• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EYLÜL 2021

EYLÜL 2021


EYLÜL 2021

3 09 2021 CUMA GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Merhabalar Ay Yengeç burcunda ilerlemeye devam ediyor bugün öğleden sonra bu burçtaki yolculuğu sona erecek , günün akışına bakacak olursak;
Sabah saatlerinde Ay Plüton karşıtlığını yaşayacağız,  kadın figürleriyle çekişmeler, duygusal tansiyon, eleştiriler , güç çekişmeleri olabilir ve  içsel olarak yıpranma durumları yaşayabiliriz. Aynı zamanda  fazla sahiplenici, kıskanç ve kuşkucu tavırlar sergileyebiliriz.
08:37- 18:58 arasında Ay boşlukta olacak canlar, yarım kalmış işlerimizi tamamlamak için iyi bir süreçte olacağız , yapmaya üşenip yarım kalan işlerinizi bu saatler arasında kolaylıkla tamamlandığını görüp şaşırabilirsiniz.
Öğleden sonra Merkür’ün Kuzey Ay Düğümü’ ne   uyumlu kontağı ile iletişim ağında bir artış söz  konusu olabilir, beklediğiniz bilgi ve haberlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Merkür’ün Güney Ay Düğümü ile olumlu kontağı ile ise geçmiş kararlar ve söylemler , verilmiş sözler gündeme gelebilir ve bunların ne gibi zararlara sebep olduğu görünür olabilir,  daha objektif düşünmeye başlama fırsatı olacağından  revize etme şansınız olabilir.
18:58 Ay Aslan burcuna giriyor, aile içinde iletişim daha sıcak ve samimi olabilir, eğer işiniz yaratıcılık gerektiriyorsa Ay Aslan günlerinde daha fazla verim alabilirsiniz, yeni projeleriniz varsa üzerinde çalışmak için de uygun günlerdir. Bugünlerde hobilerinize vakit ayırabilir, arkadaşlarınızla buluşabilir, keyifli aile ziyaretleri yapabilirsiniz. Sağlık açısından tansiyon problemlerine dikkat etmeli  ve kalbi fazla yormamaya özen göstermeliyiz. Ayrıca Ay Aslan günleri saçlarımıza bakım yaptırmak, boyatmak ve kesim yaptırmak çok daha iyi sonuçlar verir aklınızda olsun canlar. İyi bir gün geçirmeniz dileği ile sevgiler.