• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EYLÜL 2020

EYLÜL 2020


EYLÜL 2020

8 EYLÜL SALI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, Ay Boğa burcunda ilerlemeye devam ediyor, maddi güvencenin önemli olduğu huzur , rahatlık ve dinginlik isteyeceğimiz bir gündeyiz. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
07:37-11:40 Ay ve Plüton arasındaki uyumlu enerji ile duygularımız derin ve güçlü ,kariyer konularında da güçlü enerjiler söz konusu, işlerinizle ilgili olumlu gelişmeler olabilir, maddi manevi anlamda güçlü kişilerden destek alabilirsiniz.
13:45-15:46 Ay bu kez yine Oğlak burcunda olan Satürn ile uyumlu bir enerji gönderiyor olacak, bu uyumlu akış toprak elementinin istikrarlı ve maddi güvence temasını vurguluyor olacak . Kariyer ,  iş alanında sorumluluklarımızın bilincinde programlı ve disiplinli bir şekilde çalışarak verim elde edebiliriz. Ailemizdeki bizden yaşça büyük veya deneyimli kişilerden de destekler alabileceğimiz bir zaman  olacağı için bu süreçte yardıma ihtiyacı olanlar iyi değerlendirebilir, destek istemek için iyi bir süreç çünkü.
15:46 Ay Satürn ile bu uyumlu enerjisinden sonra boşluğa giriyor olacak , önemli görüşmeler, iş başvuruları, başlangıçlar yapmak için iyi bir süreçte olmayacağız ama yarım kalan herhangi bir işinizi tamamlamak için iyi zamanlardır, arkadaşlar.
18:40 Güneş Jüpiter arasında uyumlu bir akış olacak. Bu enerji çok iyidir, kendinizi dünyanın zirvesinde hissedebilir ve herkesle sıcak ve dostane ilişkiler içinde olabilirsiniz.  Bu transitle ilişkili iyi talihi en iyi şekilde değerlendirmek için  ruhunuzu, coşkunuzu ve özgüveninizi kullansanız iyi olur. Büyüme için büyük fırsatlar, şanslar olabilir. Fırsatlar kişisel, ruhsal ve maddi gelişme şeklinde gelebilir, finansal kazançlar mümkündür. Kişisel ve ruhsal gelişim, hayata bakış açınızı genişletmek için çalışmalara  başlayabilir ya da a seyahate çıkabilirsiniz. Bugün de bu güzel enerjiler ile ( Ay da boşlukta olmasaydı daha iyi olacaktı ama ) herkese şans ve fırsatlar gelmesi dileği ile sevgiler.