• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EYLÜL 2021

EYLÜL 2021


EYLÜL 2021

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR EYLÜL 2021
Güneş 22 Eylül’e kadar Başak Burcunda 9.evinizde seyahat ederken 22 Eylül’de Terazi Burcuna sizlerin 10.evinize geçecek;
Ayın 22 sine kadar, seyahatler, dış ticaretle ilgili konular, eğitimler, yabancılarla irtibatlar, akademik konular, kitap yazmak, yayımlamak, yeni şeyler öğrenmek, seminer vermek gibi faaliyetler gündeminizde olacaktır. İşinizi büyütmek istiyorsanız dış ticarete başlayabilir, uluslararası piyasalarda kendinizi tanıtabilirsiniz. Hedeflerinizi geniş tutabilir, yeni alanlara yönelebilir, yeni şanslar deneyebilirsiniz. Hayatın felsefi yönleri ile ilgilenebilirsiniz.
Ayın 22 ünden sonra ise odak noktanız; iş, kariyer, toplumsal statünüz ve tanınma konularına kayacaktır. Başkalarının ilgisini üzerinize çekebilir, iş alanınızda takdir görebilirsiniz. Terfi alabilirsiniz. İşinizle ilgili başarı ve ödül kazanabilirsiniz. Yeni bir işe başlayabilir ya da başvuru yapabilirsiniz. Önemli pozisyondaki kişilerden, otorite figürlerinden ya da hayatınızdaki erkek figürlerinden destek görebilirsiniz. Hedefleriniz konusunda gelişmeler yaşayabilirsiniz.
7 Eylül’de Başak Burcunun 14 Derecesinin 38 Dakikasında Yeniay gerçekleşecek; sizlerin 9.evinizde gerçekleşecek,
Seyahatler, yabancılarla ilgili işler, yabancılarla irtibatlar, eğitimler, işinizi tanıtmak, uluslararası piyasalara açılmak, kitap yazmak ve yayınlamak, yeni şeyler öğrenmek, seminer vermek gibi konularda atılımlar ve yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.
10 Eylül’de Venüs Akrep Burcuna, sizlerin 11.evinize girecek,  Bu transitle birlikte sosyal ortamda, arkadaşlarınızla uyumlu, dengeli ve barışçı bir iletişim kurabilirsiniz. Sosyal çevrenizde dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. Sanatsal becerilerinizi topluluklar önünde sergileyebilirsiniz. Diğer yandan iş yatırımları ve kazanımları alanlarında da olumlu gelişmeler olabilir. Dernekler, vakıflar gibi yardım amaçlı yerlerde çalışabilir, topluma faydalı olabilirsiniz.
15 Eylül’de Mars Terazi Burcuna sizlerin 10. Evinize geçecek,  mesleğinizle veya kariyerinizle ilgili konularda daha çok enerji harcayacağınız,  mücadele edeceğiniz bir süreçte olacaksınız . Mars acelecilik ve agresyonla ilişkili olduğu için  idealleriniz ve geleceğe yönelik hedefleriniz  için daha fazla mücadele etmenizi  gerektirecek bir süreçte olacaksınız. Bu süreçte otorite figürleri ile  bir takım sürtüşmeler söz konusu olabilir.  Girişim ve cesaretiniz daha çok vurgu  kazanır, kararlılık ve yüksek motivasyonunuz  sayesinde başarı elde edilebilirsiniz. Bu dönemde  aceleci, gözü kara girişimler sonradan üzücü sonuçlara sebep olabilir bu yüzden dikkat edilmesi gereken  bir dönemdir. Bu dönemde kimileriniz, işten çıkabilir, kimileriniz yeni bir işe girebilir. Ebeveynler ve eşinizle ilişkilerinizde agresyon, çatışma görülebilir.
21 Eylül’de Balık Burcunun 28 Derecesinin 14 Dakikasında Dolunay gerçekleşecek, sizlerin 3. Evinizde.  Kardeşleriniz, yakınlarınız ve çocukluk arkadaşlarınızla ilgili gündemleriniz, onların hayatında ya da sizinle olan gündemlerinde netleşen ve tamamlanan olaylar ya da durumlar söz konusu olabilir. Kardeşlerinizle bazı sorunlar gün yüzüne çıkabilir. Fikirlerinizi diğerlerine sunabilir, yazdıklarınızı yayınlayabilir ve bu konudaki gerçekliklerle yüzleşebilirsiniz. Çalışmalarınızın sonuçlarını olumlu ya da olumsuz görebilirsiniz.
 
28 Eylül’de Merkür Terazi Burcunun 25 derecesinde 10.evinizde geri harekete başlıyor, Merkür’ün Retro harekete geçmesi ile özellikle patronlarınız, güçlü kişiler ve otorite figürleri ile iletişimsel sorunlar yaşayabilirsiniz. Yanlış anlaşılmalar problemlere sebebiyet verebilir. Yanlış kişiye giden bir mail ya da mesaj sizi zor durumda bırakabilir. Her türlü anlaşma ve sözleşme için uygun olmayan Merkür Retroları yeni bir işe başvurmak ya da terfi gibi haklarınızla ilgili görüşme ve konuşmalar yapmak için de uygun değildir. Merkür retrosu işinizle ilgili çözülmesi gereken ancak çözmeyerek ertelediğiniz sorunları gündeme getirebileceğinden bu defa bu çözmeye yönelmeniz gerekecektir.