• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EYLÜL 2020

EYLÜL 2020


EYLÜL 2020

28 EYLÜL 2020 PAZARTESİ GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar hafta başına Ay Kova burcu enerjisi ile başlıyoruz,  günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
05:56-10:12 Ay ve Venüs arasındaki karşıt enerji ile bu saatler arasında ilişkilere dikkat, canlar birbirimizi üzmeyelim, kırmayalım.
08:23-10:17 Ay ve Mars arasında uyumlu bir enerji söz konusu bu bize yüksek dozda enerji verebilir gerçi Mars geri harekette bu enerji biraz düşüktür ileri hareketinde iken olan enerjiye benzemez ama  enerjimizi güzel aktivitelerle dışa vurabiliriz, yürüyüş, egzersiz, yüzme, koşu bütün bunlar için uyumlu enerjiler devrede ayrıca kendinize güveninizin de arttığı saatler değerlendirin arkadaşlar.
10:17-18:33 arasında Ay Kova burcunda boşlukta olacak bu saatler arasında önemli işlere girişmez iseniz çok iyi olur yarım kalan işler için idealdir ya da kendinize bir mola vermek, meditasyon yapmak iyi gelebilir.
18:33 Ay Balık burcu seyahati başlıyor, 2,5 gün boyunca sezgilerimizin artacağı, daha derin duygular içerisinde olacağız. Duygusal anlamda tutarsız veya istikrarsız davranabiliriz çünkü Ay değişken burçta, Balık’ta. Bu günlerde sanki bir amacınız yokmuş gibi akışta kalmayı tercih edebilirsiniz. Daha fedakar olacağınız için başkalarına yardım etme arzunuz tetiklenebilir fakat bugünlerde dikkat edin iyi niyetiniz suiistimal edilebilir. En güzel tarafı yaratıcılığınızın artacağı zamanlardır; sinema, müzik, şiir ile ilgilenen veya edebi yazı yazanlarınız varsa bu süreçte ilham perileri yanı başındaymış gibi yeteneklerini konuşturabilirler. Bu günlerde ayak ağrılarınız artabilir, bu yüzden çok uzun yürüyüşler yapmanız tavsiye edilmez. Vücudunuz su toplayabilir, alerjik reaksiyonlara açık olabilir.
19:35-23:52 Ay ve Merkür arasındaki  uyumlu enerji ile daha açık sözlü olacağımız, ailemizle olumlu iletişim içinde olacağımız ,mantıklı ve doğru kararlar vereceğimiz zamanlardır bu süreçte ticari konularla ilgilenenler, eğitim ve seyahat ile ilgilenenler  önemli yazışma ve konuşmalarını yapabilir Hepinizin haftanın ilk gününü  iyi geçirmesi dileği ile sevgiler.