• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EYLÜL 2021

EYLÜL 2021


EYLÜL 2021

7 09 2021 SALI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
BAŞAK YENİAY’I “ ÜRETKENLİK  ZAMANI ! ”
Bu sabah 03:52’de Başak burcunda bir Yeniay yaşayacağız. Başak burcu toprak elementinde ve değişken bir burç. Doğal beslenme, sağlık sektörü, hijyen , çalışanlar ve hakları, üretim, tarım, çiftçilik, hasat , çiftçilik konularını anlatır. Aynı zamanda düzenleme, tasnif etme, pratiklik, analitik düşünme, planlı ve sistemli olma , finans ve bankacılık konularını da gündemimize getiriyor. An haritasında Aslan burcu yükseliyor ve yöneticisi Güneş Ay ile birlikte an haritasının parasal konuları anlatan 2.evinde bu 15 günlük süreçte finansal konulara odaklanacağımızı bu konularda kendimizi ifade etme ve organize olma gerekliliğini anlatıyor.
Başak Yeniay’ını şanslı kılan etki Terazi burcundaki aşkın ve ilişkilerin gezegeni  Venüs’ün  Kova burcundaki bolluk bereket gezegeni Jüpiter ile olan uyumlu kontağı canlar. Bu etki ile  aşk ve sevgi alışverişlerinde artış, duygu zenginliği, aşk ve ilişkilerden , sosyal ortamlardan yana şans ve fırsatlar, söz konusu olacaktır. Evlilik ve ortaklık , estetik ve güzellikle ilgili konularda yeni başlangıçlar, girişimler açısından da çok uygun zamanlardır. Yine bu 15 günlük  süreçte etrafımızdakilerle iletişimimiz  gayet iyi olacağından her türlü sosyal ortama girmek çok daha rahat olur aynı zamanda  artistik ve sanatsal projeler, konular açısından da son derece olumlu etkiler söz konusudur değerlendirin arkadaşlar.
Yeniay’ın  diğer olumlu etkisi  Başak burcundaki Mars ile Oğlak burcundaki Plüton arasındaki uyumlu enerjidir bizlerin dayanıklılık ve dinçlik, güç kullanma kapasitemizde artış olmasına   ve yaptırım gücümüzün artmasına sebep  olur. 15 gün boyunca büyük çaba gerektiren işlerin üstesinden kolaylıkla gelinmesi, ilerlemek adına önemli şanslar yakalanması ,girişim cesareti ve enerjimizin yüksek olması sayesinde daha  yüksek olur  ve bizi başarıya götürebilir ve  her zamankinden  daha fazla  iş üretebiliriz aklınızda olsun.
Başak Yeniay’ının en olumsuz tarafı Mars ve Neptün arasındaki karşıtlık arkadaşlar çünkü Yeniay derecesi bu karşıtlığını tetikliyor olacak demek ki tüm yukarıda saydığımız olumlu güzel şans ve fırsatlar , girişim enerjimiz hareket halindeyken sağlam adımlar atmaya , dolandırıcılara dikkat etmeliyiz, gerçekçi davranmaya özen göstermeliyiz. Ayrıca 20 Eylül’de Merkür retrosu başlayacağı için girişimlerimizi ve başlangıçlarımızı bu tarihten önce yapmak  önemlidir, farkında olalım, canlar.  Hepimize güzel fırsatlar getiren bir Yeniay olsun, sevgiler.
Yeniay’ın yükselen burçlara etkisini www.astrodansmanlik.com’da yazdık, Eylül ayı burç yorumlarından okuyabilirsiniz.