• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EYLÜL 2020

EYLÜL 2020


EYLÜL 2020


AYIN 22 SİNE KADAR GÜNEŞ BAŞAK BURCUNDA SİZLERİN 7. EVİNİZDE
Ayın 22' sine kadar ikili ilişkilerinizin hareketleneceği ve önem kazanacağı bir dönem olacaktır. Tanınmış ve önemli insanlar ya da insanların dikkatine çeken insanlar hayatınıza girebilirler. Bu süreç başkalarıyla birlikte hareket etmekte fayda sağlayacağınız bir dönem olacaktır. İkili ilişkilerinizde taktik ve strateji geliştirmek, bilinçli davranmak ve yardımlaşmaya açık olmak da size fayda sağlayacaktır.
2 EYLÜLDE BALIK BURCUNDAKİ DOLUNAY SİZLERİN 1.EVİNİZDE GERÇEKLEŞTİ
1.evinizde gerçekleşen dolunay ile kendinizle ilgili bir takım yeni ve değişik kararlar alabilirsiniz,  evlilik, eş, ortaklık konuları gündeme gelebilir. Anlaşmalar, davalar, açık düşmanlıklar, söz konusu olabilir, yakın çevrenizden destek alabilir, yeni bir eğitime başlayabilir, sürpriz kısa seyahatleriniz olabilir.
5 EYLÜLDE MERKÜR TERAZİ BURCUNA GEÇTİ SİZLERİN 8.EVİNİZE
Başka kişilerle iş konusunda finansal ortaklıklar yapma konusu gündeme gelebilir. Genel anlamda projelerinize destek alma şansınız yüksek olacaktır. Ortaklaşa işlerde çıkması muhtemel sorunlara karşı, her şeyi yazıya dökmekte, haklarınızı korumak açısından, imzalanan herhangi bir belgeyi iyice okumakta fayda vardır.
Okült ve metafizik konularla ilgilenmek, bu konularla ilgili konuşmak yazmak açısından da ideal bir süreçtir.
6 EYLÜLDE VENÜS ASLAN BURCUNA GEÇTİ SİZLERİN 6.EVİNİZE
Sevgili Balıklar 6.evinizde gerçekleşecek bu seyahatte iş ve çalışma koşullarınızı canlandıracak keyifli gelişmeler söz konusu olabilir. Bazılarınız bu dönemde çalışma arkadaşlarınızla flört edebilir, bir aşk yaşayabilirsiniz. Bazılarınız yeni bir işe başlayabilir, çalışma ortamınızı güzelleştirmek adına bir takım değişiklikler yapabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızdan daha kolay destek ve anlayış görebilirsiniz. Bu dönem sorumluluklarınızdan keyif almanız mümkün. Sağlığınızla ilgili bir sorununuz varsa güzel gelişmeler söz konusu olabilir.
 
10 EYLÜLDE MARS KOÇ BURCUNDA SİZLERİN 2.EVİNİZDE GERİ HAREKKETİNE BAŞLIYOR.
Mars retrosunda parasal konulardaki çabalarınız olumlu sonuçlanmayabilir, çabalamaktan yorgun düşebilirsiniz, enerjiniz tükenmiş gibi hissedebilirsiniz. Paranız bereketini kaybedebilir, kazandığınız para geldiği gibi gidebilir ve ödemelerinizde gecikmeler söz konusu olabilir. Parasal konularda doğru karar almakta zorlanabilirsiniz. Hırsızlıklara karşı dikkatli olmanız gereken bir süreç.
13 EYLÜLDE JÜPİTER OĞLAK BURCUNDA SİZLERİN 11.EVİNİZDE İLERİ HAREKETE GEÇİYOR.
Jüpiterin ileri harekete geçmesiyle arkadaşlar, gruplar, sosyal yaşam, iyi şans ve kazanımlar, umutlar, mutluluk, hedefler konusunda yardımcı olan kişilerle ilgili şans ve fırsatlarınızı tekrar yakalayabileceğiniz, bu konularda kendinizi daha şanslı hissedeceğiniz bir sürece geri dönmüş olacaksınız.
Grup aktivitelerinde artış ve sosyal çevrenizde genişleme zamanı geldi. Dışa açılabilir ve çevrenizden fayda görebilirsiniz. Dostlarınız sayesinde işler alabilir, kazanımlar elde edebilirsiniz. Bu süreçte size daha sonra faydası olacak arkadaşlıklar kurabilirsiniz.
22 EYLÜLDE GÜNEŞ TERAZİ BURCUNA GEÇİYOR SİZLERİN 8. EVİNİZDE
Güneşin 8. Evinizdeki transiti ile birlikte ortaklaşa kazanımlar, müşterek değerler, eş veya ortağın gelirleri, alacak ve borçlar, krediler, vergiler, ödemelerle ilgili konular gündeminizde yer almaya başlayacaktır. Krediler ve her türlü ödemeler gündeminize gelebilir. Güneş 8. Evdeyken biraz başkalarına bağımlı hale gelebiliriz. Eğer miras gibi bir beklentiniz varsa bu dönem o mirası alabilirsiniz.
Diğer taraftan tehlikeli ve risk taşıyan durumlar, ameliyatlar söz konusu olabilir.
27 EYLÜLDE MERKÜR AKREP BURCUNA SİZLERİN YÜKSELENİNİZE 9. EVİNİZE GEÇİYOR.
27 Eylülden sonra her türlü eğitim için, yayıncılık ve medya ile ilişkili konularda yazışmalar, konuşmalar, veya anlaşmalar için çok uygun bir süreç başlamış olacaktır. Bu süreci vizyonunu geliştirmek için gerekli konulara yönelebilirsiniz.