• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EYLÜL 2020

EYLÜL 2020


EYLÜL 2020


Günaydınlar, yeni haftaya Ay Aslan enerjisi ile başlıyoruz kendimizi göstermek isteyeceğimiz, yaratıcılığımızın arttığı, beğenilmek ve takdir görmek istediğimiz bir süreçte olacağız. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
08:00-11:45 Ay  Venüs ile  kavuşum yapıyor olacak bu ikilinin kavuşumu Aslan burcunda olacağı için yaratıcı yönlerimizi ortaya çıkarma , eğlenmek , aşk ilişkileri , sanatsal çalışmalar için gayet olumludur, değerlendirin canlar.
10:50-14:16 Ay ve Uranüs arasındaki gergin enerji ile hoş olmayan beklenmedik durumlarla karşılaşabiliriz. Zihin bu süreçte hızlı çalışacağından gerginlikler ve huzursuzluklar da olabilir.
15.59-19:47 Ay ve Merkür arasındaki uyumlu enerji ilişkilerimizde rahat bir akış verir, karşımızdakileri kolaylıkla anlayabilir, iletişimimiz rahat olur. Bu süreçte arkadaşlarla sosyal ortamlarda güzel vakit geçirebiliriz . Önemli anlaşmalar ve görüşmeler açısından da uygun bir süreçtir.
21:28 Venüs ve Uranüs gergin enerjileri -3/+3 gün boyunca etkisini gösteriyor olacak ;  sıra dışı ilişkiler veya  ilişkilere marjinal yaklaşımlar , özgürleşme arzusu söz konusu olabilir. Bazılarınız aşırı bireysellik vurgulanmasından kaynaklanan kopmalar, beklenmedik nahoş durumlar yaşayabilir. Kimileriniz   eğer eski ilişkileri çok sıkıcı bir hal aldıysa, yeni bir aşk arayışına girilebilir. Ama bu dönemde kalıcı bir ilişki kurmak, ilişkinin geleceğini kestirmek zordur. Gelip geçici, oturmayan, güvenilmez, tuhaf, normalden sapan, uygun olmayan kişilerle ilişkiler söz konusu olabilir dikkatli olun canlar. Ayrıca artistik ve sanatsal konularda yaratıcılığınız  tetiklenebilir, ilişkilerinizde yaşadığınız dengesizlikler  yaratıcılığınızı tetikliyor olabilir. Venüs’ün yönettiği vücut bölgelerinde sağlık sorunları oluşabilir. Denge problemleri, cinsel bölgelerle özellikle yumurtalıklarla ilgili sorunlar, diyabetik sorunlar tetiklenebilir.
1:45 Güneş Plüton üçgeni ( +3/-3 gün) etkisi devam ediyor olacak Başak burcundaki Güneş  Plüton ile birlikte bir konuyu derinlemesine inceleme, son derece becerikli ve verimli olma enerjisi veriyor arkadaşlar. Güçlü ve otoriteyi temsil eden kişilerden destekler, karizma ve gücü ortaya koyabilmek, kendimizi kabul ettirebilmek, değişimleri rahatça yapabilmek, sağlıklı olma, enerjik ve dinç, girişimci  açık sözlülük ve cesaret sayesinde imkânsız denilecek kadar zor işler bile başarılabilir, başkaları üzerinde güçlü etkiler bırakılabilir.  Hedeflerimizi başarmamıza veya ilerlememize yardımcı olan insanlara ve durumlara yönelmek için güçlü bir zaman. Bu süreçte özellikle iş veya sağlık konularında hedeflerimize  ulaşmak için hayatımızdaki zararlı unsurları ortadan kaldırmak için güzel bir enerji veriyor olacak.  Hepimize iyi bir hafta olsun ,sevgiler.