• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EYLÜL 2020

EYLÜL 2020


EYLÜL 2020

29 EYLÜL 2020 SALI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, Ay Balık temalı bir gündeyiz, hassas ve kırılgan ağlamak için omuz arayan bir duygu halinde olabiliriz. Aynı zamanda sezgiler kuvvetli ve yaratıcı çalışmalar için uygun bir gün, diğer mesajlara bakacak olursak;
00:00 Mars Satürn karesi astrolojinin iki kötücül gezegeni arasında zorlu bir açı bu saatte kesinleşiyor ve etkisini hafta boyunca hissedeceğiz. Mars, aksiyon ve motivasyon gezegenidir. Savaşçıyı temsil eder, hedeflerine ve hayallerine ulaşmak için yarışmayı sever.  Satürn, sınırların ve kısıtlamaların gezegenidir bu yüzden bu hafta boyunca harekete geçmekte  zorlanabiliriz, hayatınızda   baskın erkekler,  patronlar gibi otorite figürleri ve üstleri sizi aşağı çekebilir, hırslarınızı kısıtlayabilir ve genellikle istediğiniz şeyi başarmanıza engel olabilir. Genel koşullar ilerlemenizi engelliyor olabilir. Yeni projeler başlatmak yerine, zaten sahip olduğunuz şeye odaklanmak daha iyidir. Enerji güvenli bir şekilde ifade edilmediği sürece hayal kırıklığı ve öfke ortaya çıkabilir. Risk alma veya enerji patlamaları, sorunları yalnızca daha da kötüleştirecektir. Mars'ın geri harekette  olduğu göz önüne alındığında, bu açığa çıkan öfke, uzunca bir süredir bastırılan dürtülerin bir sonucu olabilir. Mümkünse yalnız çalışmak ve eve daha yakın şeylere konsantre olmak daha iyi olabilir. Bu savaşmak için  değil, bıçaklarınızı keskinleştirmek ve savunmanızı güçlendirmek için iyi bir zamandır.
08:11 Satürn ileri hareketine başlıyor bununla ilgili ve yükselen burçlara etkisini ayrıca yayınlayacağız.
00:00 Gün boyunca Güneş ve Kiron arasındaki karşıtlık kendi kimliğimizin temelinde "zayıf yönlerimizi" keşfederek yaşamdaki amaç duygumuzla ilgili güvensizlikler, korkular, algılanan başarısızlıklar ve çözülmemiş sorunlar ortaya çıkabilir, kendi benliğimizi ortaya koyma konularında stres yaşayabilir ama başkalarına bu konuda şifa verebiliriz.
04:01 Venüs ve Mars arasındaki uyumlu  enerji müzik, tiyatro, sanat dallarında yetenekleri anlatır. Ayrıca her an  aşk ilişkileri kurmaya eğilimli bir yapıda olabilirsiniz Mars geri harekette olduğu için eski bir sevgiliniz tekrar hayatınıza girebilir.
12:00-15:55 Ay ve Uranüs arasındaki uyumlu enerji bu saatler arasında beklenmedik hoş sürprizlere sebep olabilir. Bu süreçte sezgiler  güçlüdür ve  yeni kararlar alabilirsiniz. Sosyal bağlantılar ve tesadüfi karşılaşmalar sizin için yeni atılımlara ve ilerlemelere yol açabilir. Bu enerjinin hepinize güzel haberler ve fırsatlar vermesi dileği ile sevgiler.