• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EYLÜL 2021

EYLÜL 2021


EYLÜL 2021

MARS TERAZİ BURCUN’DA “ ADALET SAVAŞÇISI”  15 EYLÜL - 30 EKİM 2021
Astrolojinin en savaşçı, en mücadeleci ,en agresif ve enerjik gezegeni Mars 15 Eylül 2021 03:13’te  Astrolojinin en denge arayan ve huzuru seven , uzlaşmacı ve diplomatik burcu Terazi’de 30 Ekim’e kadar misafir olacak  fakat bu Mars için iyi bir misafirlik olmayacak çünkü Mars’ın en olumsuz hareket ettiği burçtur Terazi ama Kozmosun da kuralları var bu burçta yaklaşık 2 ay konaklamak zorunda.
Mars doğum haritalarımızda kendimizi nasıl ortaya koyduğumuzu , enerjimizi nasıl harcadığımızı Mars’ın bulunduğu ev ise ; hangi alanda kendimizi ortaya koyduğumuzu, sabırsız, saldırgan ve çabuk kızabileceğimizi gösterir. Eğer kişisel haritalarınızda Mars iyi bir yerleşimde ise Mars’ınızı  olumlu kullanıyorsunuz demektir yani cesaret, inisiyatif, dayanıklılık, tutarlı bir amaca yönlendirilmiş irade gücü ,  girişimci , öncü gibi. Ama eğer Mars iyi bir konumda değilse o zaman da Mars’ınızdan olumsuz etkileniyorsunuz demektir yani sabırsızlık, dik başlılık, vahşilik, zalimlik, başkaları üzerinde güç kullanma, bildiğini okuma, kabalık, sadistlik, iş birliği yapamama, düşüncesizlik, dayanıksızlık gibi.
Mars Terazi burcundayken;
Herhangi bir konuda adaletin yerine getirilmesi için dişimiz ve tırnağımızla savaşacağız,
Tartışma yaratmaktansa sözlerimizde ve eylemlerimizde daha pasif-agresif olma eğiliminde olacağız
Harekete geçmek  ve karar almak  zor olabilir,
İkili ilişkilerden ve ortaklıktan yana zarar görebiliriz,
Etrafımızdaki  kişileri idare etmekte ve ilişkilerde dengeyi bulmakta zorlanabiliriz,
Olmadık çıkışlarımız, gereksiz yere suçlu duruma düşmemize sebep olabilir.
En büyük sorunumuz  kararsızlık olabilir , bu süreçte ne yapacağımızı  belirlemekte  güçlük çekebilir,  sürekli birilerine danışma ihtiyacı hissedebiliriz.
Hedeflerimizde kararsız, çekimser ve etki almaya açık olabiliriz.
Mars Terazi’nin olumlu tarafı ise iş birliğine, paylaşıma açık davranışlar içinde olacağımızdır,
Uzlaşmaya ve taviz vermeye açık olacağız,
Arabuluculuk yapmada, kırgınların arasını düzeltme konusunda da başarılı olabiliriz.
Eğer kişisel haritalarınızda Mars Terazi ile doğduysanız sizin için Mars dönüşü zamanıdır. Mars Dönüşleriniz, önümüzdeki iki yıl içinde başlayacağınız en hayati yeni çabalar hakkında fikir verir. Mars Dönüşünüz sırasında deneyimlediğiniz enerji ve fiziksel konumunuz, size en büyük çabalarınızın hangi alanda olması gerektiğini ve hedeflerinize nasıl ulaşacağınızı söyleyebilir. Yoruma doğum tarihlerinizi ve doğum saatinizi eklerseniz sizin için haritalarınıza göre Mars dönüşü yaşama zamanı gelmiş mi diye bakabiliriz. Mars Terazi seyahatinin  yükselen burçlara etkilerini ise www.astrodanismanlik .com dan Eylül ayı yorumlarından okuyabilirsiniz, sevgiler.