• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EYLÜL 2020

EYLÜL 2020


EYLÜL 2020


Günaydınlar, Ay İkizler gününde olacağız, yine iletişim ön planda . Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
10:18-14:32  Ay ve Güneş karesi ile günümüz biraz stresli geçebilir. Ay İkizlerde iletişim ister, Güneş Başak’ta sivri ve eleştirel bir tarzda konuşur bu ikili arasında gergin açı  duygusal tansiyonu yükseltebilir. Kadın ve  erkek arasındaki iletişimde huzursuzluklar söz konusu olabilir bu  sert enerji ile hayatınızdaki otorite figürleri, patronlar, işverenler arasındaki  ilişki gerginleşebilir. Duygusal anlamda aIınganlık her zamankinden daha fazladır ve kendimizi hasta veya mutsuz hissetmemize sebep olabilir. Bazı küçük problemlere dikkat edilmezse, bu birkaç saat içinde aniden krize dönüşebilir. Dikkatli olalım arkadaşlar.
13:19-17:12 Ay ve Neptün karesi  hayalleri ve hafızadaki birikimleri ön plana çıkaran bir transittir. Eski bakış açıları, önyargılar, şartlanmalar gerçeklerden daha önemli bir hale gelebilir. Bu saatler arası  bir şeye karar vermek, bir girişiminde bulunmak veya hayati önemi olan konularda adım atmak için kesinlikle uygun değildir. Yanlış yönlendirici bir etkidir. Çevreye ve insanlara karşı hassasiyeti arttır fakat bu artış doğru değerlendirmeden çok uzak olacağından, basit şeyleri bile problem haline getirmenize sebep olabilir.
23:53 Güneş ve Neptün karşıtlığı etkisi  +/- 3 gün sürecek bir etkidir. Güneş Başak burcunda , Neptün Balık burcunda kişinin kendisini ifadesinde, egosunu ortaya koymasında sorun yaratabilir bu iletişimine de yansıyabilir. Yanlış anlaşılmalar, kendini ifade etmekte sorunlar, dağılmalar, yanlış bilgi paylaşımları görülebilir. Ayrıca hayatımızdaki  güçlü kişilere ya da önemli erkek figürlerine patron, amir, baba, koca gibi  duyulan güveni azaltabilir.  Ama yaratıcılık ve sezgiler had safhadadır. Bu birkaç gün  maddiyatla maneviyat arasındaki dengeyi ve mantıkla mantık ötesine taşıyan sezgisellik arasındaki dengeyi sağlamakta zorlanabiliriz.