• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EYLÜL 2021

EYLÜL 2021


EYLÜL 2021

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER EYLÜL 2021
Güneş 22 Eylül’e kadar Başak Burcunda 3.evinizde seyahat ederken 22 Eylül’de Terazi Burcuna sizlerin 4.evinize geçecek;
Ayın 22 sine kadar odak noktanız; kardeşleriniz, yakın akrabalarınız ve çocukluk arkadaşlarınız olacaktır. Yakın çevrenizde kendinizi tanıtabilir, önemli görüşmelerinizi yapabilirsiniz. Güneş’in bu transiti her türlü eğitim almak, fikirlerinizi yazmak yoluyla başkalarına iletmek için uygun zamanlara işaret eder. İfade tarzınız daha etkin ve dikkat çekici olacaktır. Bu süreçte diğer kişilerin fikirlerine ve görüşlerine açık olmaya, fikirlerinizde esnek olmaya özen göstermelisiniz.
Ayın 22 sinden sonra aile hayatınız, ailenizle ilişkileriniz, yaşam alanınız ve yerleşimle ilgili konular hayatınızda öncelikli olacaktır. Ebeveynlerinizin hayatlarında özellikle de sağlıkları ile ilgili konularda gelişmeler yaşanabilir. Bu nedenle ebeveynlerinizle ilgili konularla ilgilenmeniz gerekecektir ve ailevi sorunlara çözümler bulmakta liderlik eteniz gerekebilir. Bazılarınız için ev veya yer değişikliği söz konusu olabilir. Diğer taraftan ayın 22 sinden sonra geçmişten gelen çözülmemiş konular çözüme kavuşabilir ve kendinizi yeniden yapılandırmak için yeni kararlar alabilirsiniz.
7 Eylül’de Başak Burcunun 14 Derecesinin 38 Dakikasında Yeniay gerçekleşecek; sizlerin 3.evinizde gerçekleşecek, yeni bir kitap yazmak ve yayımlamak, kendinizi yakın çevrenizde tanıtmak, yeni ve sağlam bir tarz ortaya koymak, yeni bir eğitime başlamak, önemli görüşmeler ve anlaşmalar yapmak için ilk adımları atabilirsiniz.
10 Eylül’de Venüs Akrep Burcuna, sizlerin 5.evinize girecek. Venüs’ün bu evden geçişi ile aşk ve ilişkiler konusunda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu dönemde, biraz çapkın olabilirsiniz. Çocuk sahibi olmak için girişimlerde bulunabilirsiniz. Eğer çocuklarınız varsa onlarla ilişkilerinizde olumlu gelişmeler yaşayabilir ve çocuklarınızla güzel ve keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Diğer taraftan bu süreçte yaratıcı yönlerinizi ve sanatsal becerilerinizi daha etkin kullanabilirsiniz ve diğer insanlara sergileyebilirsiniz. Hobilerinize daha fazla zaman ayırabilir ve kısa tatillere çıkabilirsiniz. Sosyalleşebileceğiniz ve arkadaşlarınızla eğlenceli zamanlar geçirebileceğiniz bir transit olacaktır.
15 Eylül’de Mars Terazi Burcuna sizlerin 4. Evinize geçecek, Mars’ın 4. Evinizden geçişi ile aile içerisinde sorunlar gün yüzüne çıkarken, gerginlikler, tartışma ve kırgınlıklar yaşanabilir. Bu nedenle bu dönemde sağduyulu olmakta ve sakin davranmakta yarar vardır. Enerjinizi, efor ve çabanızı tamamen ailevi konulara, evinize ve yaşadığınız yere harcadığınız bu dönemde, hırsızlıklara ve gaspçılara dikkat etmelisiniz. Ev kazalarına da dikkat etmeniz gereken bir süreç olacaktır. Diğer taraftan gelecekle ilgili önemli projeleriniz için adımlar atabilirsiniz. Taşınma ya da evinizde tadilat ve bakım yapabilirsiniz.
21 Eylül’de Balık Burcunun 28 Derecesinin 14 Dakikasında Dolunay gerçekleşecek, sizlerin 9. Evinizde. 9.evinizdeki dolunayla; hayata bakış açınızla ilgili netleşen kararlar ve durumlar söz konusu olabilir. Diğer taraftan uluslararası ticaret, eğitim, kitap yazmak, yayınlamak, seyahatler, yeni şeyler öğrenmek, seminer vermek ve işinizi tanıtmak gibi konularda netleşen durumlar söz konusu olurken ve fark etmediklerinizi fark edeceğiniz ve bu güne kadar yaptığınız çalışmaların sonuçlarını görebileceğiniz bir dönem olacaktır.
 
28 Eylül’de Merkür Terazi Burcunun 25 derecesinde 4.evinizde geri harekete başlıyor.
Merkür’ün Retro harekete geçmesiyle iletişim sorunları en çok aile arasında yaşanabilir. Karşılıklı yanlış anlaşılmalar, kırgınlıklara ve küslüklere sebebiyet verebilir. Ailece yapılacak planlamalarda terslikler olabilir. Eskiden kalma, çözülmemiş, göz ardı edilmiş sorunlar tekrar gündeme gelebilir. Merkür Retrosunu, aile içerisindeki geçmişten gelen çözülmemiş sorunları çözmek için kullanabilirsiniz. Ayrıca bazen, Merkür retrosunun etkisi, aile yanına geri dönmek olarak ortaya çıkabilir.