• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EYLÜL 2021

EYLÜL 2021


EYLÜL 2021

ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR EYLÜL 2021
Güneş 22 Eylül’e kadar Başak Burcunda 2.evinizde seyahat ederken 22 Eylül’de Terazi Burcuna sizlerin 3.evinize geçecek;
Ayın 22 sine kadar  finansla ilgili konular gündeminizde önemli yer tutabilir. Bu süreçte  bütçenizi iyi idare edebilme, doğru yönlendirebilme kabiliyetiniz de artabilir. Kendi idari becerileriniz, tanınırlığınız, bilinçli ve iradeli seçimlerinizin yanı sıra, önemli kişiler ya da hayatınızda etkin erkek figürlerinden  gelen destek sayesinde de gelir elde edebilirsiniz. Ayrıca bu süreçte  başkalarından beklenti yerine  kendi bütçenize, yeteneklerinize elde edeceğiniz gelire güvenmenizde  fayda vardır.
Ayın 22 sinden sonra ise  odak noktanız kardeşler, yakın çevre ve akrabalarınızla ve onlarla ilgili gündemlerde olacaktır. Fikirlerinizi konuşma veya yazma yoluyla başkalarına iletmek daha fazla önemli olabilir, kendinize güveniniz yükselebilir.  Etkin ve dikkat çekici bir ifade tarzı ortaya koymak isteyebilirsiniz, başkalarının görüşlerine açık olamamak, esneklikten yoksunluk, kendi fikirlerinize öncelik vermek gibi hatalara düşmemeye özen göstermelisiniz.
7 Eylül’de Başak Burcunun 14 Derecesinin 38 Dakikasında Yeniay gerçekleşecek; sizlerin 2.evinizde gerçekleşecek, maddi konularla ilgili konularda , para kazanma şekliniz, parayı idare etme şeklinizle ilgili yeni yöntemler bulabilirsiniz. Ayrıca başka bir gelir kaynağı elde etmek için yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Finansal konular odaklandığınız ,gerçekçi finansal hedefleri belirlenmek istediğiniz bütçeler ve diğer makul finansal planlama projeleri gibi şeylerin formüle etmek istediğiniz bir süreç içinde olabilir bununiçin yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.
10 Eylül’de Venüs Akrep Burcuna, sizlerin 4.evinize girecek.
Aşkın, ilişkilerin ve sanatın gezegeni  Venüs’ün yaklaşık bir ay boyunca 4.evinizde hareket edecek olması ev hayatınız ve ailevi ilişkilerle ilgili konularda olumlu etkiler yaratacaktır. Bu dönemde  yuvanızda veya ailenizin  yanındayken kendinizi güvende ve huzurlu hissedebilirsiniz. Venüs estetik ve güzellikle  de ilişkilidir. Bu dönemde evinizi süslemek, dekore etmek isteyebilirsiniz. Aile bireyleri ile olan ilişkilerinizde daha sahiplenici olabilir, ilişkilerinizde daha tutkulu olabilirsiniz.
15 Eylül’de Mars Terazi Burcuna sizlerin 3. evinize geçecek,
Mars’ın  Başak burcuna girmesi ile enerjiniz  yakın çevre ile ilgili ilişkilere yönelebilir. Yakınlarla ilişkilerde gerginlikler yaşanabilir. Yeni şeyler öğrenme amacıyla aynı anda pek çok şeye ilgi göstermeye başlanabilir. Fikirlerinizi güçlü bir şekilde ortaya koyma arzusu artar. Aynı fikri paylaşmayan kişilerle tartışmalar çıkabilir. Kazalara açık bir süreçtir bu yüzden araba kullanırken daha dikkatli olmalısınız. Özellikle kişisel  doğum haritanızda  sert açıları varsa  daha belirgindir. Uyumlu açılarda  ise eğitim ,seyahat, yakınlarla yapılan işlerde aktif rol aynı zamanda kardeşler veya yakınlar için mücadele etmeyi, uğraş vermeyi, emek harcamayı da gösterir.
21 Eylül’de Balık Burcunun 28 Derecesinin 14 Dakikasında Dolunay gerçekleşecek, sizlerin 8. Evinizde.
8.evinizde gerçekleşecek bu dolunay  başkalarından gelen kaynaklar , vergi, sigorta, nafaka, kredi konularında daha önceden fark etmediğiniz konular ortaya çıkabilir. Borçlarınızın bir kısmını finansal veya başka bir şekilde tahsil etmek için uygun bir zamandır. Ya da mali bir uzlaşma veya büyük miktarda para ödemesi yapmak zorunda olduğunuz bir konumda olabilirsiniz.
28 Eylül’de Merkür Terazi Burcunun 25 derecesinde 3.evinizde geri harekete başlıyor.
Merkür’ün Retro harekete geçmesi ile Her türlü iletişim, ulaşım , düşünme aklınız çok meşgul gibi hissedebilirsiniz. Bazen endişe ve sinir semptomlarını artırabilir, düşüncelerinizde netlik kazanmak için kendinize sessiz bir zaman yaratmak isteyebilirsiniz , düşüncelerinizde karışıklık olabilir. Arabanızı bu dönemde  bakım için servise  götürün; fazla hız yapmamaya dikkat edin, telefonunuzun bataryanızı düzenli olarak şarj edin. Herhangi bir iletişiminizde doğru anlayıp anlamadığınızı kontrol etmek için sorular sorun; mesajlarınızı kontrol edin; randevu zamanlarını kontrol edin; mesaj göndermeden önce yazım denetimi yapın. Bilgisayarınızı yedekleyin, virüs ve kötü amaçlı yazılım denetleyicinizi düzenli olarak çalıştırın;  e-postaları, çifte kontrol edin. Tutamayacağınız sözleri vermeyin; yakın çevrenizle, kardeşlerle olan ilişkilerinize dikkat edin, ağzınızdan çıkanı kulağınız duysun, yakın çevrenizle  iletişiminizde yanlış anlaşılmalar olabilir.