EYLÜLDE 8. EVİNİZDE BAŞAK YENİAY’I
Ortaklaşa kazanımlar, müşterek değerler, eş veya ortağın gelirleri, alacak ve borçlar, krediler, vergiler ve ödemelerle ilgili konularda yeni başlangıçlar, yeni fırsatlar söz konusu olabilir. Bu yeniayda mali tablonuzu dengelemek için kredi başvurusunda bulunabilir, borçlarınızı yapılandırabilirsiniz. Diğer taraftan nafaka, tazminat gibi alacaklarınızı alabilirsiniz. Ortaklaşa gelirlerinizle ilgili yeni adımlar atabilirsiniz.
22 EYLÜLDE GÜNEŞ TERAZİ BURCUNA GEÇİYOR SİZLERİN 9. EVİNİZDE
Ayın 22’ sinden sonra seyahatler, yabancılarla ticaret, yabancılarla irtibatla, uzaktaki akrabalarınız, hukuki süreçler ya da akademik süreçler hayatınızda önemli yer tutabilir.Seyahatlerinizin amacı bir şeyler öğrenmek olabilir. Bu süreci işinizi büyütmek, uluslararası piyasalara açılmak için kullanabilirsiniz. Hedeflerinizi geniş tutmakta, yeni alanlara yönelmenizde ve yeni şeyler denemenizde fayda olacaktır.Kitap yazmak, yayınlamak, yeni şeyler öğrenmek, seminer vermek için de uygun bir süreç olacaktır.
27 EYLÜLDE MERKÜR AKREP BURCUNA SİZLERİN  10. EVİNİZE GEÇİYOR.
Merkür’ün 10.eve geçmesiyle birlikte özellikle kariyer konularında önemli konuşmalar, yazışmalar, anlaşmalar yapabilirsiniz, yeni teknikler öğrenmek için yeni eğitimlere başlayabilirsiniz. İşle ilgili seyahatler gündeme gelebilir. Otoriteyi temsil eden kişilerle konuşmak özellikle kariyer konularında size fayda sağlayacaktır.