• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EYLÜL 2021

EYLÜL 2021


EYLÜL 2021

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR EYLÜL 2021
Güneş 22 Eylül’e kadar Başak Burcunda 1.evinizde seyahat ederken 22 Eylül’de Terazi Burcuna sizlerin 2.evinize geçecek;
Ayın 22 ‘sine kadar yeni bir yılı karşılamanın yüksek enerjisi ve motivasyonunu hissedeceğiniz, fiziksel enerjinizin artacağı, pek çok girişim yapabileceğiniz ve kendinize olan güveninizin son derece artacağı bir dönem olacaktır. Bir başka deyişle sahne sizin. Daha fazla fark edilir, görünür ve ilgiyi üzerinize topluyor olacaksınız. Abartılı özgüvene ve kibire kaçan davranışlara dikkat etmelisiniz. Yeni kararlar, yeni bir görünüş isteği ve yeni adımlar bu aya damga vurabilir. İlişkileriniz açısından da son derece aktif olacak bir dönem olacaktır. İnsanlara otoritenizi kabul ettirmekte zorluk çekmezsiniz.
Ayın 22 sinden sonra ise sahip olduğunuz  kaynakları iyi değerlendirebilme, parayı idare edebilme ve kazanma becerisini daha iyi kullanabilme şansınız artacaktır. Bu konulara pratik çözümler getirebilir, gelirinizi ve kişisel maddi kaynaklarınızı artırmak için yeni yollar bulabilirsiniz. Tabii parasal konuları iyi organize etmek, planlı hareket etmek ve harcamalarda akıllıca davranmak gerekebilir.  Odak noktanız maddi meseleler ve rahatlık konuları, maddi güvenlik  olacak, sahip olduklarınız ve sahip olmadıklarınız  odak noktanız olacaktır. Enerjinizi işinize ve mali durumunuza akıtmakla meşgul olabilirsiniz. Bununla birlikte gereksiz alışverişler yapmak için can atabilir,  bu dürtünün temelinde kendinizi şımartma ve rahatlatma arzusu olabilir.
7 Eylül’de Başak Burcunun 14 Derecesinin 38 Dakikasında Yeniay gerçekleşecek; sizlerin 1.evinizde gerçekleşecek
Bu yeniayla birlikte hayatınızı ilgilendiren tüm konularda yeni kararlar alabilir, yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Geleceğe yönelik konuşmalar yapabilir ve emin olduğunuz anlaşmaları yapabilirsiniz. İlişkilerinizle ilgili yeni adımlar atabilir, yeni kararlar uygulamaya başlayabilirsiniz.
10 Eylül’de Venüs Akrep Burcuna, sizlerin 3.evinize girecek, bu transit ile birlikte özellikle kardeşlerinizle olmak üzere yakınlarınızla olan ilişkilerinizde olumlu gelişmeler olacaktır. Yakınlarınızla ilişkilerinizde daha uzlaşmacı ve daha uyumlu olursunuz. Bu süreçte çevrenizle iletişimde olmalısınız. Aynı zamanda fikirlerinizi yazarak ya da konuşarak başkalarına iletmek sizi başarılı kılar. Bu süreçte interneti kendinizi veya işinizi tanıtmak için kullanabilirsiniz. Önemli görüşmeler, anlaşmalar yapabilir, kısa seyahatlere çıkabilir, eğitim almaya başlayabilirsiniz.
15 Eylül’de Mars Terazi Burcuna sizlerin 2. Evinize geçecek ve para ve mülk konusunda daha hırslı hissedeceksiniz ve bunları elde etmek için daha fazla çaba sarf edeceksiniz. Sahip olma arzunuz  oldukça güçlüdür ve hemen sahip olmak istediğiniz için  tedbirsiz ve dürtüsel satın almalar yapmaya meyilli olabilirsiniz. Bunu egonuzu tatmin etmek için yaparsınız, ihtiyacınız olduğu için değil. Bu zamanda sizin için çok gerekli olan maddi şeyleri elde etmenin yolu bu olduğundan, işinizde ve profesyonel işlerinizde genellikle olduğundan daha girişimci olmanız muhtemeldir. Bu aşırılığa yol açarsa, açgözlülüğün eşlik ettiği materyalizme yol açabilir. Mars zor açılar yaparsa hırsızlık tehlikesi olabilir.
 
 
21 Eylül’de Balık Burcunun 28 Derecesinin 14 Dakikasında Dolunay gerçekleşecek, sizlerin 7. Evinizde
Eşiniz, partneriniz, ortağınız ve genel olarak yakın ilişkide bulunduğunuz kişilerle ilgili netleşen durumlar söz konusu olacağı gibi ilişkilerinizle ilgili farkına varacağınız durumlar da olabilir. Evlilikle ya da ortaklık kurmakla ilgili bir gündeminiz olabilir. Eğer süre gelen bir davanız varsa, bu davayla ilgili konularda netleşme ve gelişmeler olabilir. Bazılarınız da bu dönem de taşınabilirler.
28 Eylül’de Merkür Terazi Burcunun 25 derecesinde 2.evinizde geri harekete başlıyor. Retro harekete başlayacak Merkür, parasal konular da bir takım aksaklıklara özellikle de iletişim kaynaklı aksaklıklara sebebiyet verecektir. Merkür retrosunda, parasal konularda sözleşme ya da anlaşma yapmak çok da doğru olmayacaktır. Yeni kazanç yolları denemek yerine eski kazançlarınıza odaklanmalı ve yanlışlarınızı gözden geçirmelisiniz. Bu dönem de alamadığınız alacaklarınızı da alabilirsiniz.