• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EYLÜL 2020

EYLÜL 2020


EYLÜL 2020

22 EYLÜL 2020 SALI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, Ay Yay enerjisinin hakim olduğu bir gündeyiz, açık yürekli, umutlarımızın büyük olduğu ,inancımızın yüksek olduğu ancak değişken burç olması dolayısı ile dağınık bir enerji de söz konusu, canlar. Ay Yay burcu günleri yürüyüşlerden kaçınmak gerek bacaklarımızı fazla zorlamazsak iyi olur kısa ve hafif tempolu yürüyüşler tercih edilmelidir. Ay Yay günleri hukuksal işlerinizi daha rahat çözebilirsiniz, iş sorunlarınız varsa da daha kolay çözüme ulaşabilir. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
09:28-12:51 Yay Ay’ı Koç’taki Kiron ile uyumlu bir enerji veriyor olacak, iyimser duygularımızla inisiyatif kullanarak adım atmakta zorlandığımız konularda şifa enerjisi bizimle olacak.
16:30 Güneş  Terazi burcunda 1 aylık yolculuğuna başlayacak Güneş bu alanda iken kendimizi değil başkalarını düşünürüz. Güneş egodan uzaklaşır başkaları ile birlikte hareket etmeye başlarız. Etrafımızdaki güzel ve göz alıcı şeylerle ilgilenmeye başlarız.
18:43 Merkür Satürn karesi etkisini göstermeye başlayacak ve birkaç gün devam edecek. Fazla gerçekçi düşüneceğimiz bir süreçte olacağız. Düşüncelerimizde ve iletişimimizde biraz takıntılı, utangaç, melankolik olabiliriz, dar bir bakış açısı  ile düşünebiliriz. Negatif düşünce ve yanlış anlamalar nedeniyle planlarımızı ve fikirlerimizi iletmek zor olacaktır. Evrak işlerinizi incelerken veya düzeltirken ayrıntılara dikkat edin. Başkalarının sözlerine güvenmeyin ve kendi sözlerinize  de dikkat edin, arkadaşlar . Yakın ilişkilerde biraz mesafe veya ayrılık olabilir. Bu enerji ile kasvetli düşünceler, kötü haberler veya yalnızlıkla birlikte, zihinsel sağlığınız üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olabilir. Gününüzü bu olumsuz enerjinin farkında olarak güzel değerlendirmeniz dileği ile, sevgiler.