• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EYLÜL 2021

EYLÜL 2021


EYLÜL 2021

KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR EYLÜL 2021
Güneş 22 Eylül’e kadar Başak Burcunda 8.evinizde seyahat ederken 22 Eylül’de Terazi Burcuna sizlerin 9.evinize geçecek;
Ayın 22’ sine kadar ortaklaşa kazanımlar, müşterek değerler, eş veya ortağın gelirleri, alacak ve borçlar, krediler, vergiler, ödemelerle ilgili konular öncelik kazanacaktır. Tehlikeli ve risk taşıyan durumlar, ameliyatlar, ölümle sonuçlanan durumlar etrafınızda her zamankine nazaran daha fazla yer alabilir. Aynı zamanda  vergi, stopaj, kredi kartı gibi ödemelere ilişkin konulara da dikkat etmeniz gerekebilir. Bazılarınız bu dönemde  ölüm ötesi ve metafizik gibi konularla  daha fazla eğilebilir, bu konulara dönük araştırmalar yapabilirsiniz. Güneş ile odak noktanız hayatınızın bir bölümünü dönüştürmektir. Duygularınız aşırı uçlar arasında gidip gelebilir ve çok şey tutabilir ve ketum olabilirsiniz.  Ayrıca ortak finansmanınız, finansal ortaklıklarınız, borçlarınız, kredileriniz, vergileriniz ve miraslarınızla da ilgilenebilirsiniz.
Ayın 22’ sinden sonra ise Güneş Terazi burcunda olacak yaklaşık bir ay boyunca seyahatler, dış ticaret, eğitim, dinsel, ruhsal ve ilahi konular gündeminizde  olabilir.  Bir şeyler öğrenme amaçlı seyahatler yapabilir,  uluslararası piyasalara açılarak işinizi  büyütebilirsiniz. Hedeflerinizi geniş tutmakta, yeni alanlara doğru yönelmekte, yeni şanslar denemekte fayda vardır.  Aynı zamanda alışılmışın dışında konulara odaklanmanız  mümkün olabilir kimileriniz kitap yazmak, kitap yayınlayabilir yeni şeyler öğrenebilir, seminer verebilirsiniz. Bazılarınız  kendinizi  bu alanlarda tanıtabilir, dikkat çekebilirsiniz.  Ya da gerek bu saydığımız alanlardan, gerekse yurt dışından, yabancı kültürlerden önemli, karizmatik ve güçlü kişiler  hayatınızda önemli rol oynayabilirler. Öte yandan, seyahat etmek, biraz günlük rutinin dışına çıkmak, değişik konularla ilgilenmek açısından da gayet güzel bir transittir. Daha açık sözlü ve fikirlerinizi dile getirmeye istekli olabilirsiniz.  
7 Eylül’de Başak Burcunda  Yeniay gerçekleşecek; sizlerin 8.evinizde gerçekleşecek, ortaklaşa kazançlardan gelen gelirler, vergi, sigorta, prim, kredi konularında yeni gelişmeler ve başlangıçlar olabilir. Yalnız kandırılmamaya, aldanmamaya dikkat etmelisiniz. Bu dönemde kredi çekmek, borç vermek konusunda da dikkatli olmalısınız.
Aşkın, ilişkilerin ve sanatın gezegeni Venüs 10 Eylül’de  Akrep Burcuna, sizlerin 10.evinize girecek. Venüs’ün iyicil etkilerini  iş ve kariyeriniz, prestijiniz ve saygınlığınız, geleceğe yönelik planlarınız, hayatınızda etkin ve yönetici pozisyonda bulunan kişilerle ilişkileriniz  alanlarında kendini gösterecektir. İş ve profesyonellikle ilgili konular açısından bu transit iyi değerlendirilebilir. Venüs'ün onuncu evden transiti sürecinde  işiyle ilgili kişilerle iyi geçinmeniz  sayesinde işleriniz  kolaylaşacaktır. Artistik yaratıcılığını, yeteneklerini toplum önünde görünür hale getirebilir.  Etkin kadın figürlerinden fayda görebilirsiniz.
15 Eylül’de Mars Terazi Burcuna sizlerin 9. evinize geçecek, seyahatler, yabancılarla ilişkiler, dış ticaret, eğitim, yayıncılık ve yasal konulara yönelik enerjiniz daha fazla olacak.  Mars bu evde, saydığımız konularda size daha fazla mücadele edebilme gücü ve girişim cesareti verecektir.  Bu dönemde dışa dönük hedeflerinizi  gözden geçirip, ne yapmanız gerektiğine karar verme eğilimi gösterebilir, enerjinizi ve eforunuzu bu alanlar için harcayabilirsiniz. Yeni girişimler yapmaya cesaret edebilir, öncülük edebilirsiniz.
21 Eylül’de Balık Burcunda  Dolunay gerçekleşecek, sizlerin 2. evinizde , parasal konular, para kazanma tarzınız, şekliniz , finansal bütçenizle ilgili bazı tamamlanmalar, yaşayabilir, net sonuçlar elde edebilirsiniz. Beklediğiniz bir finansal çözümler sonuçlanabilir. Parasal konularda daha önce farkına varmadığınız bir takım durumlar olabilir. Kendi kazançlarınız ve ortak kazançlarla ilgili denge kurmanız gerekebilir.
28 Eylül’de Merkür Terazi Burcunda 9.evinizde geri harekete başlıyor, hayata bakış açınızı , felsefe, din, inançlarınız ile ilgili fikirlerinizi  yeniden inceleme, geleceği düşünme zamanı geldi. Bu süreçte gerçeğin gerçekte ne anlama geldiğini yeniden değerlendirme isteği duyabilirsiniz. Bu, daha önce başarısız olmuş öğrenciler için sınavlara tekrar girmek veya yarım kalmış eğitime geri dönmek için iyi bir zamandır. Çalışmanızı gözden geçirmek, düzenlemek, yeniden yazmak ve  okumak için bu zamanı kullanmalısınız.  Bu geri hareket zamanında seyahat planlarınızın çok iyi  kontrol edilmesi gerekir. Gecikmeler, iptal edilen uçuşlar ve yanlış rezervasyonlar için  hazırlıklı olun.