• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EYLÜL 2021

EYLÜL 2021


EYLÜL 2021

AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER EYLÜL 2021
Güneş 22 Eylül’e kadar Başak Burcunda 11.evinizde seyahat ederken 22 Eylül’de Terazi Burcuna sizlerin 12.evinize geçecek;
Ayın 22’sine kadar sosyal hayatınız son derece aktif olacaktır. Arkadaşlarınız ve sosyal çevreniz son derece önemli hale gelecektir. Etrafınızda güçlü ve etkin kimseler artacaktır. Bu dönemde tüm davetlere katılarak sosyalleşmek size güç kazandıracaktır, bu ortamlardan fayda görürsünüz. Gelecekle ilgili planlarınıza ummadığınız destekler gelebilir. Gruplar içinde liderlik özellikleriniz dikkat çekebilir ve kendinizi daha kolay kabul ettirebilirsiniz. Bu dönemi büyük ve önemli organizasyonları yapmak için kullanabilirsiniz.
Ayın 22 sinde Güneş’in 12. Evinize geçişi ile geçmiş bir senenin değerlendirmesini yapabileceğiniz ve yeni girişimler için hazırlıklar yapabileceğiniz bir dönem olacaktır. Bu dönemde, önceden fark etmediğiniz konular ve durumlar su yüzüne çıkabilir. Arkanızdan çevrilen işler, gizli düşmanlıklar söz konusu olabilir. Geçmişle ilgili bir takım olaylar hayatınızda negatif etkiler yaratabilir. Endişe ve korkularınızda artış olabilir. Bu dönemi biraz kendi kabuğunuza çekilerek geçirmekte, meditasyon gibi çalışmalarla ruh sağlığınıza yönelmekte fayda olacaktır. Kararlarınızı aceleye getirmemeniz çok önemli çünkü acele kararlar, kayıplara sebebiyet verebilir. Bu dönem sağlığınıza da son derece dikkat etmeniz gereken bir dönem olduğundan bu dönemi dinlenerek geçirmeniz uygun olacaktır.
7 Eylül’de Başak Burcunun 14 Derecesinin 38 Dakikasında Yeniay gerçekleşecek; sizlerin 11.evinizde gerçekleşecek, sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla ilgili konularda, gelecekle ilgili planlarınızla ilgili konularda, ekipçe yapılacak işlerde ve kariyer getirilerinizle ilgili konularda yeni başlangıçlar yapabilir, yeni adımlar atabilirsiniz. Yeni sosyal gruplara girebilir ya da yeni bir arkadaş çevresi edinebilirsiniz.
10 Eylül’de Venüs Akrep Burcuna, sizlerin 1.evinize girecek, Venüs’ün bu transiti ile birlikte daha çekici ve sempatik görünürsünüz. Uzlaşmacı tavır ve iyi ilişkileriniz sayesinde dikkatleri üzerinizde toplarsınız. Kendinize bakım yapmak, dış görünüşünüzde değişiklikler yapmak ya da giyim kuşamınızı değiştirmek isteyebilirsiniz. Yapacağınız her türlü değişiklik başkaları tarafından hemen fark edilecektir. İlişkilerinizin gayet iyi olacağı bu dönemde sosyalleşme isteğiniz de artacaktır. Arkadaşlarınızla hoş vakit geçirebilir, eğlenceli konulara eğilebilirsiniz. Bu dönem seyahat etmek için de uygundur.
15 Eylül’de Mars Terazi Burcuna sizlerin 12. Evinize geçecek ve bu süreçte bilinçaltı konuları su üzerine çıkabilir, hayatınızda kontrol dışı gelişmeler söz konusu olabilir. Bu dönemde kendinizi enerjiniz düşük ve yorgun hissedebilirsiniz. Mars vücudun bağışıklık sistemini yönetir, bu alanda güçsüz  bir yerleşimde olduğundan, bağışıklık sisteminin de güçsüzleşeceğine işaret eder. Bu anlamda özellikle mikrobik enfeksiyonlara karşı tedbirli olmak gerekir. Kişinin dikkat etmesi gereken diğer bir husus da gerginliklerini dışarı yansıtamamak ve içinde tutmaktan kaynaklanması muhtemel rahatsızlıklardır. 12. ev aynı zamanda gizli düşmanlıklarla da ilgili olduğundan bu dönemde arkanızdan konuşanlar, dedikodunuzu yapanlar artabilir, dikkatli olun.
 
 
21 Eylül’de Balık Burcunun 28 Derecesinin 14 Dakikasında Dolunay gerçekleşecek, sizlerin 5. Evinizde.  
Çocuklarınız ve aşk hayatınızla ilgili konularda netleşen konular ve farkına varacağınız durumlar söz konusu olabilir. Çocuklarınızla ilgili yaptığınız girişimlerin sonuçlarını görebilirsiniz. Bebekle ilgili haberler alabilirsiniz. Bu dolunayın ışığı size bir aşk getirebileceği gibi aşk hayatınızdaki sorunları da gözler önüne serebilir. Özellikle de hobilerinizle ilgili eğitimler ya da yaratıcı ve sanatsal yönlerinizi sergilemekle ilgili konular gündeminize gelebilir
28 Eylül’de Merkür Terazi Burcunun 25 derecesinde 12.evinizde geri harekete başlıyor. Merkür’ün Retro harekete geçmesi ile özellikle geçmişle alakalı unutmak istediğiniz konular tekrar gündeme gelebilir. Merkür retrosunda çevrenizde sizi dolandırmak ya da kandırmak isteyen kişiler çevrenizde olabilir. Arkanızdan çevrilen işler ve dedikodular yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Rüyalarınızın aktif olacağı bu dönemde hem rüyalarınızı hem de aklınıza gelen ilginç fikirleri not edebileceğiniz bir defter tutmanız iyi bir fikir olabilir.