• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EYLÜL 2021

EYLÜL 2021


EYLÜL 2021

KOÇ  VE YÜKSELEN KOÇLAR EYLÜL 2021
Güneş 22 Eylül’e kadar Başak Burcunda 6.evinizde seyahat ederken 22 Eylül’de Terazi Burcuna sizlerin 7. evinize geçecek;
Ayın 22’sine kadar Güneş’in bu eve transitiyle birlikte günlük iş ve mecburiyetler daha fazla önem kazanmaya ve öncelik tutmaya başlar. Hayattaki sorunlara, sorumluluklara ve görevlere daha fazla eğilmek gerekir. Güneş’in bu alandan geçişi süresince iş ve sorumluluklar artabilir, başkalarının görevlerini üstlenmek durumunda kalınabilir ve bu durum sağlığı bozacak denli yorucu olabilir. Yapılması öncelikli işler yüzünden  kendi ihtiyaçlarınıza yeterince eğilemeyebilirsiniz. Kendinizi ön plana çıkarmakta zorlanılan süreçlerden biridir bu, sabırla, yılmadan çalışmaya devam etmeniz gereken bir dönemdir. Bu alan astlar ve çalışanlarla da ilgilidir. Diğer taraftan başkalarının yararına çalışmak ve yardımcı olmak size iyi hissettirecektir. İşleriniz ve günlük rutinlerinizle ilgili yetkili kişilerden ya da hayatınızdaki önemli erkek figürlerinden destek görebilirsiniz. İş başvurusu ya da işe alım yapabilirsiniz. Diğer taraftan, sağlıkla ilgili konuları gözden geçirmek gerekmektedir. Kişisel disiplini iyi korumalı, diyete dikkat etmelidir. 6. evinizdeki transit Güneş ile odak noktanız işinizdir. Daha fazla odaklandığınız ve ayrıntılara dikkat ettiğiniz için iş projelerinin üstesinden kolayca gelebilirsiniz.
Ayın 22 sinden sonra ise hayatınızdaki  her türlü ilişkiler daha fazla önem kazanmaya başlayacaktır bazılarınız bu dönemde tanınmış, önemli, kişiler hayatınıza girebilir. Güneş’in natal gezegenlere açılarının uyumlu ya da uyumsuz olmasına bağlı olarak bu kişiler destekçi veya  köstekçi olabilirler. Kimileriniz bu süreçte önemli iş bağlantıları gerçekleştirebilir. Eğer ikili ilişkilerde taktik ve strateji geliştirir, bilinçli davranırsanız ve  paslaşmaya açık olursanız kazanan taraf siz olabilirsiniz.  Aynı zamanda  hayatınızı  bire bir paylaştığınız, sizin için önem taşıyan kişilerin ihtiyaçlarına da eğilmek, destek vermek durumunda kalabilirsiniz. 7. evin diğer bir anlamı da taşınmak, yer değiştirmektir. Bu transit sürecinde yer değişikliği yapılabilir. İlişkilerinizde iyileştirmeler yapmak ve daha kararlı olmak isteyebilirsiniz.
7 Eylül’de Başak Burcunun 14 Derecesinin 38 Dakikasında Yeniay gerçekleşecek; sizlerin 6.evinizde gerçekleşecek,
6.evinizde gerçekleşecek yeniayla birlikte çalışma hayatınız, iş koşullarınız, çalışma arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde, günlük rutinlerinizde veya sağlığınızla ilgili konularda  yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Kimileriniz işinden ayrılabilir, kimilerinizin yeni çalışma arkadaşları olabilir. Bazılarınız çalışma koşullarınızla ilgili yenilenmeler, düzenlemeler yapabilirsiniz. Bazılarınız yeni bir işe başlayabilir.  Kimileriniz sağlık açısından yeni bir disiplin edinebilir, bazılarınız diyete başlayabilirsiniz. Kimileriniz bu dönemde evine  bir evcil hayvan alabilir ve bakımını üstlenebilir.
10 Eylül’de Venüs Akrep Burcuna, sizlerin 8.evinize girecek.
Aşkın, ilişkilerin ve sanatın gezegeni başkalarıyla müşterek değerlerin, başkalarından beklentilerin karşılanabileceği bir dönemi anlatıyor olacak. Bazılarınız  bu zamana kadar tahsil edemediği alacaklarını tahsil etme şansı yakalayabilir  veya bu konuda uzlaşma sağlayabilir. Aynı zamanda, sekizinci ev partnerin finansal durumunu da gösterdiği için, partnerinin ekonomik durumunda olumlu gelişmeler olabilir. Hisse senedi, tahvil, bono gibi başkalarıyla birlikte sahip olduğunuz maddi değerlerde artış  olabilir.  Miras beklentiniz varsa bu dönemde olumlu gelişmeler yakalanabilir. Bu dönem, gerek maddi, gerekse manevi anlamda destek alacağınız bir  süreç olabilir. Ortaklaşa işlere girişmek açısından da uygundur tabi Venüs kişisel haritalarınızda olumlu bir konumdaysa. Yine eğer  doğum haritanız  vaat ediliyorsa,  Venüs bölgeleriyle ilgili operasyon geçirebilirsiniz, yani genital bölgeler, yumurtalıklar, böbrekler vb.
15 Eylül’de Mars Terazi Burcuna sizlerin 7 evinize geçecek,
Mars’ın  Başak burcuna girmesi ile enerjiniz  ikili ilişkilere , yasal davalara, ortaklıklara yönelecektir. Evlilik veya ortaklık gibi konularda hareketlilik görülebilir. Ayrıca ilişkilerde agresyon, rekabet, kavga, çekişme tetiklenebilir. İlişkilerle ilgili aceleci, riskli kararlar alınabilir, kopuşlar yaşanabilir. Eğer kişisel haritalarınızda Mars’ın olumlu açıları varsa  ilişkilerde konuşulmamış şeyleri tüm açıklığı ile konuşma fırsatınız olabilir. Dava açmak, rekabet etmek gereken durumlar için uygundur. Her koşulda bu dönemde ilişkiler enerji dolu, heyecanlı ama yorucu olabilir
21 Eylül’de Balık Burcunun 28 Derecesinin 14 Dakikasında Dolunay gerçekleşecek, sizlerin 12. evinizde. Geçen yıl boyunca beklettiğiniz birçok şey hakkında sizi uyarır ve  doğru eylemi gerçekleştirmenizi sağlar.  12. ev bilinçaltı zihnimizin alanıdır. Geçmiş, hatıralar , inançlar Dolunay'ı terapi yapmak için mükemmel bir zaman haline getiriyor, sizi geride tutan şeyleri uyandırmak yüksek benliğiniz ve bilinçaltınız ile iletişime geçmek arzusunda olabilirsiniz. Bu zamanda rüyalar çok canlı olabilir.  Koşullar, yalnız kalmaya çok gereksinim duyduğunuzu anlatabilir.  Yaşamınızı bir miktar iniş zamanı ile dengeleme zamanı olabilir. İçinizdeki derinliklerden kaynaklanan sorunlar ortaya çıkabilir. Gizli veya özel bir konu açığa çıkabilir, bir sağlık sorunu ortaya çıkabilir veya bir iş projesi doruğa ulaşabilir.
28 Eylül’de Merkür Terazi Burcunun 25 derecesinde 7.evinizde geri harekete başlıyor. Evlilik ya da iş ortağı olsun, buradaki Merkür'ün geçişi şartların yeniden müzakere edilmesini gerektirebilir. İlişkilerinizde  “Konuşulmamış” olarak kalan konular muhtemelen bu geçiş sırasında ortaya çıkabilir ve belki de ilişkilerdeki yolunuzu temizlemeniz için bu gereklidir. 7. evde bulunan Merkür ger hareketi, fikir farklılıklarıyla sizi bir araya getirmeye yardımcı olabilir. Bu geçiş sona erdiğinde, her iki taraf ta  birbirini çok daha iyi anladığını hissedebilir. Geleneksel olarak, Merkür geri hareketinde  evlenme veya bir düğün tarihi ayarlama önerilmemektedir. Bir sözleşme imzalamanız gerekiyorsa, en ufak detayları o küçük yazıları okuyun! Mümkünse, Merkür doğrudan gidene kadar erteleyin. İyi bir ay geçirmeniz dileği ile, sevgiler.