• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EYLÜL 2021

EYLÜL 2021


EYLÜL 2021

6-12 EYLÜL HAFTASI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Haftaya Ay Başak burcunda giriyoruz, bu hafta gündemimizde sıkı çalışmak, üretmek, sağlık ve hijyen konuları daha fazla olacak gibi görünüyor. Başak burcu Merkür tarafından yönetildiği için analitik, pratik  düşüneceğimiz bir süreçte olacağız. Ayrıca Başak değişken bir burç olduğu için hayatımızdaki  değişen koşullara daha kolay adapte olabiliriz . Pazartesi günü Venüs ve Plüton kare açısı kesinleşecek ve haftanın ilk günlerinde bu etkiyi daha fazla hissedeceğiz bu yüzden ilişkilerimize gereken özeni göstermeli, güç çekişmelerinden uzak durmalıyız. Neyse ki  Pazartesi günü kesinleşen Mars ile Plüton’un, Venüs ile  Jüpiter’in  olumlu enerjileri bu hafta bizimle olacak ve Venüs Plüton arasındaki zorlu olumsuz açının etkilerinden kendimizi koruyor olabileceğiz. Mars ve Plüton uyumlu etkisi ile   gücümüzü  etkin bir şekilde kullanma olasılığımız, mücadelelerden galip çıkabilme şansımız olabilir. Daha cesaretli ve atak davranabilir, liderliğimizi vurgulama arzumuz artabilir. Venüs ile  Jüpiter’in  olumlu enerjileri ile de aşk ve sevgi alışverişlerinde artış, duygu zenginliği, aşk ve ilişkilerden yana şans ve fırsatlar, sanatsal yaratıcılıkta artış verir ayrıca evlilik ve ortaklık gibi birlikte harekete yönelik girişimler açısından çok uygun zamanlardır. Estetik ve güzellikle ilgili girişimler yapılabilir. Her türlü sosyal ortama girmek açısından olumlu etkiler devrededir. Artistik ve sanatsal projeler, konular açısından da son derece olumlu etkiler söz konusudur.  7 Eylül Salı günü ise Başak burcunda bir Yeniay gerçekleşiyor bu Yeniay Uranüs’ten güzel bir etki alıyor sürpriz gelişmeler söz konusu olabilir. Ancak Yeniay Mars ve Neptün arasındaki karşıtlığı da çalıştıracağı için kendimize olan güvenimizde azalma olabilir ,kendimizi harekete geçmekte zorlanabiliriz, yanılgılar, aldanmalar olabilir  ayrıca bu hafta bağışıklık sistemimize dikkat etmekte fayda vardır bu karşıtlık bağışıklık sistemimizi azaltıcı bir etki verebilir, dikkatli olalım.    Çarşamba günü Ay Terazi burcunda ilişkiler bizim için önemli olacak.  Cuma günü Ay Akrep burcu seyrine başlayacak, duygular derin ve tutkulu, vergi sigorta, ödemeler, miras konuları gündemimizde olacak. Aynı zamanda Cuma günü Venüs Akrep burcuna girecek, ilişkilerimizde daha tutkulu, kıskanç “ya benimsin ya toprağın” modunda olacağız. 12 Eylül Pazar günü öğle saatlerinde Ay Yay burcunda olacak, daha iyimser, neşeli bir enerji içinde  olacağız. Haftalık yükselen burç yorumlarına bakacak olursak;
KOÇ
Sevgili Koçlar bu hafta günlük rutin işler, çalışma hayatı ve sağlık konuları gündeminizde olacak. Maddi konular, kariyer ve ilişkilerinizle ilgili haftanın ilk günlerinde güç çekişmeleri, tatsız durumlar söz konusu olabilir. Çalışma hayatınızla ilgili yapacağınız girişimlerde kariyerinizle ilgili  destekleyici etkiler olabilir. Sosyal ortamlar ve arkadaşlıklar, ortaklık ve ilişkiler açısından Venüs ve Jüpiter uyumlu enerjisi sizi  destekleyecek gözüküyor , bazılarınız ortaklık kurabilir, bazılarınız evlenebilir, evli olanlar ise ilişkilerinde daha şanslı bir süreçte olabilirler, aralarında uzlaşmazlıkları çözümlemek için şanslı olabilirler.  Salı günü Başak burcundaki Yeniay ile çalışma hayatınız, iş koşullarınız, çalışma arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde, günlük rutinlerinizde veya sağlığınızla ilgili konularda  yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Kimileriniz işinden ayrılabilir, kimilerinizin yeni çalışma arkadaşları olabilir. Bazılarınız çalışma koşullarınızla ilgili yenilenmeler, düzenlemeler yapabilirsiniz. Kimileriniz sağlık açısından yeni bir disiplin edinebilir, bazılarınız diyete başlayabilirsiniz. Kimileriniz bu dönemde evine  bir evcil hayvan alabilir ve bakımını üstlenebilir. Yeniay’ın aldatıcı, yanılgıya düşürücü etkileri de olduğundan tüm bunları yaparken daha dikkatli olmalısınız. Cuma günü Venüs Akrep burcundaki seyahatine başlıyor yaklaşık 1 ay boyunca aşkın, ilişkilerin ve sanatın gezegeni başkalarıyla müşterek değerlerin, başkalarından beklentilerin karşılanabileceği bir dönemi anlatıyor olacak. Bazılarınız  bu zamana kadar tahsil edemediği alacaklarını tahsil etme şansı yakalayabilir  veya bu konuda uzlaşma sağlayabilir. Aynı zamanda, sekizinci ev partnerin finansal durumunu da gösterdiği için, partnerinin ekonomik durumunda olumlu gelişmeler olabilir. Hisse senedi, tahvil, bono gibi başkalarıyla birlikte sahip olduğunuz maddi değerlerde artış  olabilir.  Miras beklentiniz varsa bu dönemde olumlu gelişmeler yakalanabilir. Bu dönem, gerek maddi, gerekse manevi anlamda destek alacağınız bir  süreç olabilir. Ortaklaşa işlere girişmek açısından da uygundur tabi Venüs kişisel haritalarınızda olumlu bir konumdaysa. Yine eğer  doğum haritanız  vaat ediliyorsa,  Venüs bölgeleriyle ilgili operasyon geçirebilirsiniz, yani genital bölgeler, yumurtalıklar, böbrekler vb.
BOĞA
Sevgili Boğalar haftaya aşk ilişkileriniz, çocuklarınızla ilgili konular ve yaratıcı çalışmalarınız damgasını vurabilir. Çalışma arkadaşlarınız ya da iş yerindeki üstlerinizle olan ilişkilerinizde ego ve güç çekişmelerine haftanın ilk bir iki günü dikkat etmenizde fayda vardır. Yaratıcı çalışmalarınızla ya da hobilerinizle insanların dikkatini çekebilirsiniz. Haftanın ikinci yarısında iş ilişkileriniz ve çalışma arkadaşlarınızla ilişkilerinizde daha rahat bir akış olabilir , işiniz ve kariyerinizle ilgili , sağlığınızla ilgili daha şanslı olabilir bu konularda destekler alabilirsiniz. Salı günü Başak burcundaki  Yeniay ile çocuklarınız, aşk hayatınız, hobileriniz, yaratıcı yönleriniz, .spekülatif yatırımlarınız ya da sportif faaliyetlerinizle ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Hobilerinizle ilgili bir eğitime başlayabilir ya da sosyal alanda yeteneklerinizi gösterebileceğiniz bir sergi ya da toplantı düzenleyebilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili konularda bir girişim yapabilirsiniz, yen bir okula ya da eğitime kaydedebilirsiniz. Bazılarınız için yeni bir aşk ilişkisi söz konusu olabilir. Yalnız Yeniay’ın aldatıcı, yanılgıya düşürücü bir etkisi de olduğundan tüm bunları yaparken çok dikkatli olmanızda fayda vardır. Cuma günü Venüs Akrep burcundaki seyahatine başlıyor yaklaşık 1 ay boyunca aşkın, ilişkilerin ve sanatın gezegeni Venüs ile  eşiniz, partneriniz, ortağınız ve tüm yakın ilişkide bulunduğunuz kişilerle ilişkilerinizde olumlu gelişmeler yaşanırken, ilişkilerinizde daha uzlaşmacı, daha verici ve daha dengeli olacağınız bir dönem olacaktır. Bazılarınız için Venüs’ün bu transiti evlilik teklif etmek ya da evlilik teklifi almak ile sonuçlanabilir. Bazılarınız ortaklık kurabilir veya var olan ortaklıkları ile ilgili sorunları çözebilir, olumlu gelişmeler yaşayabilirler. Bazılarınız bu transit sürecinde taşınabilir. Dava süreci olan Sevgili Boğalar, bu davalarında önemli gelişmeler yaşayabilirler veya uzlaşma sağlayabilirler.
İKİZLER
Sevgili İkizler bu hafta  gündeminiz aile, ev, yuva ve ebeveynlerinizle olan ilişkileriniz olacak., ailenizle birlikte keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Haftanın ilk günleri çocuklar veya sevgilinizle olan ilişkilerinizde güç ve ego savaşları olabilir dikkatli olmanızda fayda vardır. Haftanın ikinci yarısında ilişkilerinizde uzlaşma sağlayabilmenize yardımcı olacak şans ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca bazılarınız uzaklarda veya çıktığı seyahatlerde bir aşk yaşayabilir, kimileriniz de yurt dışı seyahati için fırsatlar yakalayabilir. Salı günü Başak burcundaki  Yeniay ile ,  ev ve aile konuları ile ilgili yeni başlangıçlar olabilir, bazılarınız ev alabilir, bazılarınız taşınabilirsiniz.  Bu, köklerinizin, samimiyetin ve kırılganlık sorunlarınızın yeniden yapılandırılması  ve bilinçlendirilmesi zamanıdır ve duygularınız ve ihtiyaçlarınızla iletişim kurmak için mükemmel bir zamandır. Bu, gelecek için uzun vadeli planlar yapmak, her türlü yeniden düzenleme yapmak ve hatta ev veya ev ortamını yeniden modellemek ve aile ile ilgili faaliyetlerle ilgili yeni başlangıçlar yapmak adına iyi bir zamandır fakat aldatıcı etkiler devrede olduğundan çok dikkatli olmanızda fayda vardır. Cuma günü Venüs Akrep burcundaki seyahatine başlıyor yaklaşık 1 ay boyunca aşkın, ilişkilerin ve sanatın gezegeni Venüs astlarınızla veya genel anlamda kendinize  hizmet eden kişilerden yana fayda sağlayabilirsiniz. İş ilişkileriniz iyi olacağı için başarı daha kolay olacaktır . Ortamda huzuru sağlamak, işle ilgili sorunlarda uzlaşma sağlamak mümkün olabilir. Bazılarınız  iş değiştirmiş ise yeni iş yerine kolaylıkla adapte olabilir. Hastalık ve zayıflıktan belli ölçüde korunabilirsiniz. Fakat tatlı ve kilo yapıcı yiyeceklerden uzak durmak gerekebilir. Tembelleşmeye  de yatkın bir dönemdir. Bazılarınız bu dönemde evcil hayvanların bakımını üstlenmek isteyebilirler.
YENGEÇ
Sevgili Yengeçler, bu hafta gündeminizde yakın çevre, kardeşler, kısa seyahatler, akrabalar ile iletişim konuları olacak. Haftanın ilk günleri aile içinde güç çekişmeleri, ego savaşları olabilir, ilişkilerinize dikkat etmekte fayda vardır hafta yarısında ise ilişkileriniz düzeltmek için fırsat ve şanslar yakalayabilirsiniz. Aileden veya ortaklıktan gelen kazançlarla ilgili şans ve fırsatlar kapınızı çalabilir. Salı günü Başak burcundaki  Yeniay ile , yeni bir kitap yazmak ve yayımlamak, kendinizi yakın çevrenizde tanıtmak, yeni ve sağlam bir tarz ortaya koymak, yeni bir eğitime başlamak, önemli görüşmeler ve anlaşmalar yapmak için ilk adımları atabilirsiniz, bu konularda sosyal çevrenizden ve arkadaşlarınızdan beklenmedik anda destekler alabilirsiniz. Yalnız bu Yeniay’ın aldatıcı ve yanılgılara düşürücü etkisi de olduğundan ayağınızın sağlam yere bastığına emin olmalısınız. Cuma günü Venüs Akrep burcundaki seyahatine başlıyor yaklaşık 1 ay boyunca aşkın, ilişkilerin ve sanatın gezegeni Venüs ile aşk ve ilişkiler konusunda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu dönemde, biraz çapkın olabilirsiniz. Çocuk sahibi olmak için girişimlerde bulunabilirsiniz. Eğer çocuklarınız varsa onlarla ilişkilerinizde olumlu gelişmeler yaşayabilir ve çocuklarınızla güzel ve keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Diğer taraftan bu süreçte yaratıcı yönlerinizi ve sanatsal becerilerinizi daha etkin kullanabilirsiniz ve diğer insanlara sergileyebilirsiniz. Hobilerinize daha fazla zaman ayırabilir ve kısa tatillere çıkabilirsiniz. Sosyalleşebileceğiniz ve arkadaşlarınızla eğlenceli zamanlar geçirebileceğiniz bir transit olacaktır.
ASLAN
Sevgili Aslanlar bu haftaya parasal konular , alacak-verecek, bütçe hesaplamaları ile giriş yapıyorlar. Haftanın ilk günleri yakın çevreniz ile , yanınızda çalışan kişiler ve çalışma arkadaşlarınızla olan  ilişkilerinizde  güç ve ego çekişmeleri haftanın ikinci yarısında uzlaşma sağlayabileceğiniz şans ve fırsatlarla daha iyi olacaktır. Yine haftanın ikinci yarısında yakın çevre, kardeşlerle olan ortaklaşa kazanımlarda daha şanslı ve fırsatlara açık bir süreçte olacaksınız, alacaklarınız tahsil edebilirsiniz, çekmeyi düşündüğünüz kredi olumlu sonuçlanabilir. Salı günü Başak burcundaki  Yeniay ile maddi konularla ilgili  , para kazanma şekliniz, parayı idare etme şeklinizle ilgili yeni yöntemler bulabilirsiniz. Ayrıca başka bir gelir kaynağı elde etmek için yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Finansal konular odaklandığınız ,gerçekçi finansal hedefleri belirlenmek istediğiniz bütçeler ve diğer makul finansal planlama projeleri gibi şeylerin formüle etmek istediğiniz bir süreç içinde olabilir bunun için yeni girişimlerde bulunabilirsiniz ancak aldatıcı etkiler ,yanılgılar olabilir, çevrenizde sahtekar insanlara dikkat etmeniz gerekebilir. Cuma günü Venüs Akrep burcundaki seyahatine başlıyor yaklaşık 1 ay boyunca aşkın, ilişkilerin ve sanatın gezegeni Venüs ile ev hayatınız ve ailevi ilişkilerle ilgili konularda olumlu etkiler yaratacaktır. Bu dönemde  yuvanızda veya ailenizin  yanındayken kendinizi güvende ve huzurlu hissedebilirsiniz. Venüs estetik ve güzellikle  de ilişkilidir. Bu dönemde evinizi süslemek, dekore etmek isteyebilirsiniz. Aile bireyleri ile olan ilişkilerinizde daha sahiplenici olabilir, ilişkilerinizde daha tutkulu olabilirsiniz.
BAŞAK
Sevgili Başaklar bu hafta gündeminizde kendiniz varsınız, ayrıca  finans açısından güvende olmaya çok önem vereceğiniz bir haftada olacaksınız. Olayları fazla kişisel algılayabilir ve eleştirilere karşı çok hassas olabilirsiniz. Görünüşünüzü değiştirmeye karar vermeniz mümkündür. Bu dönemde annenizle ve genel olarak kadınlarla olan ilişkiniz sizin için çok önemli olabilir. Haftanın ilk günleri keyif yapmak, gezmek için para harcayabilirsiniz . Haftanın ikinci yarısında gezmek ve eğlenmek için daha fazla enerjiniz olacak yalnız sakarlıklara ve kazalara karşı dikkatli olmalısınız. Salı günü Başak burcundaki  Yeniay ile birlikte hayatınızı ilgilendiren tüm konularda yeni kararlar alabilir, yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Geleceğe yönelik konuşmalar yapabilir ve emin olduğunuz anlaşmaları yapabilirsiniz. İlişkilerinizle ilgili yeni adımlar atabilir, yeni kararlar uygulamaya başlayabilirsiniz yalnız aldatıcı etkiler, yanılgılar olabilir, dikkatli olmanızda fayda vardır. 10 Eylül’de Venüs Akrep Burcuna, sizlerin 3.evinize girecek, bu transit ile birlikte özellikle kardeşlerinizle olmak üzere yakınlarınızla olan ilişkilerinizde olumlu gelişmeler olacaktır. Yakınlarınızla ilişkilerinizde daha uzlaşmacı ve daha uyumlu olursunuz. Bu süreçte çevrenizle iletişimde olmalısınız. Aynı zamanda fikirlerinizi yazarak ya da konuşarak başkalarına iletmek sizi başarılı kılar. Bu süreçte interneti kendinizi veya işinizi tanıtmak için kullanabilirsiniz. Önemli görüşmeler, anlaşmalar yapabilir, kısa seyahatlere çıkabilir, eğitim almaya başlayabilirsiniz.
TERAZİ
Haftaya yorgun ve keyifsiz başlayabilir, yalnız kalmak, dinlenmek için inzivaya çekilmek isteyebilirsiniz sevgili Teraziler. Haftanın ilk günleri ailenizle olan ilişkilerinizde güç çekişmeleri, ego savaşları yaşayabilirsiniz fakat haftanın ikinci yarısında ilişkilerinizde uzlaşma sağlamak için şans ve fırsatlar söz konusu olacaktır, üzülmeyin. Haftanın 2. Yarısında çocuklar, yaratıcı çalışmalar, aşk hayatınızla ilgili güzel şans ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Salı günü Başak burcundaki  Yeniay ile birlikte  ruhsal ve spritüel konulara merak salabilir, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Bazılarınız bu dönemde sağlıkla ilgili konularda girişimlerde bulunabilirler, bazılarınız medidatif çalışmalar yapmak isteyebilirler. Kendi içinize dönme ve ruhsal anlamda arınma zamanıdır, gözden geçirme, bırakma ve  ruhsal anlamda  “pilleri” yeniden şarj etme dönemidir. Odak, şimdi, hizmet, empati ve başkalarının ihtiyaçlarının farkındalığı yoluyla gerçekleşmeye;  bir miktar zihinsel huzuru bulma dürtüsü söz konusu olabilir. 10 Eylül’de Venüs Akrep burcunda seyahat edecek yaklaşık 1 ay boyunca parasal konular açısından olumlu etki altında olabilirsiniz.  Bu süreç boyunca yatırım ve alışveriş yapmak iyi olacaktır.  Artistik ve sanatsal konulardan, yaratıcılık gerektiren işlerden, hediyelik eşya, giyim kuşam eşyaları, takılar gibi Venüsyen alanlardan kazanç elde etme fırsatları çıkabilir. Keyifli konulara, örneğin giyim-kuşama, yeme-içmeye, takılara, sanatsal objelere, ev dekorasyonuna, eğlenceye para harcamak için de uygun zamanlardır.
AKREP
Sevgili Akrepler bu hafta arkadaşlarınız ve tanıdıklarınızla vakit geçirmek için güçlü bir istek hissedeceksiniz. Bununla birlikte, uygunsuz hissettiren bir şey söylerlerse aşırı duyarlı olabilir ve hakarete uğrayabilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde  yakın çevreniz, kardeşler ve akrabalarla olan ilişkilerinizde güç çekişmeleri ego savaşları olabilir fakat haftanın 2.yarısında tüm bu kişilerle olan ilişkilerinizi düzeltmek ve uzlaşma sağlamak için şans ve fırsatlar sizden yana olacaktır. Salı günü Başak burcundaki  Yeniay ile birlikte sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla ilgili konularda, gelecekle ilgili planlarınızla ilgili konularda, ekipçe yapılacak işlerde ve kariyer getirilerinizle ilgili konularda yeni başlangıçlar yapabilir, yeni adımlar atabilirsiniz. Yeni sosyal gruplara girebilir ya da yeni bir arkadaş çevresi edinebilirsiniz. Ancak aldatıcı etkiler olabilir, yanlış kararlar almamaya özen göstermelisiniz.  10 Eylül’de Venüs Akrep burcunda seyahat edecek yaklaşık 1 ay boyunca uzlaşmacı tavır ve iyi ilişkileriniz sayesinde dikkatleri üzerinizde toplarsınız. Kendinize bakım yapmak, dış görünüşünüzde değişiklikler yapmak ya da giyim kuşamınızı değiştirmek isteyebilirsiniz. Yapacağınız her türlü değişiklik başkaları tarafından hemen fark edilecektir. İlişkilerinizin gayet iyi olacağı bu dönemde sosyalleşme isteğiniz de artacaktır. Arkadaşlarınızla hoş vakit geçirebilir, eğlenceli konulara eğilebilirsiniz. Bu dönem seyahat etmek için de uygundur.
YAY
Sevgili Yaylar bu hafta gündeminiz daha çok statünüz ve kariyerinizle ilgili  çabalarınızın takdir edilmesi olabilir. Üstlerinizin sizi takdir etmesi yaptığınız işlerin farkına varmasını arzu edebilir kariyer ile ilgili konularda daha hassas olabilirsiniz. Haftanın ilk yarısında arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde güç ve ego savaşları olabilir, arkadaşlarınızla aranızda maddi konular yüzünden çekişmeler yaşamanız olası olsa da haftanın 2. yarısında daha çok uzlaşmacı bir hava esebilir bunun için şans ve fırsatlar yakalayabilirsiniz,  ayrıca yakın çevre, kardeşler ve sosyal çevrenizden sizi ilgilendiren konularda destek alabilir şans ve fırsatlar yakalayabilirsiniz bazılarınız kariyerinden elde ettiği gelirlerde artış yaşayabilir. Salı günü Başak burcundaki  Yeniay ile birlikte toplumdaki duruşunuza ve yapıcı gelişme konusundaki hedeflerinize olan hassasiyetiniz  vurgulanıyor olacak. Yeniay ile  yeni iş planları ve hedefleri geliştirmek için başlangıçlar yapmak için iyi bir zamandır fakat yanılgılara düşmemeye ve aldatıcı etkilere kanmamanız gerekebilir, dikkatli olun. Kariyer hedeflerinizle ilgili olarak yenilenme ve canlanma söz konusu olabilir.  10 Eylül’de Venüs Akrep burcunda seyahat edecek yaklaşık 1 ay boyunca gerek ikili ilişkilerden, gerekse sosyal ilişkilerden geri çekilme eğilimi görülebilir. Aşk ilişkilerinde geçici bir süre için zorlanmalar, yanlış anlaşılmalar, kayıplar, perde arkası oyunlar yaşanabilir. Bu dönemde bazılarınız platonik  bir aşk yaşayabilirsiniz çünkü  duygularınızı  rahat ifade etmekte de zorlanabilir. Öte yandan, bu transit biraz da huzuru yalnızlıkta aramakla ilişkilidir,  en azından bir müddet için yalnız kalmaktan mutlu olabilirsiniz.  Meditasyon benzeri çalışmalar için ideal transitlerden biridir.
OĞLAK
Sevgili Oğlaklar bu hafta sizin için kişisel gelişim ana motivasyonlarınızdan birisi olabilir.  İster çalışıyor olun, ister kariyeriniz için yeni beceriler ve bilgiler edinmek isteyin, bilgiyi sünger gibi emeceksiniz. İşlerinizin  nasıl yürüdüğüne dair daha geniş bir perspektifi kolayca görecek ve felsefi bir düşünce tarzına sahip olacaksınız. Genel olarak, ufkunuzu genişletmek, rutini kırmak ve yeni yerler , yeni şeyler keşfetmek isteyebilirsiniz. Bazılarınız  seyahatler veya tatil  için bir yer  seçmeye başladılarsa bunun için iyi bir zamandır.  Haftanın ilk günleri iş yerinizdeki otorite figürleri, üstlerinizle olan güç ve ego çatışmaları sizi üzse de haftanın 2. yarısında bu kişilerle olan ilişkilerinizde uzlaşma sağlamak için şans ve fırsatlar yakalayabileceksiniz, üzülmeyin. Ayrıca haftanın 2.yarısında kariyerinizde maddi konularda artış yakalama şansınız da söz konusu olabilir. Salı günü Başak burcundaki  Yeniay ile birlikte seyahatler, yabancılarla ilgili işler, yabancılarla irtibatlar, eğitimler, işinizi tanıtmak, uluslararası piyasalara açılmak, kitap yazmak ve yayınlamak, yeni şeyler öğrenmek, seminer vermek gibi konularda atılımlar ve yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. 10 Eylül’de Venüs Akrep burcunda seyahat edecek yaklaşık 1 ay boyunca sosyal ortamlarda, arkadaşlarınızla uyumlu, dengeli ve barışçı bir iletişim kurabilirsiniz. Sosyal çevrenizde dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. Sanatsal becerilerinizi topluluklar önünde sergileyebilirsiniz. Diğer yandan iş yatırımları ve kazanımları alanlarında da olumlu gelişmeler olabilir. Dernekler, vakıflar gibi yardım amaçlı yerlerde çalışabilir, topluma faydalı olabilirsiniz.
KOVA
Sevgili Kovalar bu hafta araştırma yapmaya, sorunları ve gizemleri çözmeye yöneleceksiniz. Astrolojiye, okült bilimlere ilgi duyabilir bu konularla ilgili çalışmalar yapabilirsiniz. Ayrıca bütçe ayarlama ,  vergi ve sigorta, kredi konuları da gündeminizde olabilir.  Ayrıca abartılı, yanlı tepkilere ve özellikle ruh halinizdeki dalgalanmalara karşı dikkatli olun. Haftanın ilk günleri başkalarından gelen ortaklaşa kazanımlarla ilgili konularda güç ve ego çekişmeleri olsa da haftanın 2.yarısında bu konularla ilgili uzlaşma sağlamak için şans ve fırsatlarınız olacaktır. Eğitim, seyahat, yabancılarla yapılan işlerle ilgili şans ve fırsatlar bu haftanın 2.yarısında sizden yana olacaktır. Salı günü Başak burcundaki  Yeniay ile birlikte ortaklaşa kazançlardan gelen gelirler, vergi, sigorta, prim, kredi konularında yeni gelişmeler ve başlangıçlar olabilir, bu konularla ilgili ailenizden beklemediğiniz desteği alabilirsiniz yalnız kandırılmamaya, aldanmamaya dikkat etmelisiniz. Bu dönemde kredi çekmek, borç vermek konusunda da dikkatli olmalısınız. 10 Eylül’de Venüs Akrep burcunda seyahat edecek yaklaşık 1 ay boyunca Venüs’ün iyicil etkilerini  iş ve kariyeriniz, prestijiniz ve saygınlığınız, geleceğe yönelik planlarınız, hayatınızda etkin ve yönetici pozisyonda bulunan kişilerle ilişkileriniz  alanlarında kendini gösterecektir. Venüs'ün onuncu evinizden geçişi  sürecinde  işinizle ilgili kişilerle iyi geçinmeniz  sayesinde işleriniz  kolaylaşacaktır. Bu süreçte artistik yaratıcılığınızı, yeteneklerinizi toplum önünde görünür hale getirebilir, etkin kadın figürlerinden fayda görebilirsiniz.
BALIK
Sevgili Balıklar bu hafta gündeminizde her türlü ikili ilişkiler ağırlıkta olacak. Ayrıca yeni insanlarla tanışma ve samimi sohbetler etme arzusunu da hissedebilirsiniz,  aşırı içe kapanık biriyseniz veya hayatınızda çok fazla insan yoksa  , arkadaş eksikliğinden dolayı üzgün hissedebilirsiniz. Ancak bu günlerde diğer insanlara fazla bağımlı olmamaya dikkat edin!
 Bir dava ile uğraşıyorsanız, ilgilenmeniz gereken bazı acil durumlar olabilir. Haftanın ilk yarısında ortaklaşa konulardan elde ettiğiniz gelirlerle ilgili arkadaşlarınızla   ya da ortaklarınızla ilişkilerinizde güç ve ego çekişmeleri yaşayabilir ama haftanın 2.yarısında uzlaşma sağlamak için şans ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Salı günü Başak burcundaki  Yeniay ile birlikte  , ikili yakın ilişkilerinizle ilgili, eşiniz, partneriniz, ortağınızla ilgili konularda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Yeni bir ortaklık kurabilirsiniz ve ya yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Bazılarınız bu süreçte taşınabilir. 10 Eylül’de Venüs Akrep Burcuna, sizlerin 9.evinize girecek,  Venüs’ün 9. evinize geçişi ile işinizi tanıtmak, dış ticaret yapmak, yabancılarla irtibata geçmek, uzak akrabalarınızla iletişim kurmak, seyahatler, eğitimler, yazmak ve yayımlamak gibi konularda olumlu etkiler alırsınız ve bu konular da şans ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Uyumlu ve uzlaşmacı olmak size bu konularda fayda sağlayabilir. Uzak yerlerde olmaktan zevk alırsınız. Ayrıca seyahate çıkmak ,  tatil yapmak  için de iyi bir zamanda olacaksınız.