• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EYLÜL 2021

EYLÜL 2021


EYLÜL 2021

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER EYLÜL 2021
Güneş 22 Eylül’e kadar Başak Burcunda 4.evinizde seyahat ederken 22 Eylül’de Terazi Burcuna sizlerin 5.evinize geçecek;
Ayın 22 ‘sine kadar Güneş gezegenini 4.evinizde ağırlayacaksınız,  ebeveynlerinizin hayatında önemli gelişmeler olabilir ve ailenizin  size çok  gereksinim duyduğu bir dönemdir. Aile arası sorunların çözümlenmesine liderlik edebilirsiniz. Ayrıca aile ilişkilerinizin güçlendiği bir dönem olabilir. Bazılarınız bu dönemi  kendinizi  yeniden yapılandırmak ve kendiniz için  gerekli kararları almak adına  değerlendirebilirsiniz. 4. evinizdeki  Güneş ile odak noktanız eviniz ve aileniz olabilir ,bu süreçte kimileriniz  evinizi süslemek, bir ev satın almak veya satmak  için uğraşabilirsiniz. Ailenizle daha fazla vakit geçirmek isteyebilir, aile gezileri veya aile bireyleri ile buluşmalar yapabilirsiniz. Aynı zamanda İçsel temelinizi oluşturmaya ve duygularınızla temasa geçmeye çalışabilirsiniz. Uzun vadeli projeler planlamak için de iyi bir süredir.
Ayın 22 sinden sonra ise hayatınızın odak noktası çocuklar, aşk, hobiler, sportif alanlar olacak ve bu konularda hareketlenmeler başlayacak.  Sanatsal, sportif becerilerinizi  daha iyi ifade edebilir. Sportif alanda kendinizi de  kanıtlamak için de olumlu bir  sürede olabilirsiniz. Bu dönemde bazılarınız  hayatın zevkli alanlarına ,eğlenceli aktivitilere daha fazla zaman ayırabilir. Kendimize vakit ayırma zamanıdır. Kimileriniz oturup çalışmak veya ciddi sorunlarla uğraşmak istemezsiniz. En sevdiğiniz hobilerle meşgul olmak, arkadaşlarınızla dışarı çıkmak , partilere katılmak isteyebilirsiniz. Hayata karşı biraz daha cüretkar ve çok daha hevesli olabilirsiniz .
7 Eylül’de Başak Burcunun 14 Derecesinin 38 Dakikasında Yeniay gerçekleşecek; sizlerin 4.evinizde gerçekleşecek,  ev ve aile konuları ile ilgili yeni başlangıçlar olabilir, bazılarınız ev alabilir, bazılarınız taşınabilirsiniz.  Bu, köklerinizin, samimiyetin ve kırılganlık sorunlarınızın yeniden yapılandırılması  ve bilinçlendirilmesi zamanıdır ve duygularınız ve ihtiyaçlarınızla iletişim kurmak için mükemmel bir zamandır. Bu, gelecek için uzun vadeli planlar yapmak, her türlü yeniden düzenleme yapmak ve hatta ev veya ev ortamını yeniden modellemek ve aile ile ilgili faaliyetlerle ilgili yeni başlangıçlar yapmak adına iyi bir zamandır. .
10 Eylül’de Venüs Akrep Burcuna, sizlerin 6.evinize girecek, bu dönemde  astlarınızla veya genel anlamda kendinize  hizmet eden kişilerden yana fayda sağlayabilirsiniz. İş ilişkileriniz iyi olacağı için başarı daha kolay olacaktır .Ortamda huzuru sağlamak, işle ilgili sorunlarda uzlaşma sağlamak mümkün olabilir. Bazılarınız  iş değiştirmiş ise yeni iş yerine kolaylıkla adapte olabilir. Hastalık ve zayıflıktan belli ölçüde korunabilirsiniz. Fakat tatlı ve kilo yapıcı yiyeceklerden uzak durmak gerekebilir. Tembelleşmeye  de yatkın bir dönemdir. Bazılarınız bu dönemde evcil hayvanların bakımını üstlenmek isteyebilirler.
15 Eylül’de Mars Terazi Burcuna sizlerin 5. evinize geçecek ve enerjiniz aşk ve romantizme, çocuklarla ilgili konulara, sanatsal ve artistik yeteneklere sportif aktivitelere, borsa ve benzeri spekülatif ve riskli konulara yönelecektir.   Özellikle sportif aktiviteler daha fazla önem taşıyabilir. Mars’ın  kişisel haritanızdaki  gezegenlere uyumlu açıları varsa ,enerjinizi , sportif anlamda kendinizi geliştirme, güçlendirme, enerjinizi  dengelemek için olumlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu dönemde yaratıcılığınız  tetiklenir. Aşk ve cinsellik temaları da vurgu kazanacaktır. Mars’ın kişisel aranızdaki gezegenlere  sert açıları varsa  çocukların  sağlığına  dikkat edilmeli, sakarlık ve kazalara karşı önlemler alınmalıdır.
 21 Eylül’de Balık Burcunun 28 Derecesinin 14 Dakikasında Dolunay gerçekleşecek, sizlerin 10. evinizde. Kariyer hayatınızdaki  insanların sizinle vakit geçirmek isteyecekleri, patronların ve otoritelerin sizi daha fazla fark ettiğini fark edebilecekleri bir süreçte olacaksınız. Daha kişisel bir düzeyde, yaşam yolunuzu ve kariyer yönünüzü çevreleyen gerçek hisleriniz ortaya çıkabilir. Bu Dolunay sizi hayatınızla yapmanız gerekenler konusunda aydınlatabilir, şu anki rolünüzden memnun musunuz? Yeni iş fırsatları için  uyanık olmalısınız , ani bir iş fırsatı ya da kariyer, ev ya da mülkle ilgili konularda aydınlanma , tamamlanma söz konusu olabilir.  Bu aynı zamanda sorumluluk almanızı ve sorumlu tarafınızı göstermenizi gerektiren bir etkinlik yaratabilir.
28 Eylül’de Merkür Terazi Burcunun 25 derecesinde 5.evinizde geri harekete başlıyor. Yaratıcılığı, hobiler ve çocukları, aşk hayatını , hayattan alınan keyifleri anlatan bu alanda Merkür geri hareket ederken sanki yaratıcı enerjiniz geri çekilmiş gibi olabilir, yeteneklerinizi, yaratıcılığınızı ortaya koyamıyor gibi hissedebilirsiniz.  Kendinizi ifade etme beceriniz hakkında zorlanabilirsiniz.  Yeni ilham  yolları bulmanız gerekebilir ve bunun için sanat galerilerini ziyaret edebilir, roman okuyabilir vb. ilhamınıza taze bir nefes getirebilirsiniz. Ayrıca  çocuklarınızla yeniden bağlantı kurmak için harika bir zaman olabilir , onlarla daha kaliteli vakit geçirerek iletişiminizi düzeltebilirsiniz. Bu dönemde eski aşklar ortaya çıkabilir ama pek rağbet etmezseniz iyi olur. Bu süreçte yeni bir aşk ilişkisi başlatmak , yeni bir hobiye başlamak ve çocuklarınız hakkında önemli kararlar almak için iyi bir zaman değildir.