• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EYLÜL 2021

EYLÜL 2021


EYLÜL 2021

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR EYLÜL 2021
Güneş 22 Eylül’e kadar Başak Burcunda 5.evinizde seyahat ederken 22 Eylül’de Terazi Burcuna sizlerin 6.evinize geçecek;
Ayın 22 sine kadar özellikle ebeveyn olan Boğa’ ların odak noktaları çocukları olacaktır. Çocuklarınızla ilgili girişimler yapmak için uygun bir zaman dilimi olacaktır. Diğer taraftan aşk hayatınız hareketlenirken eğlenceli zamanlara daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Hobilerinize yönelebilir, sportif faaliyetlere zaman ayırabilirsiniz. Kendinizi tanıtabilir, sosyalleşebilir ve yeteneklerinizi diğer insanlara gösterebilirsiniz.
Ayın 22 sinden sonra ise hayatınızdaki iş ve mecburiyetler daha fazla önem kazanmaya başlayacaktır ve hayatınızdaki sorunlara ve sorumluluklarınıza daha fazla eğilmeniz ve bu konularda mücadele etmeniz gerekecektir. Güneş’in 6.evden geçişi ile işleriniz fazlalaşırken işlerinizi başkalarının istek ve arzularına göre yönlendirmeniz gerekebilir. Diğer taraftan başkalarının yararına çalışmak ve yardımcı olmak size iyi hissettirecektir. İşleriniz ve günlük rutinlerinizle ilgili yetkili kişilerden ya da hayatınızdaki önemli erkek figürlerinden destek görebilirsiniz. İş başvurusu ya da işe alım yapabilirsiniz. Önemli konulardan biri de sağlığınızın da bu süreçte dikkat çekici olacağıdır. Sağlığınıza dikkat etmeli, kişisel disiplininizi iyi korumalı ve diyetinize dikkat etmelisiniz.
7 Eylül’de Başak Burcunun 14 Derecesinin 38 Dakikasında Yeniay gerçekleşecek; sizlerin 5.evinizde gerçekleşecek,
5.evinizde gerçekleşecek yeniayla birlikte çocuklarınız, aşk hayatınız, hobileriniz, yaratıcı yönleriniz, .spekülatif yatırımlarınız ya da sportif faaliyetlerinizle ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Hobilerinizle ilgili bir eğitime başlayabilir ya da sosyal alanda yeteneklerinizi gösterebileceğiniz bir sergi ya da toplantı düzenleyebilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili konularda bir girişim yapabilirsiniz, yen bir okula ya da eğitime kaydedebilirsiniz. Bazılarınız için yeni bir aşk ilişkisi söz konusu olabilir.
10 Eylül’de Venüs Akrep Burcuna, sizlerin 7.evinize girecek.
Aşkın, ilişkilerin ve sanatın gezegeni Venüs’ün ilişkileri anlatan 7. Evinize geçmesi ile eşiniz, partneriniz, ortağınız ve tüm yakın ilişkide bulunduğunuz kişilerle ilişkilerinizde olumlu gelişmeler yaşanırken, ilişkilerinizde daha uzlaşmacı, daha verici ve daha dengeli olacağınız bir dönem olacaktır. Bazılarınız için Venüs’ün bu transiti evlilik teklif etmek ya da evlilik teklifi almak ile sonuçlanabilir. Bazılarınız ortaklık kurabilir veya var olan ortaklıkları ile ilgili sorunları çözebilir, olumlu gelişmeler yaşayabilirler. Bazılarınız bu transit sürecinde taşınabilir. Dava süreci olan Sevgili Boğalar, bu davalarında önemli gelişmeler yaşayabilirler veya uzlaşma sağlayabilirler.
15 Eylül’de Mars Terazi Burcuna sizlerin 6. Evinize geçecek,
Mars’ın  Başak burcuna girmesi ile enerjiniz  günlük rutin işlere, çalışma hayatınıza ve sağlık konularına harcanabilir. Bu 2 aylık süreçte iş ve tempo yüksek olabilir, agresyon ve acelecilik de Mars’ın enerjisini barındırdığından olumsuz sonuçlara götürebilir. İş ortamındaki kişilerden, özellikle astlardan ve çalışanlardan yana sorunlar ortaya çıkabilir. Bitirmek gereken çok sayıda proje olabilir ve  sürekli mücadele etme gerekliliği sinirleri bozabilir. Bazılarınız  girişim yaptığınız  işlerden başarı ile çıkabilirsiniz. Çok çalışacağınız, enerji sarf edeceğiniz ve çok yorulacağınız bir dönem olacaktır.
21 Eylül’de Balık Burcunun 28 Derecesinin 14 Dakikasında Dolunay gerçekleşecek, sizlerin 11. Evinizde.
11.evinizde gerçekleşecek bu dolunay ile bugüne kadar süregelen arkadaş çevreniz, sosyal çevrenizle ilgili konularda aydınlanmalar, farkındalıklar yaşayabilir kim dostunuz kim düşmanınız anlayabilirsiniz. Kariyer getirilerinizle, çocuklarınızla veya aşk hayatınızla ilgili konularda da netleşen durumlar söz konusu olabilir.
28 Eylül’de Merkür Terazi Burcunun 25 derecesinde 6.evinizde geri harekete başlıyor.
Merkür’ün Retro harekete geçmesi ile iletişim konularında yaşayabileceğiniz aksaklıklar yüzünden işiniz ve iş alanınızda da sorunlar yaşanabilir. Anlaşma ve sözleşmelerin risk içerdiği bu dönemde iş anlaşmaları yapmamak en doğru seçenek olacaktır. Astlarınızla ve ekip arkadaşlarınızla iyi giden iletişiminiz, Merkür’ün Retro harekete geçmesiyle sekteye uğraması, yanlış anlaşılmalara açık olunması başarı oranınızda da azalmaya sebep olabilir. Bu süreçte bazı ekip arkadaşlarınız işten ayrılabilir. Önemli olan bir konu da sağlığınızla ilgili yaptırdığınız tetkiklerde yanılmalar olabileceği gibi doğru doktor ya da tedavi seçiminde de yanlışlıklar olabilir. Bu konulardaki tüm araştırma, konuşma ve başlangıçları Retro bitimi sonrasına bırakmak en doğrusu olacaktır.