• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EYLÜL 2021

EYLÜL 2021


EYLÜL 2021

BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR EYLÜL 2021
Güneş 22 Eylül’e kadar Başak Burcunda 7.evinizde seyahat ederken 22 Eylül’de Terazi Burcuna sizlerin 8.evinize geçecek; Yılın bu zamanında, bir partnerle birlikte olmaya her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyabilirsiniz, birinden fikir almak, kendinizi daha iyi anlamanıza yardımcı olabilir. Bir ortak, kendi kendinizi keşfetmeniz için bir ayna sağlayabilir. Bu döngü sırasında, kişisel ilgi alanlarınızı ve hedeflerinizi sosyal hayatınız veya bir partnerinizinkilerle dengelemeye odaklanırsınız. Vurgu “ben” yerine “biz” üzerinedir. Diğer insanların enerjilerine, arkadaşlığına ve desteğine ihtiyacınız var ve onlar da sizin desteğinizi ve arkadaşlığınızı arayabilirler. Bu dönem  yalnız gitmek yerine başkalarıyla hareket  etmek önemlidir. Ancak başkalarının  iradesine çok fazla eğilmek de tavsiye edilmez. Kişisel, bire bir türden sosyal etkileşimler vurgulanır. Koşullar, diplomasi becerilerinizin gerekli olduğu şekildedir. Popülariteniz artıyor ve kendi işbirliği ve uyum yeteneğinizle güçleniyor. Egonuz ve gururunuz artık başkalarıyla nasıl ilişki kurduğunuza bağlı. Bu, müşterilerle bire bir çalışan veya danışan kişiler için özellikle yoğun bir zaman olabilir. 
Ayın 23’ ünden sonra ise odak noktanız; ortaklaşa kazanımlar, eşinizin veya ortağınızın gelirleri, alacak ve borçlarınız, krediler, vergiler, ödemelere kayacaktır. Bu dönem biraz mali durumunuzu dengelemeye çalışacağınız, ödemelerle yüzleşeceğiniz bir dönem olabilir. Diğer yandan tehlikeli ve risk taşıyan durumlar, ameliyatlar söz konusu olabilir. Bazılarınız ise metafizik gibi konulara eğilebilir, bu konularda araştırmalar yapabilirsiniz.
7 Eylül’de Başak Burcunun 14 Derecesinin 38 Dakikasında Yeniay gerçekleşecek; sizlerin 7.evinizde gerçekleşecek, bu yeniayla birlikte, ikili yakın ilişkilerinizle ilgili, eşiniz, partnerniz, ortağınızla ilgili konularda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Yeni bir ortaklık kurabilirsiniz ve ya yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Bazılarınız bu süreçte taşınabilir.
10 Eylül’de Venüs Akrep Burcuna, sizlerin 9.evinize girecek,  Venüs’ün 9. Evinize geçişi ile işinizi tanıtmak, dış ticaret yapmak, yabancılarla irtibata geçmek, uzak akrabalarınızla iletişim kurmak, seyahatler, eğitimler, yazmak ve yayımlamak gibi konularda olumlu etkiler alırsınız ve bu konular da şans ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Uyumlu ve anlaşmacı olmak size bu konularda fayda sağlayabilir. Uzak yerlerde olmaktan zevk alırsınız. Seyahati de içeren bir tatil için iyi bir zaman.
15 Eylül’de Mars Terazi Burcuna sizlerin 8. Evinize geçecek, ortaklaşa sahip olunan değerler, ortaklık gelirlerinizde, mali tablonuzda yani gelir ve giderlerinizde hareketlenme olacaktır. Enerjinizi ve eforunuzu mali tablonuzu dengelemek için harcayabilirsiniz. Bazılarınız için miras konuları aktif olabilir, ancak miras paylaşımlarda sıkıntılar ve gerginlikler ya da tam olarak hak ettiğinizi alamamak söz konusu olabilir. Alacaklarınız tahsil etmekte zorluk yaşayabilirsiniz. Mars’ın 8. Evden transiti sırasında tehlikeli ve riskli kazalara son derece dikkat etmek gerekir.
21 Eylül’de Balık Burcunun 28 Derecesinin 14 Dakikasında Dolunay gerçekleşecek, sizlerin 1. Evinizde gerçekleşecek bu dolunayla birlikte ilişkileriniz, fiziksel özellikleriniz, hayata karşı duruşunuz, beklentilerinizle ve sağlığınızla ilgili bazı kararlar alabilirsiniz ve aldığınız bu kararları diğerlerine gösterebilir, anlatabilirsiniz. Diğer taraftan tüm bu konularla ilgili bazı netleşen durumlar, konular söz konusu olabilir.
28 Eylül’de Merkür Terazi Burcunun 25 derecesinde 8.evinizde geri harekete başlıyor, Merkür’ün Retro harekete geçmesiyle birlikte mali tablonuzu dengelemekte güçlük çekebilirsiniz. Mali tablonuzu dengelemek üzere Retro döneminde yapacağınız anlaşma ve sözleşme maddeleri sizi sonrasında zararlı konuma getirebilir. İletişim gezegeni Merkür’ün bu alanda Retro yapması ile kredi ve borç almak gibi eylemlerinizin yanlış anlaşılmalar ya da iletişim kopuklukları, maddelerin tam algılanamaması gibi nedenlerle sizin için çok da uygun olmayan şartları kabul etmiş olabilirsiniz. Merkür Retroları ortaklık kurmak, ortaklaşa işlere girmek için de çok uygun zaman dilimleri değildir. Miras gibi konularda da Retro zamanlarında karar vermek ya da bu konuda girişimde bulunmak doğru olmayacaktır. Bu zamanlarda yapılan bu girişimler hakkınız olanı almamanıza ya da hakkınızdan çok daha azını almanıza sebebiyet verebilir. Ancak Merkür Retrolarının 8. Evdeki geri hareketi, sezgilerinizin ve ilham kapılarınızın açıklığına, ölüm, ölüm ötesi gibi okült konularda ilginç fikirlerin ortaya çıkmasına da sebebiyet verebilir. Bu fikirlerinizi yazabilir ve Retro bitimi sonrası paylaşabilirsiniz.