• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EYLÜL 2021

EYLÜL 2021


EYLÜL 2021

13 -19 EYLÜL  2021 HAFTASI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Merhabalar, haftaya Ay Yay enerjisi ile başlıyoruz, iyimserlik, özgürlük, istek ve dileklerimizin bol olabilir, uzak yerlere seyahat etmek , yabancı yerleri keşfetmek isteyebiliriz. Aynı zamanda gündemimizde yabancı dil ve kültürler, dini ve hukuki konular, inançlar, uluslararası ticaret, yayıncılık, akademik konular, üniversiteler olabilir. Ayrıca kimilerimizin gündeminde eşin kardeşleri, yakın çevresi, akrabalar olabilir kimilerimizde bu hafta  hayata bakış açılarını sorgulayacakları  bir süreçte olabilirler. Ay Salı günü öğleden sonra Oğlak burcuna geçiyor ve sorumluluklarımız artıyor ve gelecek hakkındaki hedeflerimizle ilgili planlarla ilgilenmeye başlıyoruz. Perşembe akşam saatlerinde ise Ay Kova burcunda seyahat etmeye başlayacak, daha fazla sosyal olmak , gruplar içinde veya organizasyonlar içinde olmak isteyeceğiz. Cumartesi geç saatlerde Balık burcuna hareket edecek Ay hafta sonunda  daha manevi konularla ilgileneceğimizi, çevremizde bize ihtiyacı olanlara karşı daha hassas ve yardımsever olma arzusunda olacağımızın habercisi, dua etmek ,meditasyon yapmak için  ise Pazar gününü kullanabiliriz.
Haftanın en önemli gezegen hareketleri ise Salı günü kesinleşecek olan Güneş Neptün karşıtlığı olacak etkilerini birkaç gün önce hissetmeye başlayabiliriz ve haftanın ikinci yarısına kadar da devam edebilir.  Kendimizi  ifade, etmekte ve egomuzu ortaya koymada sorun yaşayabiliriz.Güçlü kişilere ya da hayatımızdaki önemli erkek figürlerine duyulan güveni azaltıcı etki yaratabilir, bu kişilerle ilgili yanılgılar , hayal kırıklıkları yaşayabiliriz. Aynı zamanda sağlık sorunları da yaşayabiliriz, dikkatli olmakta fayda vardır.
15 Eylül Çarşamba günü Mars Terazi burcuna giriyor ne yazık ki Mars’ın en olumsuz hareket ettiği burç Terazidir yaklaşık 2 ay boyunca harekete geçmekte ve karar almakta zorlanabilir, kendimizi  dengesizce ortaya koyabilir, ikili ilişkilerden ve ortaklıktan yana da zarar görebiliriz dikkatli olalım. Mars  Terazi geçişlerinin en  büyük sorunu kararsızlıktır bu dönemde  ne yapacağımızı belirlemekte  güçlük çekebilir bu yüzden sürekli başkalarına danışma ihtiyacı hissedebiliriz. En olumlu tarafı ise iş birliğine, paylaşıma açık davranışlar , uzlaşmaya ve arabuluculuk yapmaya, kırgınların arasını düzeltmeye meyilli olacağız.
17 Eylül Cuma günü Güneş Plüton üçgeni ile haftanın 2. yarısında güçlü ve otoriteyi temsil eden kişilerden destekler olabiliriz. Karizmamızı ve gücümüzü ortaya koyabilmek, kendimizi kabul ettirebilmek, değişimleri rahatça yapabilmek konularında iyi bir akışta olacağız ayrıca fiziksel olarak da kendimizi sağlıklı , enerjik ve dinç hissedebiliriz.
17 Eylül Cuma Venüs Satürn karesi ile de ilişkilerde zorlanma, sorunlar olabilir. İlişkilerdeki  beklentilerde tatminsizlik, ilişkiyle ilgili endişe ve korkular ortaya çıkabilir bu da hayattan keyif almayı zorlaştırabilir. Ortaklaşa yapılan işlerde de sorunlar yaşanabilir. Dekorasyon gibi estetikle ilgili konularda da sorunlarla karşılaşılabiliriz farkında olalım, canlar.
KOÇ
Sevgili Koçlar bu haftaya günlük rutinlerden kaçmak isteyeceğiniz bir ruh hali ile başlıyorsunuz, gezmek, hayattan keyif almak arzusunda olabilirsiniz. Salı günü günlük rutin işler ve çalışma koşullarınız ile ilgili sorunlar yaşayabilir, ikilemler içinde kalabilir, hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. otorite figürlerine olan güveninizde azalma olabilir. Sağlık sorunlarına da dikkat etmeniz gerekebilir. Çarşamba gün Mars Terazi burcuna giriyor enerjiniz  ikili ilişkilere , yasal davalara, ortaklıklara yönelecektir. Evlilik veya ortaklık gibi konularda hareketlilik görülebilir. Ayrıca ilişkilerde agresyon, rekabet, kavga, çekişme tetiklenebilir. İlişkilerle ilgili aceleci, riskli kararlar alınabilir, kopuşlar yaşanabilir. Cuma günü kariyeriniz ve çalışma hayatınızla ilgili destekler alabilirsiniz. Hafta sonu ise başkalarından gelen kaynaklarla ilgili konularda sıkıntılar, anlaşmazlıklar olabilir, ortaklı ilişkilerinize dikkat etmenizde fayda vardır.
BOĞA
Sevgili Boğalar bu hafta alacak-verecek konuları, ölüm ve mirasla ilgili konular, metafizik ve okült konular hayatınızda öncelikli olabilir. Başkalarının kaynakları ile ilgili konularda değişimler ortaya çıkabilir. Tahsilatlar, vergiler, ödemeler , sigorta, primler, bütçe ayarlamaları söz konusu olabilir. Salı günü çocuklarla ilgili konularda ,aşk ilişkileri, hobileriniz, sosyal ortamlar ve arkadaşlarınızla ilgili sorunlar yaşayabilir, hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. . Çarşamba gün Mars Terazi burcuna giriyor enerjiniz günlük rutin işlere, çalışma hayatınıza ve sağlık konularında olacaktır. Bu 2 aylık süreçte iş ve tempo yüksek olabilir, agresyon ve acelecilik de Mars’ın enerjisini barındırdığından olumsuz sonuçlara götürebilir. İş ortamındaki kişilerden, özellikle astlardan ve çalışanlardan yana sorunlar ortaya çıkabilir. Çok çalışacağınız, enerji sarf edeceğiniz ve çok yorulacağınız bir dönem olacaktır. Cuma günü çocuklar, aşk hayatınız ve hobilerinizle ilgili konularda uzaklarda yaşayan kişilerden veya eşinizin akrabalarından destek alabilirsiniz. Hafta sonu çalışanlarınız, çalışma arkadaşlarınız veya kariyer alanındaki konulara ilgili sıkıntılar, anlaşmazlıklar olabilir. Kariyer konularında gecikmeler, engeller olabilir.
İKİZLER
Sevgili İkizler bu hafta en çok iş ilişkileri ve birebir ilişkileri ile meşgul olacaklar haftanın ilk günleri ortaklaşa işlere girmek, birebir ilişkileri pekiştirmek, önemli birebir toplantı yapmak için uygun zamanlardır. Salı günü  ailenizdeki otorite figürleri veya çalışma hayatınızdaki otorite figürleri ile anlaşmazlık, kopuşlar yaşayabilir, hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz, dikkatli olmakta fayda vardır. Çarşamba gün Mars Terazi burcuna giriyor enerjiniz aşk ve romantizme, çocuklarla ilgili konulara, sanatsal ve artistik yeteneklere sportif aktivitelere, borsa ve benzeri spekülatif ve riskli konulara yönelebilir.   Özellikle sportif aktiviteler daha fazla önem taşıyabilir. Mars’ın  kişisel haritanızdaki  gezegenlere uyumlu açıları varsa enerjinizi , sportif anlamda kendinizi geliştirme, güçlendirme, enerjinizi  dengelemek için olumlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu dönemde yaratıcılığınız  tetiklenir. Aşk ve cinsellik temaları da vurgu kazanacaktır. Mars’ın kişisel aranızdaki gezegenlere  sert açıları varsa  çocuklarınızın  sağlığına  dikkat edilmeli, sakarlık ve kazalara karşı önlemler alınmalıdır . Cuma günü aile büyüklerimizle ortaklaşa gelirlerle ilgili değişimleri kolaylıkla yapabilmek adına destekleneceğimiz bir süreçte olacağız. Hafta sonu ise çalışma arkadaşlarımızla , ortaklarımızla olan ilişkilerde sıkıntılar, sorunlar olabilir.
YENGEÇ
Sevgili Yengeçler  haftaya damgasını vuracak gündemleriniz , günlük rutin işler ve sorumluluklar, astlar ve çalışanlarla ilgili konular, iş meseleleri ya da çalışmayanlar  için günlük rutin işler olacaktır. Sağlık konusunda da  dikkatli olmalısınız. Salı günü akrabalar ve yakınlarınızla, kardeşlerinizle olan ilişkilerinizde sorunlar ikilemler yaşayabilir, hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Çarşamba gün Mars Terazi burcuna giriyor aile içerisinde sorunlar gün yüzüne çıkarken, gerginlikler, tartışma ve kırgınlıklar yaşanabilir. Bu nedenle bu dönemde sağduyulu olmakta ve sakin davranmakta yarar vardır. Enerjinizi, efor ve çabanızı tamamen ailevi konulara, evinize ve yaşadığınız yere harcadığınız bu dönemde, hırsızlıklara ve gaspçılara dikkat etmelisiniz. Ev kazalarına da dikkat etmeniz gereken bir süreç olacaktır. Diğer taraftan gelecekle ilgili önemli projeleriniz için adımlar atabilirsiniz. Taşınma ya da evinizde tadilat ve bakım yapabilirsiniz. Cuma günü ise yakın çevreniz ,akrabalarınız ,kardeşleriniz  ortaklarınız, eşinizle ilgili konularda kendinizi daha güçlü ifade edebilirsiniz, ticari konularda, kısa seyahatlerde güçlü otorite figürleri ile olan ilişkilerinizde rahat bir akış olabilir. Hafta sonu ise çocuklarla ilişkilere , aşk ilişkilerine dikkat etmenizde fayda vardır. 
 
ASLAN
Sevgili Aslanlar bu sefer haftaya daha iyi başlıyorsunuz,  aşk, cinsellik, çocuklar, yaratıcı beceriler, hobiler, boş zaman aktiviteleri, eğlenceli aktiviteler size keyif verecek.  Salı günü ise Güneş Neptün karşıtlığı ile alacak verecek konuları ve parasal konularla ilgili hayal kırıklıkları , yanılgılar olabilir. Çarşamba gün Mars Terazi burcuna giriyor enerjiniz  yakın çevre ile ilgili ilişkilere yönelebilir. Yakınlarla ilişkilerde gerginlikler yaşanabilir. Yeni şeyler öğrenme amacıyla aynı anda pek çok şeye ilgi göstermeye başlanabilir. Kazalara açık bir süreçtir bu yüzden araba kullanırken daha dikkatli olmalısınız. Eğitim ,seyahat, yakınlarla yapılan işlerde aktif rol oynayabilirsiniz. Cuma günü çalışma ortamı, çalışma hayatındaki güçlü otorite figürleri ile ilgili  parasal konularda ilişkileriniz artabilir. Hafta sonu aile ile olan ilişkilerde engeller, kısıtlamalar , gereksiz baskılar söz konusu olabilir.
BAŞAK
Sevgili Başaklar gündeminiz bu hafta ev ve yuva konuları ,ebeveynlerle ilgili olacak. Evde yakınlarınızla, evinizle ilgilenerek vakit geçirmek isteyebilirsiniz.  Geçmiş ile ilgili konular gündeme gelebilir, taşınmak, yer değiştirmek veya evde değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Salı günü her türlü ilişkilerinizde dualite , anlaşmazlıklar olabilir, hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Çarşamba gün Mars Terazi burcuna giriyor para ve mülk konusunda kendinizi  daha hırslı hissedeceksiniz ve bunları elde etmek için daha fazla çaba sarf edeceksiniz. İşinizde ve profesyonel işlerinizde genellikle olduğundan daha girişimci olmanız söz konusu olabilir. Bu aşırılığa yol açarsa, açgözlülüğün eşlik ettiği materyalizme yol açabilir. Cuma günü ise yaratıcılığımızı daha güçlü ifade edebilir, aşk ilişkilerimizde de kendimizi güçlü bir şekilde ortaya koyabiliriz. Çocuklarla olan ilişkilerimizde de rahat bir akış olabilir. Hafta sonu yakın çevre ile ilişkilere dikkat etmek gerekiyor, çalışma hayatında ise maddi kazanımlar konusunda engelleyici, kısıtlayıcı etkiler devrede olabilir.
TERAZİ
Sevgili Teraziler, bu hafta  yakın çevre ile duygusal bağlar öncelik kazanabilir, aynı zamanda bir şeyler öğrenmek, bilgi paylaşmak yazmak, konuşmak, seyahat etmek arzunuz artabilir.Salı günü Güneş ve Neptün karşıtlığı sağlık konularını gündeme getirebilir, çalışma hayatı ve günlük rutin işler konusunda hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Çarşamba gün Mars Terazi burcuna giriyor yani Mars 2 ay boyunca yükselen burcunuzda olacak harekete geçme ,kendinizi ortaya koyma, girişimde bulunma  enerjiniz fazla olabilir  ancak enerji yüksek olduğu için sakarlık, kazalar ve yaralanmalara açık olunabilir. Ego ,kendine güven yüksek olacağından  dominant davranışlar, agresyon ve gerginlikler yaşayabilirsiniz. Bu süreçte  ,kendinize fazla güvenden kaynaklanan düşüncesizce kararlar alabilirsiniz , dikkatli olun lütfen. Cuma günü güçlü bir otoriteye sahip aile büyükleriyle olan ilişkilerinizde artışlar olabilir. Sağlık ile ilgili konulara da dikkat etmek gerekebilir. Hafta sonu ise ailenizle olan ilişkilerde sıkıntılar, sorunlar yaşayabilir, gereksiz baskılar söz konusu olabilir.
AKREP
Bu hafta sevgili Akrepler parasal güvence  içinde olmayı arzu edecekler. Sahip olduğunuz değerlere, parasal konulara subjektif bir şekilde yaklaşabilirsiniz. Eğer açılar olumlu ise  parasal girişimler yapmak adına iyi bir hafta olabilir. Salı günü Güneş ve Neptün arasındaki karşıtlık ile sosyal çevre, arkadaşlar, aşk ilişkileri ve çocuklarla ilgili konularda hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü Mars Terazi burcuna giriyor bilinçaltı konuları su üzerine çıkabilir, hayatınızda kontrol dışı gelişmeler söz konusu olabilir. Bu dönemde kendinizi enerjiniz düşük ve yorgun hissedebilirsiniz. Mars vücudun bağışıklık sistemini yönetir, bu alanda güçsüz  bir yerleşimde olduğundan, bağışıklık sisteminin de güçsüzleşeceğine işaret eder. Bu anlamda özellikle mikrobik enfeksiyonlara karşı tedbirli olmak gerekir. Çalışma hayatınızla ilgili konularda da zorlanabilirsiniz. Cuma günü aile büyükleri ile olan ilişkilerde sıkıntılar olabilir, ruh haliniz bu durumdan etkilenebilir, kendinizi mutsuz hissedebilirsiniz.
YAY
Sevgili Yaylar haftaya en neşeli siz başlıyorsunuz, kişisel ihtiyaçlarınızı göz önünde bulunduracağınız, gezmek, keşfetmek, yabancı yerlere girmek isteyeceğiniz bir modda olacaksınız. Salı günü ise Güneş Neptün karşıtlığı ile aile ve kariyer konularında ikilemler yaşayabilirsiniz, ailede veya işyerinizdeki otorite figürleri ile olan konularda hayal kırıklıkları ve yanılgıya düşürücü durumlarla karşılaşabilirsiniz, dikkatli olmanızda fayda vardır. Çarşamba gün Mars Terazi burcuna giriyor sosyal alanda özgürlük ve hareket ihtiyacınızı artıracaktır. Enerji, birlikte hareket etmeye, ekip işine yönelecektir. Tabii Mars’ın agresyon yaratan enerjisi devrede olacağından, birlikte yapılacak işlerde egoların iyi dengelenmesi gerekmektedir. Aksi takdirde arkadaşlar, sosyal çevre ilişkilerinde agresyon, anlaşmazlıklar yaşanabilir. Cuma günü  yakın çevre ilişkilerinize dikkat etmenizde gerekebilir. Hafta sonu yine gündeminizde parasal konular söz konusu olabilir ama önemli kişilerden aldığınız destekle iş ve kariyer konularında fırsatlarla, kazançlarla karşılaşabilirsiniz.
OĞLAK
Sevgili Oğlaklar yeni haftaya başlarken  içe çekilmeye ihtiyaç duyabilir, kendi iç dünyanızda huzuru aramak isteyebilirsiniz. Ayrıca bazılarınız mistik ve spiritüel disiplinlerle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Öte yandan, kontrolünüzde olmayan dış faktörler ve gizli düşmanlıklar olabilir. Salı günü  ise yakın çevrenizdeki kişilerle ilgili hayal kırıklıkları ve yanılgılar söz konusu olabilir. Kısa yolculuklarda sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Çarşamba gün Mars Terazi burcuna giriyor ,  mesleğinizle veya kariyerinizle ilgili konularda daha çok enerji harcayacağınız,  mücadele edeceğiniz bir süreçte olacaksınız  aynı zamanda otorite figürleri ile  bir takım sürtüşmeler söz konusu olabilir. Girişim ve cesaretiniz daha çok vurgu  kazanabilir, kararlılık ve yüksek motivasyonunuz  sayesinde başarı elde edilebilirsiniz yalnız bu dönemde  aceleci, gözü kara girişimler sonradan üzücü sonuçlara sebep olabilir bu yüzden dikkat etmeniz gerekebilir. Bazılarınız anne ile ilgili konularda sıkıntılar, agresyon yaşayabilirsiniz. Cuma günü  yabancılarla yapılan işlerde ya da uzaklardaki  güçlü akrabalarınızdan destek alarak kendinizi daha güçlü hissedebilirsiniz. Hafta sonu ise arkadaşlarınızdan  beklediğiniz bir para gelmeyebilir bu da ilişkinizi etkileyebilir, kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz.
KOVA
Sevgili Kovalar bu hafta sosyalleşme ihtiyacınız  fazla olabilir, sosyal çevrenizden kişilerle, arkadaşlarınızla vakit geçirmekten isteyebilirsiniz.  Salı günü kendi halinizde olmak isteyebilirsiniz, maddi konularda aldanma, hayal kırıklıkları olabilir, harcamalarınıza  dikkat etmeniz gerekebilir. Çarşamba günü Mars Terazi burcuna geçiyor seyahatler, yabancılarla ilişkiler, dış ticaret, eğitim, yayıncılık ve yasal konulara yönelik  konulara daha fazla enerjinizi harcayabilirsiniz.  Bu dönemde dışa dönük hedeflerinizi  gözden geçirip, ne yapmanız gerektiğine karar verme eğilimi gösterebilir, enerjinizi ve eforunuzu bu alanlar için harcayabilirsiniz. Yeni girişimler yapmaya cesaret edebilir, yeni eğitimler alabilirsiniz. Cuma günü iş ve kariyer konularında otorite figürleri ile ilgili ilişkilerde artış olabilir, güçlü kişilerle karşılaşabilirsiniz. Hafta sonu ise annenizle ilişkilerinizde  zorluklar söz konusu olabilir dikkatli olmanızda fayda vardır.
BALIK
Sevgili Balıklar bu hafta iş, kariyer, geleceğe yönelik hedeflerle ilgili konular ve toplumsal meseleler öncelik kazanabilir, anne ile ilgili konular gündeminizde olabilir. Salı günü ise ilişkilerle ilgili konularda hayal kırıklıkları, aldanmalar olabilir dikkatli olmakta fayda vardır. Çarşamba günü Mars Terazi burcuna geçiyor, ortaklaşa sahip olunan değerler, ortaklık gelirlerinizde, mali tablonuzda yani gelir ve giderlerinizde hareketlenme olacaktır. Enerjinizi ve eforunuzu mali tablonuzu dengelemek için harcayabilirsiniz. Bazılarınız için miras konuları aktif olabilir, ancak miras paylaşımlarda sıkıntılar ve gerginlikler ya da tam olarak hak ettiğinizi alamamak söz konusu olabilir. Harcamalara da dikkat etmeniz gerekebilir bu dönemde borç alıp vermemeye , kredi çekmemeye dikkat edin. Alacaklarınız tahsil etmekte zorluk yaşayabilirsiniz. Cuma günü ise uzaklarda yaşayan güçlü akrabalarınızla olan ilişkilerinizde artış olabilir, sosyal medya, yabancılarla yapılan işler konularında kendinizi daha güçlü ifade edebilirsiniz. Hafta sonu ise yapacağınız bir gezi varsa, medya işleriniz , tanıtım , reklam, hukuksal konularla ilgili gündemleriniz varsa ilişkilerde engeller ve sıkıntılar, gecikmelerle karşılaşabilirsiniz  dikkatli olmanız gerekebilir. Hepiniz için iyi bir hafta olması dileği ile ,sevgiler.